פיראטים!
The Pirates! Band of Misfits

חבורת פיראטים חסרי מזל מתחרה על תואר "פיראט השנה". סרט אנימציית-פלסטלינה של אולפני אארדמן ("מרד התרנגולים", "וואלאס וגרומיט"), מבוסס על ספרו של גדעון דפו.

תאריך הפצה בארה"ב: 27/04/2012
תאריך הפצה בישראל: 02/08/2012

16 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אבל למה רק באגוסט? !:(! !נההה!

  אור

  (ל"ת)

  1
  ZHS ?
 2. וואו סרט חדש של אארדמן

  WD

  סוף סוף סרט חדש של אארדמן! אם אני לא טועה, סרט האנימציה האחרון שלהם היה חיים בזרם וגם הוא רובו היה עשוי במחשב, אחרי הסרט הזה הייתי בתוחה שלא נראה יותר סרטים מפלסטלינה בקולנוע אבל תעיתי! (קצת חבל שהסרט יוצא בארץ רק באוגוסט) בכל מקרה למוניינים יש פו סרט קצר מאחורי הקלעים שאני ממש אהבתי:

  http://cgterminal.com/2011/12/03/behind-the-scenes-of-the-pirates-in-an-adventure-with-scientists/

  • הסרט האחרון שלהם לא היה "חיים בזרם"

   אור

   אלא "שירות התנות החשאי של ארתור" – "Arthur Christmas", אבל גם הוא היה באנימציה ממוחשבת ולא בפלסטלינה. לפי הדיווחים הוא ממש טוב. http://www.fisheye.co.il/movies/arthur_christmas/.

  • מאחורי הקלעים עם פוטנציאל

   subatoi

   אבל מעצבן.
   לא ראיתי יותר מדי קומנטרי בחיי, אבל כל פעם היה נדמה שהבחור לא בטוח בדבריו; שהעריכה מהירה מדי; שעוברים לתמונה הבאה לפני שרואים את הפואנטה של הקטע; שלא רואים מספיק איך העניינים של הבובות עובדים וכאלה. ממש מעצבן. אה, כן. ויותר מדי עצירות יזומות של הסרט.

   מה שכן, למדנו שסרטי פלסטלינה הם לא באמת סרטי פלסטלינה. אני מניח שפעם זה היה אחרת. נו, כל יום לומדים משהו חדש.

 3. אתה צודק אבל אני התכוונתי למשהו אחר

  WD

  כשאמרתי שאני אהבתי את הסרט לא היתכוונתי לאיכות שלו היתכוונתי לתוכן, כלומר זה מרגש אותי מאוד שהאנימציה הממוחשבת לא השטלתה כליל על הקולנוע ושעדיין ישארו אנשים שימשיכו לעשות סרטים בצורה קלאסית. לדעתי אם אנשים רק ימשיכו לחפש דרכים קלות יותר ליצירת אנימציה אז בעתיד חוץ מסרטי אנימציה בהם מצמידים חיישנים לשחקנים לא יהיו סרטים אחרים. חוץ מזה, לדעתי סרטי אנימציה כבר כל כך דומים למציאות שבקרוב כבר לא יהיה טעם ליצירתם.

  1
  הראל ?
 4. חביב, מבדר, ושום דבר אחר.

  לחבר'ה מאארדמן היה מזל רע: הסרט הראשון שלהם באורך מלא, "מרד התרנגולים" היה אחת מיצירות המופת הגדולות של האנימציה בעשור הראשון של האלף הנוכחי. בלי צחוק: מופת של שלמות-ביצוע כזו שיושבת עם הדברים הכי טובים שעשו באותו עשור פיקסאר, מיאזאקי, סטושי קון ומישל אוסלו.
  וזה, התברר, היה המקום שממנו אפשר רק לרדת. מאז הם הספיקו לביים סרט "נחמד, כזה, עם בדיוק סצנה גאונית אחת" ("וואלס וגרומיט: הסרט") ועוד איזה שני סרטים באורך מלא שאף אחד לא זוכר (והשני אפילו לא יצא כזה מזמן). ועכשיו מגיע "פיראטים!" והוא די קרוב למה שחשבתי על ההוא עם המדען והכלב. נחמד מאוד, מעביר את הזמן בכיף, דמויות מונפשות (ואף כתובות) נהדר, אבל לא מתקרב להישג של "מרד התרנגולים".

  1
  חיליקוס ?
 5. הסרט מוצג בארץ רק בדיבוב לעברית

  travisbickle

  תכננתי לראות את הסרט בקולנוע, אבל מתברר שאין אפילו קולנוע אחד בכל הארץ שמציג את הסרט באנגלית- כנראה המפיצים החליטו לוותר על הקרנת הסרט באנגלית, החלטה שלא מתחשבת באנשים שמעוניינים לצפות בסרט אבל לא נהנים מסרטים מדובבים.

  5
  Yonshuf, טל, איתי z, ZHS, Y ?
 6. בעיקר סרט תבניתי. (ספויילרים מינוריים לטהרנים)

  Noy_Kogman

  הוא די נחמד, אני מניח. לא סבלתי, והיו רגעים משעשעים מדי פעם. אבל… אחרי שהגיבור בגד בחבריו למען כסף ותהילה, חבריו מתרחקים ממנו בבוז, כשאחד מהם מתקשה להרפות ואחר מושך אותו באיטיות. זה אמור להיות רגע עצוב. יש פאוזה ואז שומעים גרעפס. זה בטח מצחיק. יש מרדפים ויש קריקטורה של אישה מושכת ויש קונפליקט בין הגיבור לדמות משנית שעצובה על מה שקורה לחברה הטוב, והכל מרגיש כמו "איך ליצור סרט אנימציה חביב: הסרט". יש משהו מרומם במחשבה על עשרות (מאות? אלפי?) אנשים עובדים קשה פעל כל פריים, כדי ליצור עולמות שלמים בפלסטלינה. יש משהו מדכא בכך שהם עשו את זה בשביל יצירה שאין בה שמץ רוח חיים, שכל קונפליקט קטן של הגיבור בה מרגיש כאילו אלגוריתם חישב אותו.

  אגב, התבניתיות השתלבה נורא מצחיק עם זה שהגיבורים הם פיראטים. למשל כש"מספר 2" מזכיר לקפטן, שמרגיש באותה שנייה כמו כישלון טוטאלי, איזה רגעים כיפיים להם כשהם הרגו אנשים. הקפטן מתחיל להתעודד. זה מצחיק כששוד ודקירות הן כמו בישול, כמו כתיבה, עוד "אידיאל להגשמה עצמית" שיש כמוהו באלף סרטים. איך שהתבנית מודבקת אוטומטית על קו עלילה כלשהו: שיהיה הפעם פיראטים, ווטאבר. נחמד שהטוסטרים שלנו אומרים "אררר".

  הדיבוב דווקא בסדר.

 7. סיפור חמוד שקשור לשם הסרט

  Matoy

  הלכתי לקנות כרטיסים לסרט עם בן דוד שלי הקטן (בן 8). הוא ביקש מהקופאית החמודה שלושה כרטיסים לפיראטים. הקופאית חייכה ואמרה שאין להם סרט כזה אבל אולי הוא מתכוון לפיראטים! (שזה כמו פיראטים רק יותר בהתלהבות). אז הוא אמר, "כן, לזה התכוונתי! פיראטים!!1". ואז היא נתנה לו את הכרטיסים.

  36
  נרקיס, Morin, DanielleBN, דורון פישלר, אדון האופל, תמר, אור, איתי z, SHABOOFI, idOri, שני אוירבך, זוהר אורבך, DBS, דארת' צ'דר, ממזר חסר כבוד, מאסטרפיס, SMARTASS, ZHS, יחמור פרסי, עידו, Horican, LadyNoa, Nillie, morashty, טל, אוקי4, אופיר סויסה, Yonshuf, גבי קוגן, סתם אחד, בן בנדו, HuBeZa, איוקי, RadioActive, subatoi, lennie james ?
  • רגע אחד...

   SHABOOFI

   לא כל הקופאים הם זומבים רעים מוצצי נשמה?!

   4
   אופיר סויסה, Yonshuf, RadioActive, אדון האופל ?
  • תופעת סימני הקריאה בשמות מאוד מאוד חיננית.

   העט המרקד

   כפי שהעירה לפני שנים רבות ידידתי הטובה פיבי בופה (0:29): http://www.youtube.com/watch?v=SItUPanOxkk

 8. מישהו מצא הקרנה באנגלית?

  איביב

  ואם אפשר גם בלי תלת מימד
  אני מעדיף לשמוע את יו גרנט ולא את צביקה פורמן – אם כבר החלטתי לשלם 40 שקל כרטיס

  • מוקרן בישראל בדיבוב לעברית בלבד

   (ל"ת)

 9. ביקורת הדיבוב: בסדר.

  אדם קלין אורון

  פירוט? מה פירוט?! אוגוסט עכשיו!

 10. הפתעה נעימה

  זכרתי במעורפל שהסרט קיבל כאן חוות דעת פושרות, אבל במקרה תפסתי אותו בהוט ואמרתי למה לא.
  הופתעתי לגלות סרט כיפי ממש שבהחלט אשמח לראות שוב, במיוחד כי לצערי פספסתי את ה-20 דקות האחרונות של הסרט. אז בהנחה שהוא לא נהיה משעמם לקראת הסוף, אני מאוד נהניתי.
  אולי קצת נוסחאתי, אבל קלע לטעם השטותי שלי וגיחכתי בקול יותר מפעם אחת.

 11. נחמד ומגניב, בדיוק כמו הפיראטים(!).

  פיראטים זה תמיד כיף, במיוחד כשכוללים תוכים, מפלצות ים, מפות ואוצרות. להוסיף קצת אנגליה הויקטוריאנית, לונדון הויקטוריאנית והופעת אורח של ויקטוריה בכבודה ובעצמה (ההיא מה"ויקטוריאנית"), ויוצא כיף.

  אני באמת צריך לצפות בקוודרולוגיית שוה"ק שוב. וישא"ק.

  2
  אדון האופל, WD ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)