השתיקה
Silent

יום אחד, אימא של אביהו מפסיקה לדבר. במקביל, תלמיד לשעבר שלו שמוביל במירוץ לראשות הממשלה מנסה לשכנע אותו לקיים עימו ראיון בטלוויזיה.

אורך: 2:10
תאריך הפצה בישראל: 03/11/2022

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. שמי זרחין

  איתן

  יש לי הרגשה ששמי זרחין הוא האבי נשר החדש. האיש שמשום מה כל אנשי הקולנוע נהנים לשנוא. מכל כיוון אני שומע בעיקר רתיעה מ"השתיקה", אבל אני מקווה שהסרט החדש שלו יזכה להצלחה כמו כל (רוב) שאר סרטיו, כי להבנתי, "השתיקה" הוא סרט שקצת שונה מסרטיו האחרים, וגם לא כל כך, ולטעמי הוא אחד הסרטים הכי טובים שראיתי השנה.

  • רחוקה הדרך מנשר עד לזרחין

   אבי נשר באופן שיטתי קיבל זובור מהאקדמיה. לזרחין יש 3 פרסי אופיר ועוד 10 מועמדויות. לאבי נשר, לצורך פרופורציה – יש 2. מועמדויות, לא זכיות.

   בנוסף, אין סרט של שמי זרחין שלא קיבל מועמדויות בפרסי האופיר, אפילו אם השתיקה הוריד את השיאים של 15 ו-12 מועמדויות ל-3.

   בקיצור, אולי עוד 3 סרטים נראה את האקדמיה מתעלמת שוב ושוב מזרחין ואפשר לדבר על איזה נשריזיציה, אבל נכון לעכשיו יצא לזרחין סרט שאנשים פחות התחברו אליו, אז נתנו לו פחות מועמדויות מבדרך כלל. זה קורה לכולם.

   • mook

    צריך להזכיר שזרחין היה הבמאי הראשון בתולדות פרסי אופיר שזכה על בימוי למרות שסרטו לא זכה בפרס הגדול, זה היה על הסרט הכי זניח בפילמוגרפיה שלו (״מסוכנת״). זה תרחיש תרחיש שחזר על עצמו גם עם ״אביבה אהובתי״ שהפסיד בסופו של דבר ל״אדמה משוגעת״. יכול להיות שזרחין זוכה לפחות מדי הערכה ביחס להצלחה בקהל אבל בלתי אפשרי להגיד שהוא באזורים של נשר.

תגובות מקבילות

7
  תגובות נוספות בדף הביקורת של השתיקה
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)