מסיבת נקניקיות
Sausage Party

מוצרי המזון מחכים מאושרים בסופרמרקט שייבחרו ויילקחו לביתם של בני האדם, עד שהם מגלים את האמת הנוראה על מה שקורה לאוכל.

תאריך הפצה בארה"ב: 12/08/2016
תאריך הפצה בישראל: 11/08/2016
פרוע לגמרי ומצחיק ממש, ובאופן מפתיע, בין הבדיחות הגסות וההזויות יש אפילו רגעים קצת חכמים. כמו פרק מוצלח של סאות' פארק.

31 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מטרת הסרט: לגרום לילדים לאכול רק דרך אינפוזיה.

  טווידלדי

  (ל"ת)

  • הסרט הזה לא לילדים. הוא לא אמור לגרום להם שום דבר.

   (ל"ת)

 2. מצפה לזה כול כך !

  לולולולו

  אני כול כך אוהבת סרטים מצוירים למבוגרים, זה כול כ מהנה, מי שאוהב את הסרטים של סת' רוגן וחבורתו כנראה ממש יהנה.
  הטריילר היה פשוט קורע, עד בערך החצי שלו חשבתי שזה סרט לילדים ושסת' סתם מחלטר שם ובחצי השני קלטתי שזה פשוט חלום שמתגשם שזה סרט למבוגרים.

 3. הקונצנזוס שמתגבש ממעט הביקורות כרגע:

  הסרט ממש, אבל ממש מצחיק.
  https://www.rottentomatoes.com/m/sausage_party/

  • אני לא חושב שהיה בזה ספק. הספק היה יותר בכיוון האם זה סרט.

   שלמקו GRAS

   (ל"ת)

 4. התשבוחות לדילר

  assafTV

  אין ספק שזה סרט של סת' רוגן ושות'. ואין ספק שחלק ניכר מהוקרת התודה הינה לדילר של רוגן (או לונדור של המריחואנה הרפואית, ככלות הכל, מצבה של המריחואנה בלא מעט מדינות ארה"ב השונות, בטח ובטח בחוף המערבי, הינו חוקי ולגיטימי). וככל שהחומר משובח יותר כך התוצאה מצחיקה יותר. או לכל הפחות מצחיקה-ללא-שבירת-שיאי-צחוק אבל בהחלט שוברת-שיאי-הזייה.

  הסרט הזה הוא אחד הדברים המצחיקים והגסים שיש כרגע על המסך (ולא נראה לי שהולכת להיות לו תחרות). הוא גם מנסה להיות בעל אמירה (לאו דוקא על אוכל) וזו לא אמירה מורכבת או מקורית, הסאב-טקסט ניצב מול העיניים, אבל זה עובד, זה מצחיק ויש כאן סצינה אחת שתגרום לכל הצופים להשתנק מצחוק תוך כדי מלמולי WTF?!

  אמ;לק: סת' רוגן וחברים. וסמים. וסקס. רק מצויר. ומצחיק. מאד. וגס. מאד. (ואה, לא לילדים, דההה!).

  2
  עידו, MasterPiece ?
 5. מאוד גס ומאוד מצחיק

  אין לי מושג מה סת' רוגן ושות' לקחו לפני שחשבו על הרעיון לסרט הזה אבל אני רוצה קצת מהחומר הזה. סרט קורע, כבר בהתחלה יש סצנה שגרמה לי להישפך מצחוק והוא לא עוצר שם. האנימציה יחסית דלה (ככה זה כשהתקציב שלך הוא חמישית מסרט ממוצע של פיקסאר) אבל אהבתי את העיצוב של בני האדם והאוכל. יש כמה באופן מפתיע כמה רגעים מטרידים שגרמו לי לנוע באי נוחות בכיסא אבל אלו זוטות. אם אתם אוהבים את האנימציה שלכם פרועה, הזוייה ומצחיקה לכו לראות בהמוניכם.

 6. הסרט המהנה ביותר שראיתי בשנתיים האחרונות

  אני בדרך כלל לא מחובבי סת' רוגן ובדיחות סקס ונוזלי גוף פחות מדברות אליי, אבל הפעם משהו בכל העסק שונה.
  כי הסרט מבחינת ביצוע נראה ומרגיש כמו פיקסאר, רק בלי ההגבלה ל-PG, כלומר אפשר לדבר על החיים עצמם בלי מעצורים.
  ולמרות כל הסיכונים, זה הצליח, וההשוואה לסאות'פארק נכונה ומתבקשת, ואני אפילו הייתי אומר שאני יכול לראות גם דמיון רב לריק ומורטי (אולי רק בלי החלק המדעי).
  בקיצור, נהנתי מאוד ואני ממליץ בחום לגילאי 16+

  ביקורת קצת יותר מלאה
  https://gal015.wordpress.com/2016/08/11/sausage-party/

 7. כן, כמו שחשבתי

  בטעות או לא, ראיתי הורים לוקחים את הילדים שלהם לסרט, וילדים טיפה יותר גדולים הולכים בלי ההורים.

 8. חביב ביותר

  ההומור בסרט נשען על וולגריות וזעזוע, מה שעבד היטב: הקהל היה ברצפה (באופן די מילולי עבור צופה או שניים). עוד לא שמעתי הרמוניה כמו זו של צחוק וגועל, ואם מטרתם של רוגן ושות' הייתה ליצור סרט בלתי נשכח, בזה הם הצליחו; אני אזכר בו כל פעם שאקח ביס מנקניקיה.

  עם זאת, מדובר בסרט לצפייה חבר'ה או לצפייה חד-פעמית. אני לא מדמיין את עצמי רואה את "מסיבת נקניקיות" פעם שנייה לבדי בבית, זאת בניגוד לסרט של סאות'פארק שלא נמאס גם 17 שנה אחרי שיצא (אם כבר דורון השווה לסדרה).

  בכל זאת, אני לא מתחרט שהלכתי. ניסיונותיו של רוגן להגחיך דתות הניבו השנה סדרה ביזארית ("Preacher") וסרט היסטרי. אני לא יודע מה הבן-אדם מעשן, אבל שימשיך ככה.

  1
  מתן בכר ?
  • דווקא הנסיונות להגחיך דתות פגמו בסרט

   מצחיק, וולגארי, מטופש. הכול אחלה. אבל כל החפירות על אמונה והטון המזלזל לדתות לא הוסיפו עניין או כבוד לסרט.

 9. הסרט ירוויח 32 מיליון פלוס בסופ''ש הראשון שלו

  שזה פחות או יותר כל התקציב שלו! כלומר הסרט הוא הצלחה. מעולה! נקווה שזה אומר שנראה עוד סרטי אנימציה למבוגרים בעתיד (ובתקציב גבוה יותר כי האנימציה הזולה יחסית של "מסיבת נקניקיות" קצת הפריעה לי).

 10. מאנצ'יז

  חלק מהסרט הזה היה בדיוק מה שציפיתי שיהיה מהטריילר, אבל היו גם דברים שלא ציפיתי להם, חלקם הפתיעו לטובה וחלקם די אכזבו (חשבתי שהוא יהיה מאוד שונה מבחינת הסיפור). יש הרבה רגעים משעשעים, אבל לא היה משהו שהפיל אותי על הרצפה או הביא אותי לידי דמעות. היו גם דברים שהרגישו מתחמכים-שלא-צורך או סתם שחוקים (ראיתי בערך 1,000 וריאציות של בדיחות דיאט קולה ומנטוס וזה שהם מונפשים לא הפך את זה לפחות נדוש). סרט שאפשר ללכת לראות עם החבר'ה כדי לצחוק, אבל לא משהו שהייתי רואה אחר-כך שוב (בעיקר כי אני אוהב לאכול בזמן צפייה בדברים בבית, ובמקרה הזה זה נראה לי פשוט בלתי-אפשרי).

  כל הסרטים האחרונים של רוגן ושות' – "סוף", "ראיון סוף" וזה – נראים כמו רעיונות עם פוטנציאל לא ממומש שיצאו חצי-אפויים (חהחה) ויכלו להיות יותר טובים עם תסריט מהודק יותר. הטיות של המילה "פאק" ומשחקי מילים על אוכל זה נחמד והכל, אבל אחרי זמן מה כבר מבינים את הרעיון. אבל היי, בהתחשב בקיץ הקולנועי המעפן הזה, הסרט הוא בהחלט קרן אור מבדרת.

  1
  רם קיץ ?
  • תגובה שמכילה ספוילר למסיבת נקניקיות מאת Daniel
 11. ליוצרי הסרט הייתה דרך מעוד מעניינת

  גיזמו

  לשווק את הסרט שלהם:
  https://www.youtube.com/watch?v=UxgavJP0QoA

  2
  אדון האופל, וושי ?
 12. האמת שהתאכזבתי מאוד

  ג'ייסון בורן

  אולי כי הציפיות שלי היו בשמיים מכל התגובות והביקורות. צחקתי ונהנתי הרבה יותר ב"סוף" ובשכנים.
  זה סרט נחמד שהמימוש המוצלח של הקונספט שלו בהחלט מצדיק את הכרטיס, אבל לא לצפות למשהו יותר. לדעתי כל המטאפורות, ההקבלות והשכבות הסאות'פארקיות הרגישו לי יותר מדי On the nose ופשטניות כדי שירגיש לי כמו חוכמה או שנינות.

 13. אוף טופיק

  Dis

  ראיתם שאבנר שביט מוואלה ניהיה שניצר החדש?הקטילות שלו לכל סרט בערך וגם לאירועי שידור היורו והאולימפדיה ממש טרחנים ורעים יתר על המידה לדעתי.
  בהקשר לסרט זה, הוא קטל גם אותו בצורה מטורפת וללא רחמים שלפי כל הביקורות(לא ראיתי), הוא לאגרוע כל-כך.

  1
  idOri ?
 14. מסיבת "איזה מפגר אתה שחשבת שהסרט הזה יהיה טוב, קרקר!"

  כעיקרון, אני לא שונא סרטים. למה לשנוא סרטים? עזבו את זה, עכשיו יצאנו מתשעה באב – למה לשנוא בכלל? למה שלא כולנו נשב ביחד ונתחבק? שנאת סרטים לא מועילה בשום דבר, מעוורת לא פעם לתכונות הטובות שיש בסרט וככלל המטרה בסרטים היא ליהנות מהם, בדרך כזאת או אחרת.

  אבל מסיבת נקניקיות הוא לא סרט.

  מסיבת נקניקיות הוא קונספט מעניין שלעצמו שסת' רוגן ושות' לקחו וחירבו במו ידם. אם היה לי ספק לפני הסרט הזה, אחריו אין לי – צריך להרחיק את סת' רוגן מכל סוג של מכשיר המאפשר כתיבה. במקום ללמוד מטעויות העבר ולשפר אותם, הסרט רק צובר יותר ויותר נקודות מינוס מגלגלות עיניים שנהיו סימני ההיכר הלא רצויים של סת' רוגן:
  א. אנשים מקללים בלי שום סיבה כל הזמן. פשוט… פשוט כל הזמן? במחשבה שאם הסרט יגיד "פאק" מספיק פעמים זה יצחיק? זה כאילו לא לימדו את רוגן שהכוח של המילה "פאק" (או בכל מילת קללה) הוא בכך שיודעים מתי להשתמש בה. ה"פאק" היחיד של אקס-מן יותר אפקטיבי מאלפי הפאקים שמפוזרים במסיבת נקניקיות, שמשתמש ב"פאק" גם אם אפשר סתם להגיד משפט רגיל! כאשר הדמות של מייקל סרה אמר פריגין במקום פאקינג באיזשהו שלב כמעט רציתי לנשק את הנקניקיה שלו.
  ב. המחסור המוחלט ביכולת לכתוב דמויות או מסע של דמויות: בכל מסיבת נקניקיות יש דמות אחת – דמותו של מייקל סרה, שהסרט היה מרוויח הרבה אם היו מתמקדים בו. הוא דמות אמיתית עם מסע שהוא עובר והסרט מרוויח על כך הרבה. כל שאר החפצים בסרט פשוט.. זזים בין סצינה לסצינה. סת' רוגן היה שם ועכשיו הוא פה ואז הוא הולך להיות במקום אחר בכלל. בלי מסע, בלי שום סיבה שתהיה לנו אכפת ממנו. מה שיותר גרוע זה שאמור להיות לו מניע – הסרט מציג בהתחלה מניע לדמות שלו… אבל אז הוא שוכח אותה לחלוטין.
  ג. סמים לא נחוצים! למה יש סמים בסרט הזה? בלי השאלה מאיפה הם השיגו אותה כי רמת הניטפוקים שאפשר לעשות לסרט היא אינסופית (ההחלטה ל"למה יש מודעות ומה לא" נובעת מהחוקיות הפשוטה של "לזה מצחיק שיהיה מודעות ולזה לא", כנגד כל היגיון או חוקים אפשריים) הם לא מוסיפים כלום, שום פאנץ', שום דבר פרט לאימג' של חפצים מפתיעים מעשנים סמים. שלא לדבר על כך שהסרט מעודד שימוש בסם שפאקינג גורם לאנשים לאכול אנשים אחרים בחיים סת' רוגן מה הבעיה שלך האם אתה לא רואה חדשותתתתתת לא כל הסמים הם טובים מה לעזאזל לא בסדר איתך
  ד. רפרנסים לא מצחיקים! בסרט יש רפרנס (שקל מאוד לפספס) לפיקסאר. אתם יושבים? זה.. זה דיקסאר. באמת. אם אתם לא מבינים, זה מצחיק כי יש שם "דיק". הא הא הא הא למה :(
  ה. ליהוק חברים וקולגות בלי שום קשר לביצוע העבודה שלהם! טוב, אין אף שחקן קול שעשה עבודה נוראית בסרט, אבל גם פרט לסרה והיידר אין אף אחד מהשחקנים האלה שהיה טוב או הצדיק את עצמו. את הרוב בכלל לא זיהיתי ואת אלה שזיהיתי נראה שלקחו רק על סמך כמה הם מוכנים להגיד "פאק", כאשר השחקן הכנראה הכי פחות מוצלח הוא (הפתעה!) סת' רוגן עצמו.
  ו. מחשבה שלהגיד משהו לא שערוריתי הוא שערוריתי! לא מעט כותרות שקראתי מתייחסות לסרט כ"Offensive" – מעליב/שערוריתי וכאן אני כבר באמת לא מצליח להבין איך מישהו יצליח להיעלב מהסרט הזה. האם באמת מספיק לדחוס שימוש עצלני בסטריאוטיפים קיימים זה מספיק כדי לאתגר אנשים? או שמא מדובר על הדיון הכי איש-קש בעולם על דת שנעשה שלא ניתן להפיק ממנו שום הקבלה? * – עוד על זה בסעיף ח' שהוא ספויילר
  ז. פוטנציאל לסרט יותר טוב מאחורי כל החרא הזה! ביקום מקביל, מסיבת נקניקיות הוא לא הסרט המשעמם והלא מצחיק שהוא כי הוא לא מתמקד בסיפור האתאיזם בשקל של סת' רוגן אלא בסיפור של בארי. הסרט הזה, בעיני רוחי, צוחק על הסטריאוטיפים שחוזרים בכל סרטי פיקסאר, מחדד את האבסורד של "שירות בני האנוש" שנעשה בסרטי "צעצוע של סיפור", אולי הוא אפילו סרט מסע שכזה כמו שפיקסאר אוהבים לעשות שקורץ לעובדה ש"עכשיו שאנחנו במסע אנחנו נלמד להסתדר ואתה תלמד להעריך אותי בסופו של דבר!". הסרט הזה מצליח להגיד את כל מה שמסיבת נקניקיות שאנחנו קיבלנו אומר, אבל בצורה מעודנת וחכמה יותר ומרומזת יותר – עידון שנותן כוח לאמירה שדחיפה בגרון והתעסקות יתר בה רק מורידה אותה. אנחנו רואים ניצוץ של מה שהסרט הזה יכל להיות לקראת סוף הסרט, בסצנה היחידה שנהניתי ממנה – סצנת הראש הכרות המדבר. יום אחד נקבל אולי בצורה אחרת את פארודיה הפיקסאר שמגיעה לנו. רק ניתן לקוות.

  הסרט הזה מראה את כל החסרונות של הקומדיה של סת' רוגן בלי שום יתרון. כל הרעננות שהייתה לו אי פעם נעלמה, והעובדה שהסרט הזה מתקבל היטב בקהל מראה שגם הקהל כבר לא מעוניין בשום דבר מאתגר באמת. או אפילו יותר גרוע- שסרט כל כך פרווה כנקניקיה טבעונית נחשב אצלם כמאתגר. אם ההשוואה לסאות' פארק עלתה פה כמה פעמים אז כדאי להגיד את זה חד וחלק – פארקר וסטון לא היו נותנים לצואה הסיפורית הזאת לצאת תחת ידם, וגם להם יש לא מעט פרקים גרועים מחורבנים למדי. כל אנימציה אחרת למבוגרים שנעשתה עדיפה על החרא הזה, ומגיע לנו כתור קהל, לא זין על זה, כתור זן שחי על כדור הארץ יותר טוב מזה.

  8
  ofir_gui, צוהן מו, Morin, יובל המפוקס, לפרקונית, קיו, סופר סתם, Jaguar ?
  • תגובה שמכילה ספוילר לעצב רב שהוא כמו ההיפך ממסיבה של נקניקיות מאת קרקר כפול
   • אמ;לק

    א_ב_ג_ה

    הוא ציפה לסרט אחד, קיבל סרט אחר, עכשיו הוא כועס.

    • אמ;לא?

     אלא אם כן "ציפיתי לסרט מצחיק, קיבלתי סרט לא מצחיק" זה מה שאתה מתכוון.

     2
     mip, קיו ?
  • תגובה שמכילה ספוילר מאת Mad_Hatter
   • תגובה שמכילה ספוילר מאת קרקר כפול
  • ולגבי הפוסטרים -

   את כל העצלנות העקרונית שהסרט נוקט בגישה שלו אפשר ללמוד מהפוסטרים שלו. היית מצפה שאחרי הפוסטרים הנהדרים ל"ראיון סוף" הם יגמלו מכל ה"גיבור עומד לפני צבע אחיד עם הבעה טיפשית" שמלווה את האפאטו-ים מאז "בתול בן 40" אבל לא! דווקא בסרט שבו הם הכי יכלו להתפרע וליצור משהו איקוני הם עשו את הפוסטר הכי עצלני ולא מצחיק שיש. הפוסטר הזה מהווה שיווק מדויק לחלוטין למה שיש בתוך הסרט הזה.

   1
   pooknook ?
  • שאלה לגבי ג' (החלק המוסתר)

   מישי

   אילו סמים?
   סקרנת אותי.

   לצערי הביקורת שלך נשמעת מתאימה יותר לדברים שאני מחבבת. אני אמורה ללכת לסרט השבוע, מקווה שאהנה, נשמע ממך שלא.

   • תגובה שמכילה ספוילר מאת קרקר כפול
    • תגובה שמכילה ספוילר מאת mishi
     • תגובה שמכילה ספוילר מאת קרקר כפול
  • עומר

   די מדהים: אני מסכים לחלוטין עם השורה התחתונה שלך – אבל לא מסכים עם רוב הדברים שכתבת בדרך אליה.

   ייתכן שזה הסרט הגרוע ביותר שראיתי עד סופו. אבל לא הייתה לי בעיה עם הקללות, הפרובקציות, הסמים, הדמויות או המשחק.

   לא אהבתי אותו כי הוא לא מצחיק, כי הוא מתבסס כמעט לגמרי על בדיחות שחוקות, ילדותיות וחצי-אפויות, כי הוא מתאמץ הרבה-יותר-מידי, וכי הוא שב ודש ב-"מסר" שלו בחוסר חן מוחלט. זה סרט או הרצאה? כי אם זה סרט, קצת סאבטקוסטאליות לא תזיק, ואם זו הרצאה, אז עדיף שהיא לא תהיה ברמה של שיעור חברה בחטיבת ביניים (וזה מסר שבו בסך הכל אני תומך, כן? אפריורית אמורה להיות לי כלפיו סימפטיה).

   אה, וגם הסרט פשוט לא מעניין.

   בסוף הסרט תהיתי ביני לבין זוגתי אם הכתיבה הייתה צינית לגמרי והונדסה עבור איזה סטריאוטיפ של תיכוניסט אמריקאי מטומטם במיוחד, או שרוגן ושות' חשבו באמת ובתמים שהדבר העלוב הזה מצחיק ומוצלח. לא הכרענו בשאלה.

   • אני חושב ששנינו אומרים את אותו הדבר בצורות שונות

    גם הבעיה העיקרית שלי עם הסרט זה שהוא לא מעניין ולא מצחיק בכלל -מה שציינתי היו דברים שלדעתי פגמו מהסרט להיות מצחיק: החזרה של רוגן על קללות בלי בדיחה, ההכנסה האקראית של סמים כתור בדיחה וכו' ועוד

 15. ולחדשות באמת מדכדכות:

  אנימטורים אנונימיים שעבדו על הסרט טוענים שביקשו מהם לעבוד בחינם על הסרט, ושכל תלונה שלהם גררה סנקציות – עד כדי כך שחצי מהצוות שעבד עליו לא מופיע בקרדיטים בכלל. אף אחד לא מוכן להסתכן באמירת שמות, וזה עלול להיות רק תרגיל נקמני בלי קשר למציאות אבל זה ממש לא נשמע כך. מקור, בכל מקרה

  1
  שפן הלוח ?

תגובות מקבילות

303
  תגובות נוספות בדף הביקורת של מסיבת נקניקיות
 

כתיבת תגובה

(חובה)