רמפארט
Rampart

שוטר מושחת בלוס אנג'לס נלחם להגן על עצמו ועל משפחתו, בדרכו.

תאריך הפצה בארה"ב: 10/02/2012
תאריך הפצה בישראל: 23/02/2012

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. ראיתי את הטריילר לא מזמן

  מיכאל גינזבורג

  קצת עצוב. מסתמן כסרט ממש טוב, עם הופעה אדירה של הארלסון והוא נדחף
  לתאריך הקרנה לא הגיוני. מתי יקבל אוסקר מיוחל?..

  • וחשוב לציין שגם הסרט הקודם של הבמאי

   הברדוויל

   'השליחים', גם עם הארלסון ובן פוסטר, הוא סרט נהדר ולא מוערך מספיק. באמת חבל שלא מתייחסים אליהם מספיק – גם להארלסון וגם למוברמן (אני חושב ש'השליחים' קיבל מועמדות על התסריט, אבל זה ממש לא מספק לטעמי).

   את הסרט הזה עוד לא ראיתי, אבל הטריילר נראה מעניין. אני לא חושב שמאז 'רוצחים מלידה' הארלסון קיבל הזדמנות להשתולל ככה. עצבני הוא בכל תפקיד, אבל לא תמיד נותנים לו ללכת עם זה עד הסוף. נקווה שההשתוללות הזו רק תהיה קצת יותר טובה הפעם…

 2. הסרט הגרוע שראיתי בימי חיי

  ציון

  אני מעריץ גדול של וודי הארלסון . אני חושב שגם בסרט הזה הוא שיחק נפלא . ביחד איתו שורה של שחקנים נפלאים . אבל הסרט עצמו ללא התחלה , ללא סיום , ללא היגיון כלשהו , סתם סרט מאוד מלנכולי . הקהל בהקרנה היום הרגיש מרומה וגם אני . ללא ספק הסרט הכי גרוע שראיתי בימי חיי .

 3. ככה עושים סרטים

  תום שפירא

  זה לא שלא ראינו שחיתות במשטרת לוס אנג'לס – ראינו את זה בספרים, בסרטים ובסדרות טלוויזיה (את התסריט כתב ג'יימס אלרוי שבלי שחיתויות במשטרת לוס אנג'לס לא הייתה לו קריירה). זה לא שיש לעלילה משהו חדשני להציע (למעשה, כמו שציינו כבר לפני, העלילה צפויה להחריד ולא באמת מגיעה לקליימקס).
  מה שיש לסרט הזה זה את וודי הרלסון בהופעה שהיא… שהיא משהו אחר. כבר ראינו אותו משחק פסיכופתים אלימים אבל אף פעם לא בצורה כזו – כל תנועה, כל מבט, כל מילה שהוא מוציא מהפה משדרים איזו אלימות שהולכת להתפוצץ. כל פעם שאינטראקציה שלו עם דמות אחרת נגמרת רע (והתחשב בטבע הדמות שהוא משחק זה כל אחד אחר בסרט) אתה משוכנע שאוטו-טו-טו תבוא ההתפרצות הגדולה, וכל פעם שהיא לא באה אתה נא בין אנחה של הקלה לבין חשש ממה שבוודאי יבוא בעתיד. כמו "זה ייגמר בדם" הסרט הזה תלוי לחלוטין בדמות הראשית שלו ומבחינתי הארלסון עולה על כל הציפיות.
  זה לא מפריע שהקאסט שאספו סביבו מצויין – מבן פורסטר ועד לאייס קיוב (בתור איש חוק צדיק, הו האירוניה), כולם עושים עבודתם נאמנה, אבל כולם רק כוכבי לכת החגים סביב המרכז שהוא וודי הארלסון – מבחינתי האוסקר למשחק כבר סגור.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)