הודעה אדומה
Red Notice

גנב אמנות וסוכן FBI משתפים פעולה על-מנת לאתר פריט היסטורי יקר ערך.

אורך: 1:58
תאריך הפצה בארה"ב: 12/11/2021
תאריך הפצה בישראל: 12/11/2021

10 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אז איך הסרט היקר ביותר שנטפליקס הפיקו?

  לא כזה גרוע כמו שחלק מהמבקרים עשו ממנו, ושני השליש הראשונים אפילו די סבבה, עם אקשן מהנה, פרקור וסצנות קרב מקוריות שנהניתי לראות. אפילו הדינמיקה בין שלישיית ריינולדס-גדות-ג'ונסון חביבה למדי, הגם שהקלישאות הן מקיר לקיר. אז כן, הסיפור הגדול לא מי-יודע-מה, בלשון המעטה, אבל כיילתי ציפיות. זה סרט אקשן, ובתחום הזה הוא מספק את הסחורה.

  הבעיה היא השליש האחרון שלא רק קופץ מעל הפופיק, אלא גם דורש רמות סיספונד שכבר לא היו לי. והסוף, אוי הסוף. מבלי לרדת ספויילרים, בערך שעה לפני הסיום התחלתי לתהות "רגע, יש מצב ש…? לא נו, זה יהיה ממש מטומטם" – ואז הם אשכרה עשו את הדבר המטומטם הזה!

  ובכל זאת, זה לא ש"הודעה אדומה" נופל מסרטי האקשן המובילים והמטומטמים של שנות התשעים, כמו "עימות חזיתי" או "נקודת פריצה". אם הוא היה יוצא לפני 25 שנה, הסרט אולי היה הופך לקאלט. אבל היום יש סטנדרטים אחרים. בכל אופן, הוא שווה צפייה אם יודעים מראש שנכנסים לסרט אקשן מטומטם.

  1
  לה לה ?
  • לא, אוקיי, אבל השוואה ל"נקודת פריצה" ו"עימות חזיתי"

   זאת חתיכה מחמאה, וזה לא ממש נשמע משאר ההודעה שלך שהוא מגיע לגבהים האלה.

   • יצא לי, במקרה, לראות את שניהם שוב מתישהו בשנתיים האחרונות

    ולומר שהם התיישנו טוב זה אנדרסטייטמנט. הכתיבה נוראית ברמות אחרות. ובכל זאת נהניתי, כי אני לא ניגש לסרטים כאלה עם אותם ציפיות שאני ניגש לסרטים של, לא יודע, ספילברג או זמקיס למשל. סרטי אקשן כמו אלה מספקים בידור סבבה כשיש בדיוק אפס חשק לראות משהו שדורש מחשבה, אבל מנגד גם לא רוצים להשתעמם (שזה המוּד שהיה לי אתמול בערב). מבחינתי "הודעה אדומה" נכנס איתם באותו קליבר, ובחלקים מסויימים (כי בכל זאת, האפקטים והפעלולים השתפרו בשנים האחרונות) הוא גם מתעלה עליהם.

    • אני... לא מסכים

     (בנוגע לשניים משנות התשעים).

     בכל מקרה, לא נראה לי שאראה את "הודעה אדומה" אבל אולי עוד איזה המלצה או שניים ישנו את הנושא.

  • אחרי צפייה (עוד אנשים המליצו בערך)

   לא חושב שהיה הופך לקאלט (או לא קאלט גדול – בהחלט סרט קלטות קלאסי לכל המשפחה (אין מין! אף אחד לא מת!) אבל לא מגיע לרשימת ה"טובים ביותר") אבל בהחלט נופל מסרטי האקשן המובילים של שנות התשעים.

   שמישהו בבקשה ישהה את קריירת המשחק של דווין ג'ונסון, בבקשה.

   • לא יודע לגבי כל המשפחה

    EIP

    יש את הסצנה של החשמול, לא הייתי נותן לילדים התיאורטיים שלי לצפות בזה

    • בסדר, זה בקלטת. מעבירים רגע קדימה.

     (ל"ת)

     1
     Zeev123 ?
  • קשה לי להאמין שיש בסרט סצנה שמשתווה

   רנדל

   למרדף הרגלי בנקודת פריצה. הייתי בודק אבל אני יודע שכנראה אסבול אז לא (אני ממש לא סובל את ריינולדס ודה רוק, גל חייבת פרוייקטים יותר טובים מזה)

 2. לא מבין למה נטפליקס לוחצים על הסרט הזה כשיש את "נקמה מרה"

  Zeev123

  באמת, הוא לחיצת כפתור אחת ליד הסרט הזה, והוא אחד המערבונים הכי טובים אולי אי פעם, ובקלות מהסרטים הכי טובים שנטפליקס הוציאו. גם קליל יחסית (יותר "טומבסטון" ולא "בלתי נסלח"), גם מלא כוכבים וגם נראה מאוד יקר.
  לעומת זאת זה היה כמו "אוצר לאומי" בזול, ו"אוצר לאומי" גם לא היה באמת טוב. היו כמה סצנות אקשן סבירות אבל רואים בבירור שאף אחד מהשחקנים לא עשה שום דבר בעצמו, אז הכל חתוך מהר וקופצני. כל הדמויות כתובות כמו ריאן רנולדס ולא מתפתחות. לא אסון ענק ונטפליקס (או דיסני עם "קרוז בג'ונגל") הוציאו סרטים הרבה יותר גרועים, אבל לא באמת שווה צפייה.

  1
  mook ?
 3. הלכו לי שעתיים מהחיים

  EIP

  ההומור גרם לי לגלגל עיניים באדישות, התסריט נוראי, העלילה לא ברורה (ל… למה? מה?) והטוויסט הגדול ממש לא הפתיע אותי (יותר נכון לומר שחיכיתי לו שעה). הוא כל כך ברור שהסרט נוזף בצופים שלא ראו את זה בא. נקודת האור היחידה פה היא השלישיה המרכזית, שלמרות כתיבה גרועה מצליחה לכבוש את המסך.

תגובות מקבילות

28
  תגובות נוספות בדף הביקורת של הודעה אדומה
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)