זרים מושלמים
Perfetti Sconosciuti

במפגש ארוחת ערב של כמה זוגות חברים הם מחליטים להניח את הסמארטפונים על השולחן בידיעה שמעכשיו כל הודעה ושיחה תהיה גלויה לכל, ומגלים איש על רעהו יותר משרצו לדעת.

תאריך הפצה בישראל: 16/02/2017

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. סרט נחמד ומהנה, אבל קומדיה זאת לא

  סוחף ומבדר, אחלה סרט לבילוי זורם ולא מחייב. אבל למרות השיווק האגרסיבי, אל תטעו – זאת יותר דרמת יחסים מאשר קומדיה.

  • דווקא הייתי מגדיר אותו כדרמה קומית

   היו סצנות רבות שבהן הקהל באולם פרץ בצחוק, חלקן נועדו להצחיק וחלקן לא ועדיין הצחיקו.

   בכל מקרה, סרט מצוין, והוא תפס אותי בהפתעה; אמנם ידעתי מה הקונספט ולאן הסרט ילך, אבל לא ציפיתי שהוא יתעסק בנושאים החברתיים בהם הוא נגע. הסרט צולל למספר בעיות חברתיות עמוקות ומציג אותן בצורה בוגרת ועניינית. כאן גם עליי לשבח את התסריט שהיה נהדר – התגובות של הדמויות מרגישות אמינות ואמיתיות, והדמויות עצמן מצליחות להימנע מלהיות שבלונות מעיקות ומקבלות יותר צבע ממה שציפיתי שיקבלו. בסך הכל סרט מהנה ואפילו עמוק במקצת. שווה צפייה, אבל רק עם המנטליות הנכונה, כי אני יכול לדמיין צופים שיצאו מהסרט בתחושת מועקה גדולה על סמך האפשרות שסיטואציה כזו יכולה לקרות בחיים שלהם. מהבחינה הזו, הסרט בהחלט מצליח לעורר אי נוחות, אם מתייחסים אליו ברצינות יחסית ולא רק כקומדיה משעשעת וקצת אמיתית מדי.

   1
   רם קיץ ?
 2. סרט מצוין ומפתיע לטובה

  מעין

  ממש לא "סרט זר" במובן המסורתי של המושג. הסרט מאוד עדכני ועכשווי, שנון ומעניין. גם אני לא חושבת שהוא קומדיה, הוא מצחיק לעיתים אבל הוא בפירוש לא קליל. לא פשוט להחזיק עניין בסרט שמורכב כולו משיחה אחת ארוכה בין אנשים, והוא פשוט מצליח בזה. הקונספט מעניין וסוחף, גם אם לדעתי לקחו אותו טיפה רחוק מדי.

  • מה זה "סרט זר" במובן המסורתי של המושג?

   (ל"ת)

 3. תגובה שמכילה ספוילר לזרים מושלמים מאת ואדים
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)