מפרץ ההרפתקאות: הסרט
PAW Patrol: The Movie

מה שזה לא יהיה שקורה ב"מפרץ ההרפתקאות": עכשיו בסרט.

סרט מס' 1 בסדרת מפרץ ההרפתקאות
אורך: 1:28
תאריך הפצה בארה"ב: 20/08/2021
תאריך הפצה בישראל: 12/08/2021

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. בואנ'ה אחלה טריילר.

  כמובן מאד מרפרר לסרטי מארוול ודי.סי (יש אפילו skybeam בסוף?) אבל עם קצת וייבים של אי הכלבים באמצע. הייתי שמחה אם היו כמה מהגורים הנוספים שמוסיפים ייצוגים מגוונים יותר (אוורסט שהיא ממש מגניבה ועושה את סקיי פחות דרדסית, טראקר שהוא קצת סטריאוטיפ מקסיקני ורקס שהוא נכה) אבל גם ככה הקאסט המקורי הוא טיפה יותר מדי דמויות, ואת זומה נגיד בקושי רואים בטריילר. כמו כן מה העניין של סקיי לעמוד בפקק, היא שכחה שכל הקטע שלה זה לעוף? אבל זה נראה ממש סבבה, לא אכפת לי ללכת לזה.

  • אה זאת לא סקיי שם בפקק, זו הגורה החדשה הזו.

   שלא נראית מעניינת כל כך.
   גם אף פעם לא ממש אהבתי את בדיחות השמנים על ראבל כל הזמן. הוא אפילו לא שמן, הוא פשוט בולדוג.

   • אני לא חושבת שזה תחת הקטגוריה של בדיחות שמנים

    mip

    הוא גרגרן ואוהב את מנעמי החיים, אבל זה לא רק בהקשר של אוכל.

 2. סרט לא רע בכלל

  הבדיחות מוצלחות ולא מתאמצות (חוץ משני אִזכורים כפויים של "סלפי" ו-"האשטאג") כולל הומור מטא חמוד, הסיפור קליל מאוד והאקשן טוב. אפילו נהדר הייתי אומר.

  אבל הסרט עצמו הוא בסימן ריידר, צ'ייס (לא אשקר, הזלתי בגללו דמעה) והגורה החדשה המקסימה ליברטי, אז אם אתם אוהבים את הגורים האחרים נכונה לכם אכזבה קלה. טוב, בעצם סקיי מקבלת את סיקוונס האקשן המגניב והחשוב ביותר לקראת הסוף, כך שגם מעריצי סקיי יכולים להיות רגועים. בכל אופן, נחמד לראות סרט-ילדים-מבוסס-סדרה שהושקעה מאחוריו קצת מחשבה.

  2
  שני אוירבך, mip ?
 3. EIP

  איאן ארמיטג' כל כך טוב ב"שלדון הצעיר" ואני די בטוח שגם פה (טרם ראיתי וכנראה שגם לא אראה). מת לראות אותו משתף פעולה עם שחקנים צעירים אחרים בלייב אקשן. כל פעם שיש סרט כזה הוא כושל בגלל הרצון להביא שמות גדולים בלבד בלי התחשבות בדינמיקה בין השחקנים (למשל כמו "פלא", שחוסר הכימיה בין טרמבלי לג'ופ היה ברור בצורה קיצונית) וזה זועק לשמיים. בבקשה שמישהו בהוליווד ייקח את זה על עצמו ויביא סרט נורמלי.

תגובות מקבילות

24
  תגובות נוספות בדף הביקורת של מפרץ ההרפתקאות: הסרט
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)