הרפסודה
The Raft

שלושה נערים מחליטים לבנות רפסודה ולשוט למשחק מכריע והיסטורי של מכבי חיפה נגד ליברפול, שהוזז לקפריסין בשל המצב הביטחוני בישראל.

אורך: 1:30
תאריך הפצה בישראל: 15/07/2021

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אחלה רעיון.

  רטקסס

  מצד אחד, שמח מאוד על כל סרט ישראלי בז'אנר לא שגרתי, ובמקרה הזה סרט מסע/הרפתקאות.
  מצד שני, לפי הטריילר נראה שניסו לשלב דרמה, סרט אסונות, אהבות נכזבות, ומה לא… היה עדיף להשאיר את זה סרט הרפתקאות קליל ופשוט.
  אבל זה רק הטריילר. נחכה לסרט.

 2. טריילר לא עולה

  נקניקי

  (ל"ת)

 3. טקרוי

  מצד אחד סרט הרפתקאות ישראלי לנוער זה דבר נפלא, בטח סרט הרפתקאות ימי. הצילום אפילו נרא חמוד בטריילר.
  מצד שני, נראה מתיאור העלילה, ומהטריילר, שאף אחד מהיוצרים לא השקיע אפילו חשיבה מינימלית, ולכן ניתן לחשוד שגם לא רצון מינימלי שהסרט יהיה מוצר ראוי.
  למה הם בונים רפסודה בעלת כוחות על וניווט, כשהם היו יכולים לבצע את אותו הסרט, באופן הגיוני, על סירה קטנה? זה לא שאין נערים ששטים מישראל לקפריסין, זה מסע הסיום של צופי ים. הם היו יכולים להיות שלושה חברים בצופי ים שבורחים למסע מחתרתי כמה שנים לפני הגיל המסורתי לצאת למסע (נראה לי 17). הם היו יכולים להיות ילדים במועדון שיט, או אפילו שאחד מהם הוא בנו של בעלים של מועדון שיט. או בנו של בעל סירה. יש כל כך הרבה דרכים הגיוניות שבהן סירה אמיתית תגיע לידיהם ושהם ידעו להשיט ולנווט אותה, למה ללכת על האפשרות המופרכת ביותר, עוד לפני שהסרט התחיל בכלל?
  ואנה זק, למה אנה זק. זה לא שהיא גרועה, היא פשוט תלושה מהאווירה שהטריילר לפחות מנסה ליצור. ולי באופן אישי נראה מטופש לבנות אינטרקציה של שלושה בנים ובת אחת, שזה חבורת בנים ועוד בת כמושא אהבה של אחד או כולם (אותו הדבר אם אלה היו שלוש בנות ובן אחד, אגב). או שתלכו על חבורה אחת, של בנים או בנות, או שתיצרו חבורה מאוזנת עם שלושה בנים ושתי בנות, לפחות. אבל, זה היה רלוונטי אם מישהו היה מעוניין ליצור מוצר ראוי. זה לא.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)