החיים הסודיים של חיות המחמד
The Secret Life of Pets

חיות המחמד בבניין דירות במנהטן נאלצות להתאגד נגד ארנב בשם סנובול וצבא החיות הנטושות שלו.

תאריך הפצה בארה"ב: 08/07/2016
תאריך הפצה בישראל: 30/06/2016
נחמד בהחלט. ולא יותר מזה.

8 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מה לעזאזל

  הסרט הזה, שהקוצנזוס הביקורתי עליו די תואם את דעתו של דורון, פתח בקופות עם 104 מיליון דולר. זו הפתיחה הגדולה ביותר בארה"ב אי-פעם לסרט אנימציה שאינו המשך. האמת? גם הסרט הקודם של האולפן, על המיניונים אאל"ט, קיבל ביקורות של "חמוד ולא יותר" והפך לסרט החמישי בהכנסות בעולם בשנה שבה הוא יצא. וכשראיתי את הסרט הראשון של האולפן, "גנוב על הירח", זה בערך מה שחשבתי עליו – נחמד מאוד, אבל סרטי האנימציה קצת התקדמו מעבר לזה במילניום הנוכחי.
  יוניברסל מוכרזים בזאת בתור יצרני סרטי האנימציה הכי בינוניים שאיכשהו מצליחים לעשות טונות של כסף.

  1
  שפן הלוח ?
  • יש מקרים בהם הביקורות משפיעות פחות

   דין

   בסופ"ש הפתיחה רוב הצופים מגיעים בעקבות השיווק של הסרט, ובהמשך גדלה ההשפעה של ביקורות ודיעות מפה לאוזן. הטריילר נראה סבבה, והשנה יצאו כבר שני סרטי אנימציה עם חיות מדברות שהצליחו מאוד. חוץ מזה, סרטי ילדים נוטים להיות יותר עמידים, כי לילדים פחות אכפת מביקורות.

  • בדיוק- זה בינוני.

   שלמקו GRAS

   זה לא רע, ככה שאין ביקורות רעות. הפוש השיווקי הוא של יוניברסל, כולל הבוסט של המיניונים. זה פשוט ברירת מחדל של מי שרוצה להעסיק את הילדים (עכשיו זה כמובן יולי). אלו סרטים נוסחתיים, באיכות טכנית משביעת רצון, שפשוט ממלאים צורך של הורים – ככה שזה אותה מטרה של ג'אנקאנימציה, רק מכיוון הפוך.

  • לעולם אל תמעיט מעוצמתו של טריילר

   הטריילר הראשון של "החיים הסודיים" הוא אחד הטריילרים האפקטיביים ביותר שראיתי השנה. ילדים משתגעים עליו. אני חושב שחלק גדול מההצלחה של הסרט היא בגללו.

   3
   אור ענבר, יובל המפוקס, lazarobbie ?
   • לא רק ילדים !מסמיק!

    מישי

    (ל"ת)

    1
    אדון האופל ?
 2. זה סרט ממש חמוד

  מישי

  אני מבינה שהביקורות הפושרות מגיעות בגלל ההתרחשויות העלילתיות הלא ממש מקוריות ולא מאוד הגיוניות/רציניות שממלאות את אמצע הסרט, בעצם זהו סרט הרפתקאות ולא ממש סרט מסע כמו שמישהו עלול לחשוב. אין משהו חדש ומיוחד, יש ארנב שנראה חמוד אבל הוא משוגע, השיגעון שלו גורם לו לעשות דברים שיצחיקו בעיקר ילדים (לנהוג ברכב, לשלוט על חיות מפחידות וכו'). העלילה מסתבכת ונפתרת בצורה לא הכי עמוקה בעולם, זה יותר סיפור בשביל לא לחשוב יותר מידי וסתם להנות קצת מכל האקשן.
  הסיקוונס של ההתחלה, שחלק לא מבוטל ממנו הופיע בטריילר, והסיקוונס של הסוף שבו כל הבעלים חוזרים הביתה לחיות שלהם פשוט מקסימים. כחובבת חיות, אפילו הזלתי כמה דמעות בקטעים האלו, כל מסר אהבת החיות בסרט הוא פשוט מקסים.

  אני מניחה שמי שיצפה פה לאיזה סרט עמוק כמו זואוטרופוליס יתאכזב בענק, אבל מי שמגיע עם ציפיות הגיוניות: בסך הכל אלו היוצרים של המיניונים, ועם חיבה מובנית לשטויות של כלבים, חתולים וכל השאר- באמת יהנה בסרט הזה.

  1
  עידו הלמן ?
  • מסכים לגמרי שההתחלה והסיום הם הכי טובים.

   אם אפשר היה לעשות גם אמצע שנשאר נאמן לאותה רוח, היה סרט הרבה יותר טוב.

   1
   עידו הלמן ?
   • אני לא בטוחה שאני לגמרי מסכימה הפעם

    מישי

    אני לא מכירה מספיק ילדים כדי להגיד משהו נחרץ על מה הם אוהבים, ובסרט הזה היה מעניין אותי יותר לשמוע מה ילדים חושבים מאשר מה מבוגרים חושבים.
    כמו בסרטי המניונים, למרות החמידות שחוצה גילאים, הסרטים האלו פונים בראש ובראשונה לילדים. אולי, כמו שאני לפעמים רוצה לראות סרט קיץ בלתי עמוק, גם לילדים מגיע כזה. ביחוד כשרוב הסרטים המצויירים העמוקים מעבירים מסרים שלא לגמרי מופנים אל ילדים.

    בסך הכל יש פה רעים שבאמצע הדרך ובלי הסבר ממש רציונלי מתהפכים, זה די דומה לסרטי המניונים שגם שם מתחילים עם רעים שמהר מאוד הופכים ל-לא רעים בכלל. שזה נראה לי דבר נחמד. לא רואה סיבה לפוצץ לילדים את המח בהפחדות או לתקוע אותם בתסריטי קומביה בלי פואנטה.
    אולי אני לחלוטין מפספסת (שום כוונות להחשיב את עצמי מבינה גדולה בסרטים) אבל אני תופסת את המציאות הפוך משלמקו GRAS. אולפני יוניברסל עושים סרטי ילדים שמצליחים לתפוס גם מבוגרים בלי לנסות לקרוץ למבוגרים. זו לא בינוניות, זו הצלחה.

    2
    עידו הלמן, איתי שלמקוביץ ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)