גאולה
Redemption

מני, סולן כריזמטי של להקת רוק מצליחה בעבר, הוא היום חוזר בתשובה שחי חיים פשוטים. כשבתו צריכה לעבור הליך רפואי חדשני ויקר, מנחם פונה אל חבריו ללהקה לשעבר בבקשה לאחד את הלהקה.

אורך: 1:44
תאריך הפצה בישראל: 20/12/2018

6 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מכיוון שאני לא יכול להתחייב לביקורת (למרות שאנסה)

  אני, שוב, לא ממש שותף להתלהבות מהסרט שראיתי מסביב. לא שהסרט קטסטרופה מהלכת, אבל הוא קצת מבולגן מדי לטעמי. יש בו כמה דברים שיפריעו לי לעד (למשל "הביטלס החמישי" שיש בסרט ולא זוכה אפילו לשורה אחת של דיאלוג) אבל בהחלט אפשרי שאולי עם עוד קצת זמן אשנה את דעתי.

  1
  yair_ca24 ?
  • אני מסכים אבל

   yair_ca24

   אני חושב שראוי לחלוטין לציין, שמשה פלוקנפליק דופק כאן את אחת מהופעות השנה. מה שהוא מצליח לעשות במבט אחד וכמה שהוא מצליח לרגש לכל אורכו. אני זוכר שאחרי ההקרנה בפסטיבל ירושלים, ביציאה מהסרט, נוצר תור בכניסה לאולם. תור שלם של אנשים שלא הלכו להצביע לסרט בתור חביב הקהל (טוב, אולי כן, כי הוא זכה בדיוק בפרס הזה), אלא אחד אחרי השני הם ניגשו אליו, כשישב שם מבויש בספסל בכניסה לאולם, רק כדי להגיד לו תודה.
   הלוואי שהסרט הזה היה מתקרב לאיכות המשחק שלו בסרט הזה.

   בכל מקרה, השנה הזאת הייתה קשה מאוד לקולנוע הישראלי. מצחיק שאיכשהו הסרט הבינוני הזה, הוא דווקא אחד מהדברים הטובים והמעטים שזכורים ממנה.
   בטח נעסוק בזה בסיכומי השנה בקרוב.

   • מצד אחד כן

    מצד שני, אהבתי אותו הרבה יותר ב"דרייבר", שיצא גם הוא השנה, וזכה להרבה פחות באזז. יש לו משפט ב"דרייבר" שהפיל אותי לרצפה ועד היום לא קמתי, ואילו ב"גאולה" לצד רגעים חזקים מאוד (הראיון) יש גם נפילות שהיו צריכות עוד טייק-שניים (כשגאולה נעלמת, למשל). אני חושב אבל שעיקר ההבדל נופל על עבודת הבמאים, ולא על השחקן שאני לחלוטין מסכים שבין "דרייבר" ל"גאולה", מיצב את עצמו כאחד מהשחקנים הטובים שיש בקולנוע הישראלי.

    • גם ב'דרייבר' הוא נהדר

     yair_ca24

     אבל בעיניי, גם הסרט הזה לא טוב יותר מידי.
     בכל מקרה, סקרנת. תוכל לרענן לי את המשפט?

     • תגובה שמכילה ספוילר מאת קרקר כפול
 2. תגובה שמכילה ספוילר מאת ענת
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)