רובין הוד (2018)
Robin Hood (2018)

כנראה שעבר מספיק זמן בשביל שינסו את זה שוב…

תאריך הפצה בארה"ב: 21/09/2018
תאריך הפצה בישראל: 22/11/2018

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. הסתקרנתי ומצאתי את הטריילר

  גובלין ביבים

  ובכן:
  https://youtu.be/tJfDBSWYqU8

  זה יותר מרגיש כמו סרט שקיבל השראה מרובין הוד מאשר סרט על רובין הוד. הערים נקיות מדי. סצינות האקשן מודרניות מדי. העלילה מרגישה פחות רובין הוד ויותר סרט אקשן כללי. ובקבוקי מולוטוב וקונג פו עם כבלים לפעלולים ו קשתות שיורות עשרות חיצים במקביל והמון פיצוצים…

 2. מספק את הסחורה

  רתם הדיקטטור-R

  לא מחדש כלום וגם היה עדיף להפחית בסלואו מושן,אבל הסרט מהנה.סצינות האקשן מוצלחות ברובן וגם הפסקול, במיוחד השילוב ביניהן בסיקוונס מרדף מרכבות שיצר קטע אינטנסיבי מאוד.
  בנוסף לכך,אמנם התסריט בעיקר נועד להריץ מסצנת אקשן אחת לשניה,אבל זו פעם ראשונה שאני שומע את סיפור רובין הוד בעיניים בוגרות(כלומר, מקבל קצת יותר מידע מ"הוא גונב מעשירים ומחלק לעניים")והאמת שמצאתי אותו די מעניין.המהלכים הכלליים של העלילה כן יכולים לדעתי להוות בסיס לדיון,אם היו מקבלים טיפול קצת יותר מעמיק.מקווה שסיפור המקור עשיר יותר.
  אם זה היה במחיר מלא, כנראה שלא הייתי טורח.אבל בסיטואציה הנוכחית, יצאתי מרוצה.

 3. גרוע למדי.

  אלון

  הטון הכללי לא ברור, ההומור לא פוגע במטרה, בן מנדלסון – בתפקיד הרע הגנרי – במפגן מביך של אובר אקטינג, חצי מהתלבושות נראות אנכרוניסטיות (במיוחד הכומר טאק שנראה כאילו יצא הרגע מפסטיבל וודסטוק), המחשוף של מריאן משתלט על כל סצינה שהיא נמצאת בה, הקשקושים של ויל על העתיד הפוליטי שלו מנותקים לחלוטין מהתקופה (היי, אתה בימי הביניים. אם נולדת איכר, אתה תמות איכר. פיאודליזם, זוכר?)ובעצם נועדו רק לבסס אותו כנבל עתידי, ונראה שלאף בריטי לא אכפת שמסתובב ביניהם גבר שחור שאיננו עבד. אה, ושתי הדקות האחרונות של הסרט הן טיזר לסרט הבא, במיטב מסורת השנים האחרונות בקולנוע. רק האקשן מוצלח, אבל אין מספיק ממנו, בעיקר לקראת הסוף.
  ועכשיו גיליתי שאת ויל מגלם ג'יימי דורנן. ואני ביליתי חצי סרט בלהבין מאיפה הפרצוף המזוקן הזה מוכר לי.

 4. ג'אנק פוד טהור וגרוע חוץ מג'יימי פוקס שמשחק טוב

  הסרט כולל סיפורי רקע מגוחכים ונבלים אשר משוחקים באופן רע .כלל המסרים של הסרט מרגשים כמו אין סוף סיסמאות ללא עומק ופיתוח שדוחפים לצופים כמו שוויון צדק ומהפכה.אני קראתי גם שיש מבקרים בארצות הברית שמגדרים את הסרט כחלק מתעמולה קומוניסטית אבל לי זה נירא פשוט סתם סרט ללא תוכן ומשמעות קולנועית.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)