האחים סיסטרז
The Sisters Brothers

האחים צ'ארלי ואיליי סיסטרז, ציידי ראשים נודעים העובדים יחד, מתחילים לפקפק בחיים שבחרו לעצמם לאחר שהם מגלים שמטרת החיסול הנוכחית שלהם היא לא בדיוק מה שהם חשבו שהיא.

תאריך הפצה בארה"ב: 21/09/2018
תאריך הפצה בישראל: 06/12/2018

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. סרט נהדר שחבל שלא זוכה כאן לתשומת לב.

  אלון

  העלילה שלו נעה לאיטה ודורשת תשומת לב ואורך רוח, אבל הכל משתלם ומאוד מתגמל. הצילום נהדר (כולל ואן-שוט לכאורה שעד עכשיו אני שואל את עצמו איך עשו אותו), התסריט נאמן לכלל הבסיסי של "אל תאמר, הראה", הדמויות אהיבות למרות אופיין המפוקפק והתפניות בהחלט לא צפויות. לכך יש להוסיף כל מיני פנינים כמו הומור שחור, רומנטיקה עדינה ושחקנים שמפיקים את המירב מהתפקיד שתפרו להם. יש בו כמה שאלות לא פתורות (כמו למשל, למה צ'רלי ראה צורך להרוג את אביהם בילדותם, או מדוע הטרגדיה שצ'רלי הביא על מוריס וקרמיט ועל עצמו לא זוכה ליותר כעס והתנערות מצד איליי), אבל פרט לכך, הוא נע באיזון מופלא בין טרגדיה לקומדיה ועושה דבר מה חדש בנופים המוכרים והשחוקים לעייפה של המערבון. מאוד מומלץ.

  1
  THOR ?
  • חלק מהסיבה שהוא לא זכה לתשומת לב היא

   שהוא יצא כשלא הייתי בארץ, ועד שחזרתי כל ההקרנות שלו הוחלפו באלה של "רומא". לא, ברצינות. הייתי אמור ללכת אליו היום בעשר, ובדקתי אתמול שהוא קיים ואז לפתע בדקתי והופ! יש שם "רומא" במקום. קצת כמו סרט מדע בדיוני מלחיץ או "הקרנפים".

   • מוזר, עכשיו בדקתי בלב תל אביב והוא עדיין מציג.

    אלון

    ורומא הוא הסרט הבא שאני מקווה לתפוס בקולנוע (אני חושב ששברתי שיא אישי במספר הסרטים שראיתי לחודש יחיד).

    • בתל אביב יש עוד אולמות. בירושלים יש אולם אחד ויחיד ללב.

     (ל"ת)

  • תגובה שמכילה ספוילר מאת קרקר כפול
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)