הטורף (2018)
The Predator

חבורה של אנשים נלחמת בחייזרים הטורפים, ככל הנראה.

סרט מס' 4 בסדרת הטורף
אורך: 1:47
תאריך הפצה בארה"ב: 14/09/2018
תאריך הפצה בישראל: 13/09/2018

7 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. כן ? דווקא זה הפרויקט הבא של שיין בלאק ?

  המשקפיים של וודי

  אוף נו

  1
  יהונתן צוריה ?
  • הייתי רוצה לכעוס עליו יותר

   אבל אחרי השקט התעשייתי ש"בלשים בע"מ" גרר אני קצת מבין אותו.
   וגם חוץ מזה – הקאסט נראה די מבטיח (אלפי אלן! קיגן מייקל קי! ג'ייקוב טרמבלי? ה..ילד מ"חדר"? מה?) ו"הטורף" הראשון די סבבה (ושיין בלאק שיחק שם), אז יש מצב שדווקא מחכה לנו סרט מגניב.

   • כן כן אני בהחלט מבין אותו

    המשקפיים של וודי

    ואני בטוח שהוא גם יקפיץ את הפרויקט הזה,, אבל בכל זאת..
    בכל פעם שבמאי מעניין נכנס לפרוייקט הוליווי גדול כזה (גיא ריצ'י,מארק ווב, ראין ג'ונסון) אני מפרגן לו מבחוץ, כי הזנקה של הקריירה ותמלוגים וזה, אבל מתבאס מבפנים.

    • זה לא שבלאק נכנס פה לטריטוריה שהוא לא היה בה קודם

     אחרי הכל, האיש היה במשך שנים תסריטאי של שוברי קופות, מוצלחים מאוד (מבחינתי הדבר הכי מוצלח שהוא עשה זה בכלל התסריט ל-"נשיקה ארוכה ללילה") והי – כשג'ורג' מילר, אחרי עשרות שנים (ממש ככה) שהוא לא התקרב לאקשן חזר לעשות את "מקס הזועם" מעט מאוד אנשים התלוננו.

     2
     עידו הלמן, קיו ?
 2. טריילר ראשון

 3. רע

  תום שפירא

  רע מאוד אפילו. בברור מדובר בסרט שנערך למוות – כל החצי השני במיוחד מלא בקפיצות בין סצנות או אפילו בתוך הסצנות. זה אמנם לא נורא ברמה של קינג ארתור: אגדת החרב או חוליית המתאבדים, אתה יכול להבין מה קורה על המסך בכל רגע נתון, אבל זה כן דוגמה לעריכה מודרנית מחורבנת.
  לא שזה ממש משנה, לא נראה לי שמסתתר פה סרט טוב במיוחד שהאולפן העלים – כל הבדיחות המשעשות והיכולת של בלאק לכתוב מצ'ואיזם קומי וסמי-מודע-לעצמו לא יכולות להציל את הסרט מהיותו סיפור מסובך ייתר על המידה שלוקח רעיון כל כך בסיסי (יש חייזר, הוא רודף אחרי בני אדם מסוכנים כאילו הוא צייד) ומוסיף עליו סיבוך מטומטם אחרי סיבוך מטומטם שלא מתקשרים בשום צורה לקונספט של הסרט.
  אכזבה טוטאלית.

  1
  עידו הלמן ?
 4. בהחלט רע מאוד

  אלוהים אדירים, איזו עריכה מוזרה. בקטע ממש רע. הכי גרועה שראיתי מאז "יחידת המתאבדים". החצי הראשון נראה כמו שני סרטים שלא קשורים בכלל אחד לשני, אבל גם אחרי שהם מתחברים סצינות נגמרות ומתחילות בצורה ממש אקראית, וגם העריכה בתוכן מזעזעת. זה כאילו העורך שם את כל השוטים שהוא קיבל בצורה כרונולוגית כלשהי בתכנת העריכה ואז פשוט ייצא את זה ככה. בלי כל הקטע של, אתם יודעים, לערוך. מה לעזאזל.

תגובות מקבילות

15
  תגובות נוספות בדף הביקורת של הטורף (2018)
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)