נקמה חריפה
Peppermint

אם צעירה מתעוררת מתרדמת לאחר תקיפה בה נהרגו בני משפחתה. כאשר מערכת המשפט מותירה את מבצעי הרצח ללא עונש, היא מחליטה לקחת את הצדק לידיים.

תאריך הפצה בארה"ב: 07/09/2018
תאריך הפצה בישראל: 06/09/2018

7 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. זה מרגיש כמו משאלת מוות 7

  גובלין ביבים

  רק באישה.
  האמת שמסקרן אותי לראות.

  • ואני מתעניין בגלל הבמאי.

   יצחק בארי

   פייר מורל הוא במאי אקשן מעולה. חטופה, מפריז באהבה, פרבר 13 (המקורי) ועוד כמה. כל הבמאים האחרים של לוק בסון הם העתקים חיוורים שלו.

   • סרט נורא

    סילפן

    אפשר ליהנות רק אם מתייחסים אל זה כפארודיה.

   • אקשן הוא באמת יודע לעשות, הבעיה היא שהוא כמעט תמיד נתקע עם תסריטים מחורבנים

    והוא לא מסוג הבמאים שהבימוי שלהם מספיק חזק כדי להציל תסריט מחורבן.

 2. סרט מעולה

  אובר-מחשבון

  באמת סרט אקשן טוב. כסרט אקשן טהור, הכי טוב בשנה האחרונה.

 3. סרט רע בקטע טרגי

  מישי

  הסרט מתחיל ממש טוב, סצינה קצרה שנראית בהתחלה כמו קלישאת קולנוע מאוד שחוקה, ולכן מצליחה להפתיע באופן שנדמה לי שהוא די מקורי. ואז חוזרים אחורה ומקבלים את הפתיח שידוע מהטריילר: ג'ניפר גרנר רואה את המשפחה שלה נרצחת על ידי מפיונרים, מעידה נגדם אבל התיק נסגר. היא נעלמת ואז חוזרת כדי להתנקם, בזמן שהמשטרה מנסה ללכוד אותה.
  במידה רבה זו המקבילה הנשית לחטופה. ההשוואה בין הסרטים מבהירה מיידית למה הסרט לא יכול להיות כייפי כמו חטופה: ליאם ניסן יוצא למסע הרג כדי להציל את הבת שלו, ברור לנו שיהיה שם האפי אנדינג. ג'ניפר גארנר, לעומת זאת, לא יכולה לקבל האפי אנדינג כי הבת שלה מתה בפתיח.

  נראה שמי שסידר את הרעיון הכללי לסרט עשה עבודה טובה. זה סרט אקשן, לא צריך עלילה מסובכת וכן צריך לשמור על טיפה מתח וקצת משחק במה מציגים מתי, כדי להשאיר עניין לצופים. רעיונית זה שם.
  רק שהתסריט כתוב ממש ממש גרוע. זה עצוב, כי אם אתם יכולים לדמיין קלישאת סרט אקשן עלילתית, תהיו בטוחים שהיא בסרט. זה עצוב, כי כל כך בקלות היה אפשר לשלב טיפה הגיון שמחבר בין הסצינות השונות במקום להשאיר אותן כאפיזודות לא מוסברות שצריך לסספנד. זה טראגי, כי השחקנים באמת נתנו עבודה הכי טובה שאפשר עם תסריט כזה, הבימוי לא רע, ובהתחשב בכך שמדובר בסרט אקשן-נקמה יש כמה צילומים די יפים (למשל, גופות תלויות מגלגל ענק). אבל פשוט אי אפשר להתעלם מהתסריט המחורבן. הסרט הזה מפוצץ בדמויות עם מונולוגים ארוכים מידי, שאמורים להסביר למה הופיעו ואיך הן מתחברות לעלילה, כי אף אחד לא טרח לכתוב אותן לתוך העלילה בצורה קוהרנטית. וזה עוד טוב, כי יש דמות אחת (שוטרת שמופיעה בשליש השני של הסרט) שפשוט לא היו צריכים לכתוב לתוך העלילה. כל התרומה שלה היתה יכולה להפתר באופן הרבה יותר אלגנטי בלעדיה, והכל היה עקרונית אמור להיות גלוי לכל שוטר גם בלי שוטרת מיוחדת ממקום אחר.
  די התבאסתי, היו לי ציפיות גבוהות יותר מהסרט.

  1
  זוהר אורבך ?
 4. מסוג הסרטים שהטריילר טוב מהסרט עצמו

  עמי

  הטריילר באמת מגרה. אבל הסרט… לא מבושל טוב. כל מיני דמויות שאין לך מושג מי לעזאזל ביקש מהם להיות שם, חיוורות וחסרות עומק, סצינות שלא ממצות את עצמן… כמו כל דבר בדור הזה, גם בימוי הסרט עשוי אינסטנט. מאכזב. לפחות שהיו עורכים את הטריילר כמו הסרט, ככה לא הייתי מצפה להרבה.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)