זכרון מחדש
Rememory
שמו העברי של הסרט המצוין כאן אינו השם הרשמי שניתן לו על ידי המפיצים בארץ, וייתכן שהוא יופץ תחת שם אחר.

לאחר מותו של אדם שהמציא טכנולוגיה שמאפשרת לך להוציא זכרונות מראשו של אדם ולצפות בהם במכשיר חיצוני, חבר של המנוח מנסה לפענח את תעלומת מותו בעזרת אותה הטכנולוגיה.

אורך: 1:51
תאריך הפצה בארה"ב: 24/08/2017

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. יש סיבה שפתחו לסרט הזה דף?

  כי אני רואה שעוד אין תאריך הפצה בישראל, והביקורות איומות ברובן.

 2. סרט מצויין

  kingjoe

  לדעתי סרט מצויין עם קאסט איכותי שגם עושה עבודה מצויינת.
  סרט לא ארוך במיוחד שמרכז מדע בדיוני, פילוסופיה, סיפור אנושי, מתח ולקינוח טוויסט משובח.

 3. רעיון טוב, ביצוע לא

  רצוץ ומצוץ

  על הנייר הסרט הזה יכול היה להיות מעולה. הבסיס שלו טוב: מישהו ממציא מכונה שמאפשרת לראות את הזכרון המקורי שלנו, בגרסתו הנקייה, בלי כל השינויים וההטיות שהוכנסו בו מאוחר יותר. זה יכול היה לפתוח פתח מרתק להבדל בין מה שאנו זוכרים לבין מה שקרה באמת (ע"ע רשומון), להראות איך הזכרון שלנו משתנה בדיעבד, ולמה. איך אנחנו ממציאים לעצמנו סיפורים שלא דומים באמת לאירועים המדויקים.

  תוסיפו לזה צוות שחקנים מצוין (פיטר דינקלג' שולתת!1), תקציב הגיוני וערכי הפקה גבוהים. באמת היה יכול היה לצאת סרט נפלא.

  ולמרות כל זה, הסרט הוא נפילה. הסרט לוקח את הרעיון הבסיסי ו… לא עושה איתו כלום. בשום שלב אנחנו לא רואים הבדל של ממש בין הזכרונות ובין המציאות. לכל היותר, יש שני גיבורים שלא זוכרים פרטים מסוימים ומדחיקים אותם, אבל זה לא שהם זוכרים פרטים שגויים. הזכרון לא השתנה. הוא סתם נעלם.

  תוסיפו לזה סיפור מקושקש, דיאלוגים מביכים, דמויות שמתנהגות בצורה חסרת היגיון לכל אורך הדרך, "תעלומה" סתמית, וקטעי "חלומות" חסרי השראה שמחקים את "עץ החיים" ו-"גליאטור"(?!) ותקבלו סרט מיותר וטפשי, עם שחקנים טובים וערכי הפקה גבוהים. איזה בזבוז משווע.

  1
  תמר ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)