פעילות על טבעית 4
Paranormal Activity 4

סרט רביעי בסדרת האימה המוקמונטרית.

סרט מס' 4 בסדרת פעילות על טבעית
תאריך הפצה בארה"ב: 19/10/2012
תאריך הפצה בישראל: 18/10/2012

6 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. שני סרטים בשנה?!

  אופיר סויסה

  (ל"ת)

 2. מבט לעתיד על הסרט

  ואלה שמות: 'פעילות על טבעית 4'. Paranormal Activity 4.

  מתי יוצא: 19 באוקטובר בארה"ב. בארץ בטח ב-25 באוקטובר.

  על מה זה: הסרט הרביעי בסדרה המצליחה שלישראלים יש קשר בה. שוב יש בית עם ישות על טבעית, ושוב מתעדים הכול במצלמות ביתיות, ושוב יש צילומים של אנשים ישנם עם רגעי בהלה.

  קאסט: אנשים מהצ'כונה, נראה לי.

  באזז: את הסיפור על הסרט הראשון כול חובב קולנוע יודע בעל פה: אורן פאלי, הישראלי לשעבר, עשה סרט עם תקציב של שקית במבה על זוג שביתו נרדף על ידי רוח ולכן הוא מתעד את הנעשה בבית. הסרט הצליח מאוד, זכה להמשכים וייסד מחדש את הז'אנרFound Footage, שזה בעברית 'הסרטים האלו שכאילו מצולמים ממצלמה ביתית כמו 'קלוברפילד' ו'פרוייקט המכשפה מבלייר'. סדרת 'פעילות על טבעית' תפסה את מקומו של 'המסור' כסדרת האימה שכול פרק חדש שלה יוצא לקראת ליל כול הקדושים. מה שאומר שעוד כמה שנים נחזה ב'פעילות על טבעית 7' ושבעוד 20 שנה יהיה רימייק.

  למה יש לצפות: לצילומים בייתים ולהבהלות.

  מקום לדאגה: לכול סדרת סרטים ארוכה יש את השלב שבו היא מתחילה למצות את עצמה. ל'מסור' זה לקח 4 סרטים להגיע לשלב הזה ו'פעילות על טבעית' לא רחוקה מהשלב הזה אלא קרובה מתמיד בזכות הסרט השלישי המעפן. מתישהו לקהל כבר יימאס לראות בתים רדופים מצולמים במצלמה ביתית.

  קא צ'ינג: הדבר הכי מיוחד בסדרת 'פעילות על טבעית' היא שבכול סרט הפתיחה (הסכום שהסרט מרוויח בסוף השבוע הראשון להקרנתו) גדולה. הסרט הקודם פתח עם 52 מיליון דולר ושבר את השיא של אוקטובר. אך לאחר מכן הוא התרסק וסיים את חייו עם 104 מיליון דולר. אם לקהל עוד לא נמאס מהסדרה, אז ניתן לנחש כי 'פעילות על טבעית 4' ייפתח עם 60 מיליון דולר וייסים עם 110 מיליון דולר סך הכול. מה שייגרום להיווצרותו של 'פעילות על טבעית 5' שבטח ייצא באוקטובר 2013.

  בשורה התחתונה: נתראה עוד 20 שנה ברימייק.

  1
  פוסידון ?
  • לא מבין את ההודעה שלך

   אין אור

   נראה כאילו היא חלק ממשהו, וכאן היא מחוץ להקשר.
   אנא הסבר.

   1
   amir ?
   • אין ממש הקשר

    זה מעיין תצפית על הסרט. מה שכתבתי היה אמור להתפרסם בבלוג שלי, אז לבסוף זה לא יצא לפועל. אני מפרסם את זה פה כדי לבדוק אם יש לדברים כאלה עניין בקרב אנשים.

    • אז זה לא מתאים

     אין אור

     התגובות באתר זה אינן בלוג או דוכן מכירת עודפים – אם הטקסט פונה לקהל אחר (או לא פונה לקהל של האתר) נא לא לפרסם אותו כאן.
     במקרה הזה האפשרות שלך היתה לקחת את הטקסט שהכנת ולהתאים אותו לכאן (להוריד את כל החלק הראשון שכבר קיים בדף הסרט עצמו, ולהוריד את הכותרות של הפסקראות הבאות ששיכות לאיזושהי סדרת פרסומים במקום אחר. וכו').
     [זו לא פעם ראשונה שמעירים לך על זה. שים לב.]

     1
     amir ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)