ספיידרמן: השיבה הביתה
Spider-Man: Homecoming

פיטר פארקר, תלמיד התיכון שהוא גם ספיידרמן, עושה את צעדיו הראשונים בעולם גיבורי העל בעזרת המנטור שלו, טוני סטארק.

סרט מס' 1 בסדרת מארוול ספיידרמן
תאריך הפצה בארה"ב: 07/07/2017
תאריך הפצה בישראל: 06/07/2017
ממש כיף. לא פורץ דרכים חדשות בתחום גיבורי העל וגם לא מנסה, ובכל זאת אחד הסרטים היותר מוצלחים של מארוול, ואחד הסרטים הכי טובים של ספיידרמן.

192 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. במחשבה שנייה, דילן אוברין (Teen Wolf ו"הרץ במבוך") הוא הפיטר פרקר\\ספיידרמן המושלם!

  זה לא שאני אתאכזב אם לרמן יקבל את התפקיד אבל אובריאן הוא אולי הקאסטינג הכי מושלם שאני יכול לחשוב לתפקיד, חוץ מזה שהוא שחקן יותר טוב מלרמן.

  3
  ההוא, eclipse, דיאנה ?
 2. טוב, זה כבר באמת מוגזם

  חובבת דיסני

  כמה אפשר עם הריבוטים האלה??
  פעם שלישית בתוך 15 שנה?
  אני לא מבינה איך החידושים האלה (בעיקר של סרטי גיבורי העל, ז'אנר הזה מיצה את עצמו לגמרי) לא נמאסים.
  אין יותר רעיונות לסרטים ודמויות מקוריים?

  1
  לפרקונית ?
  • כנראה שספיידרמן עובד עדיין עם ווינדוס ויסטה.

   טווידלדי

   המערכת כל הזמן קורסת, וצריך ריבוט. הגיוני.

   4
   עידו הלמן, Octarine, דניאל, יחמור פרסי ?
   • ספיידרמן משתמש במערכת הפעלה מרושעת

    קסם

    שמחייבת אותך להשתמש בבינג.

    2
    broken, Grey Thingy ?
 3. אולי הריבוט יהיה תרתי משמע

  dante

  דיווחים בבלוגספרה אומרים שספיידרמן הבא לא יהיה לבן (ואולי אומר שהריבוט יהיה גם בשם והם ילכו על הגרסה של מיילס מורלס)
  http://www.slashfilm.com/rumor-non-white-spider-man-miles-morales/
  לדונלד גלובר שלום.

  5
  אור ענבר, Jess R, סטיץ', Grey Thingy, YuvalMoalem ?
  • האמת היא שזה באמת יותר מתאים.

   סטיץ'

   ספיידרמן מופיע רוב הזמן עם התלבושת המלאה שלו. זה אומר שלא רואים לא בכלל את גוון העור.
   ולדעתי גוון הקול של שחקן שחור יכול הרבה יותר להתאים לדמות.

   1
   Grey Thingy ?
  • מיילס מורלס נשמע לי הימור לא קטן

   דין

   הקהל של הקולנוע הוא לא הקהל של הקומיקס, ורובו כנראה לא מכיר את השם. אם יבטיחו לו ספיידרמן ופתאום זה לא יהיה פיטר פרקר, הוא יכול להרגיש מרומה. אז לדעתי גם אם ילוהק שחקן לא לבן, הוא עדיין יהיה פיטר פרקר.
   מצד שני, אחי הקטן (שאינו מתמצא בקומיקס) דווקא די התלהב מהרעיון שספיידרמן לא יהיה פרקר, בטענה שחמשת הסרטים כבר המאיסו עליו לגמרי את הדמות. כך שאולי אני טועה.

   • אני לא בטוח שלקהל של הקולנוע אכפת מפיטר פארקר.

    ספיידרמן הוא אחת הדמויות המוכרות ביותר בעולם. ילדים בני שלוש וסבתות בנות שמונים יודעים מי זה ספיידרמן. הם לא יודעים מי זה פיטר פארקר. לקהל של הקומיקס זה משנה, אבל לקהל הרחב – אני לא חושב שיהיה אכפת להם איך קוראים לאיש שמתחת למסכה.

    1
    Morin ?
    • גם אם זה יהיה בן אפלק?

     הפונז

     (ל"ת)

     2
     Jess R, אדון האופל ?
     • למה שתגיד דבר נורא שכזה

      Grey Thingy

      (ל"ת)

      5
      שפן הלוח, Jess R, דיאנה, כש, LittleAriel ?
    • אז זהו, שפה אני לא מסכים

     נכון שבמקרה של ספיידרמן המסיכה יותר משנת מהשחקן\\דמות, אבל גם הדמות עצמה של פיטר פרקר היא די מוכרת, סיפור האוריג'ן שלו, הדוד בן והמשפט המפורסם שלו, הרבה אנשים מכירים את זה וזה חלק מהדמות, זה לא חלק ממיילס מורלס.

     כלומר לדעתי ספיידרמן צריך להיות פיטר פרקר, אבל פיטר פרקר לא חייב להיות לבן הוא יכול שחור או היספני או אסייתי. אין שום דבר בגזע של פיטר שמחייב אותו להיות לבן, אז כל עוד ספיידרמן הוא פיטר פרקר, לא ממש מעניין אותי אם השחקן לא לבן או כן לבן.

    • זו טעות לחשוב כך

     מאסטר חיוור

     ספיידרמן הוא הסופר גיבור הכי מצליח כלכלית ובפער ענק מכל השאר. הוא המקום ללכת על בטוח. הסרטים עם גארפילד הוכיחו שאפילו כשלוקחים שחקן כושל ותסריט שנראה כמו שלשול, הסרט מרוויח.

     מלבד זאת עבור כל אלו שלא רוצים את פארקר בתפקיד, ובכן, שני הסרטיפ עם גארפילד לא כללו את פארקר אלא איזו המצאה לא קשורה. והסרטים כשלו ביחס לשאר גיבורי העל.

     אבל הבעיה המרכזית שאם תחליף את פארקר תקים על הסרט הרבה שונאים. היו עצבים על פאקין המנדרין שהוחלף, אז על פארקר? תמצא מאות אלפי אנשים שנוטשים בזעם לא רק את ספיידי אלא את כל היקום הקולנועי. תמצא ביקורות זועמות ודירוגי 0 מתוך 10 בכל אתרי הקולנוע, לא רק על סרטי ספיידי אלא על כל סרטי מארבל. זה יגרום לבקלאש כזה שהיקום הקולנועי ידרדר מטה. אם פארקר יככב השונאים שלו מקסימום יפגעו בסרטי ספיידי ולא מספיק. אם יוחלף כל היקום הקולנועי יקבל מלחמה מבית.

     ומארבל יודעת. כי הם ניסו להחליף את פארקר כמה פעמים. וזו תמיד היתה התוצאה.

     אז היפסטרים שלי, אתם תקועים עם פיטר.

     • אתה הרבה, אבל הרבה, אבל הרבה יותר מדי מעריך

      eclipse

      את כוחות של פאנבויז.

      הקהל הרחב מכיר את פיטר פרקר, ובגלל זה מארבל וסוני ממשיכים איתו. אבל הם לא היו מתמלאים בשום זעם קדוש אם היו מחליפים אותו בדמות אחרת, בטח לא על סרטי מארבל אחרים – הם מקסימום היו יותר מבולבלים ממה שהם עכשיו, אם זה אפשרי.
      המחשבה שאם מישהו יחליף את פיטר פרקר היקום הקולנועי של מארבל יסבול מזה בגלל שהקהל יזעם זעם עקרוני היא מגוחכת והזויה. המקסימום שיכול לקרות זה שהסרט הספציפי של ספיידרמן ירוויח פחות, וגם זה כי הקהל פחות מכיר את הדמות.

      לעומת זאת, הבעיה שבלהישאר תקוע עם פיטר פרקר זה שמעבר לזה שזה מבלבל, זה ממש אבל ממש נמאס. אם יהיה עוד סיפור אוריג'ין אחד של פיטר פרקר אנשים יעמדו בתור להרוג את דוד בן בעצמם, וזו בעיה שהאולפנים מודעים אליה. כמו כן אמייזינג ספיידרמן אולי לא נכשל, אבל לדעתי קשה להגיד שהוא הצליי – הוא היה ממש רחוק מלהיות מה שהאולפנים קיוו שהוא יהיה, ויעיד זה שאין איימיזינג ספיידרמן 3 אלא במקום זה סוני נכנעה והתחילה לשתף פעולה עם מארבל.

      כמו כן, מיילס מוראלס, ה"תחליף" של ספיידרמן בקומיקס, לא רק אחד הדברים היחידים שהצליחו ליקום אולטימייט, אלא שהוא עומד להיספג ליקום הרגיל. למעשה מי שלא ממש עבד למארבל זה פיטר פרקר של יקום אולטימייט, אם כבר מדברים.

      ואני לא לגמרי סגורה שאתה יודע מה משמעות המילה היפסטרים. אבל זה פחות קריטי.

      9
      קיו, Morin, Jess R, mip, אדון האופל, YuvalMoalem, אחיה, , LittleAriel ?
      • יש המון ליקויים בתגובה שלך

       קיטיארה אות' מאטאר

       בשביל הקהל הרחב פיטר פרקר הוא ספיידרמן. וזה הסופר גיבור המצליח ביותר שקיים. תסתכלי על מספרים. המספרים שספיידרמן עושה גודלים משל הנוקמים, באטמן וסופרמן ביחד. אני מדבר כמובן על מכירות נלוות, לא על סרטים או קומיקסים שמרויחים כלום בהשוואה. מוראלס פשוט לא קיים בעיני רוב הציבור. וספיידי שחור אדום (חליפה) זה משהו שרק ירחיק.

       לא זעם קדוש? ובכן "סופרמן לא הורג" ו"באטמן לא הורג" מצלצלים לך מוכר? שני אלו הפילו עכשיו סרטים שהיו יכולים בפוטנציאל לרסק את הנוקמים ואם היית שואלת לפני 5 שנים, כולם הו אומרים לך שאין סיכוי שהנוקמים יהיה קרוב אליהם.יצוג מדויק של הגיבור משנה לכולם. לא רק אפקטים. זו הסיבה באמת שהסרטים עם גארפילד נכשלו, היו להם אפקטים טובים אבל מי שמאחורי המסכה לא היה פיטר פארקר אלא פוץ מתנשא. זו הסיבה שהסרטים של סניידר בDC נכשלו. וזו הסיבה שספיידרמן עם מוראלס היה נכשל וגורר איתו למטה כל סרט שקשור אליו כולל CIVIL WAR.

       הציטוט האחרון שלך בנוגע לקומיקס שגוי לחלוטין. פיטר פארקר לא רק הצליח ביקום האולטימייט, פיטר פארקר ברא את יקום האולטימייט. יקום האולטימייט נוצר בעקבות גרסה מחודשת שעשו לספיידרמן כדי לצפוס את המעריצים החדשים של הקומיקס בעקבות הסרטים של ראימי. זה היה להיט ענק שהתחרה גם בגרסה הרגילה של ספיידרמן שהיתה עסוקה בכל מיני אירועי בעייתיים (כמו, למרבה האירוניה, סיביל וור). הגרסה הרגילה היתה שבורה אחרי הרבה שנים של קומיקסים גרועים ובעייתיים ואילו הגרסה הקלאסית יותר היתה ביקום האולטימייט. התוצאה היתה שאולטימייט פיטר הצליח יותר. במיוחד בביקורות, לעיתים קרובות גם במכירות.
       יקום האולטימייט התרחב ויצר כל מיני דברים נפלאים כמו האולטימייטס או גרסה נהדרת של האקס מן, אבל באיזה שלב, התקבלה החלטה להפוך את היקום הזה לאזור של ניסויים וקומיקסי בלוקבאסטר. התוצאה היתה הרסנית עבור היקום הזה כאשר השיא הגיע בקומיקס ארוע שנקרא "אולטימטום". חפשי את זה, מדובר בקומיקס הגרוע ביותר בכל הזמנים כי הצליח להרוג עולם.
       בינתיים ביקום הרגיל (616) מארבל מקבלים החלטה שנויה במחלוקת שהכעיסה בזמנו הרבה מעריצים. הם לומדים מאולטימייט פיטר פארקר והופכים את הפיטר פארקר הרגיל לצעיר יותר, רווק יותר, מעשית מחזירים אותו שנים אחורה. רבים שנאו את המהלך. מעשית הקומיקסים שיצאו לאחר מכן פשוט היו טובים בהרבה. עד כדי כך שעד היום ספיידרמן הרגיל חזר להוביל טבלאות מכירות. בראש כל טבלת מכירות היום תמצאי את באטמן, ספיידרמן, הנוקמים וליגת הצדק. זה לא היה כך לפני הצעד הזה. והקומיקסים באמת איכותיים בהרבה. זה נעשה, מעשית על ידי שינוי הגרסה של פיטר פארקר למשהו קרוב לגרסת האולטימייט שלו.

       וזה מה שהפך את אולטימייט פיטר פארקר למיותר. העובדה שיש כמוהו כבר ביקום של 616 ובנוסף יקום האולטימייט הפך לפיסת צואה מיובשת, טרגדיה של ניסוי בקומיקס. ועדיין, הקומיקס היחידי שבאמת המשיך למכור מספרים סבירים היה אולטימייט ספיידרמן.

       בשנים החשוכות לאחר מכן עבור מעריצי האולטימייט, ניסו מארבל להחיות את השם עם כל מיני טריקים כמו למשל להרוג את פיטר פארקר ולייצר דמות נכונה אתנית במקום. הדמות היתה להיט קטן. היא התקבלה באהבה אבל לא יותר מאשר פיטר פארקר. המספרים שמכרה היו נמוכים יותר. היא צברה מעמד של קאלט זוטא, אבל לא יותר מכך.

       באירוע האחרון מארבל החליטו להרוג את יקום האולטימייט סופית. המתת חסד אחרי שנים של גסיסה עצובה. כדי לא לשפוך את התינוק עם המים, הם העבירו את מיילס ליקום הרגיל. עכשיו הוא מתחרה עם פיטר פארקר ראש בראש באותו יקום. נחשי מה מנצח? זה אפילו לא תחרות. הקומיקס הראשון של מוראלס לא הצליח לעבור את ה-100 אלף עותקים. תשוי את זה לקומיקס המקביל של פיטר פארקר שמכר כמעט 250 אלף עותקים. את יודעת מה? בואי נעשה משהו אחר, נשווה את זה לקומיקס של דמות עכבישית לא אייקונית אחרת. לא נדבר על תחרות ישירה עם הסטאר. מה דעתך על ספיידר גוון? הגרסה של גוון סטייסי כספיידרמן? ובכן, היא השיגה במכירות של החוברת הראשונה שלה כמעט 200 אלף עותקים. זה פי 2 ממה שמיילס עשה.

       (וזה אחרי שגם פיטר וגם גוון כבר עברו מספור מחדש לפני שנתיים בערך. אז פיטר השיג מעל 500 אלף עותקים כי חזר לחיים. גוון השיגה מעל 250 אלף)

       כיום ספיידר גוון היא הדמות הנשית שמוכרת הכי הרבה קומיקס במארבל. מיילס, היה ונשאר גימיק עם מעמד קאלט.

       שבאמת חזק במיוחד אצל היפסטרים. אבל זה כבר דיון אחר.

       שורה תחתונה, מיילס מוראלס אינו כשלון, אבל גם לא נחשב להצלחה גם אחרי כל השנים הללו. ומשום כך, אין שום סיבה אמיתית שמארבל תיתן לו הזדמנות להחליף את הדמות מספר 1 שלהם. דמות שאותה לפי כל הסקרים והבדיקות, אוהבים אנשים שאינם לבנים גם כך. הרבה יותר מאשר באטמן או סופרמן או קפטן אמריקה.

       רוצים יצוג למיעוטים? תחליפו את סטיב רוגרס בסאם ווילסון. מענין למה את זה אנשים לבנים לא דורשים.

       2
       mip, omer ?
   • הלוואי שזה לא יהיה פיטר פרקר

    סטיץ'

    זה לא שיש לי משהו אישי נגדו, אבל כמה פעמים כבר אפשר לראות את הדוד בן מת.
    מספיק סבל יש לנו מהחזרות על המוות של ההורים של ברוס ווין (אחרי שהם מתו ב"באטמן" של ברטון, וב"באטמן מתחיל" של נולאן, עכשיו הם עומדים למות שוב בסרט החדש של סופרמן. וזה לא כולל את הסידרה "גות'אם" שגם שם הם מתו).
    אנחנו לא צריכים גם מחזורית כזאת במארוול.

    1
    Jess R ?
    • פרקר או לא, אני בספק אם ייעשו שוב סיפור אוריג'ין

     דין

     (ל"ת)

     1
     דיאנה ?
     • לא צריך להראות לנו את סיפור האוריג'ין כדי למלאות את הסרט בפלאשבקים על ההתמודדות שלו מות הדוד.

      סטיץ'

      הכי פשוט זה לקחת משהו אחר לתפקיד של ספיידרמן

      • אז אתה אומר

       דין

       שאם ספיידרמן החדש יהיה עדיין פיטר פרקר, זה אומר בהכרח שהסרט יתעסק במוות של דוד בן?
       לא נראה לי, אין שום דבר שמחייב את זה. אני לא מבין מה הבעיה לעשות סרט עם פרקר שפשוט לא מתייחס לדוד בן ביותר ממשפט או שניים.

       • פשוט לא נראה לי שהם בפיתוי.

        סטיץ'

        כנ"ל גם בDC. הם לא מוכנים להניח להורים של ברוס ווין לנוח על משכבם בשלום, אז בכל ריבוט חדש הם שוב יזכירו אותם.

        • *יעמדו בפיתוי

         א

         (ל"ת)

    • הבאסה עם יקום קולנועי של DC שמתחרה במארוול הוא שלעולם לא נראה סרט לבאטמן ביונד

     ואת טרי מק'גינס כבאטמן.

     1
     inbalg ?
  • מה אם מארוול לא יכריזו על השחקן?

   Fixer

   תחשבו רגע, איזה אדיר זה יכול להיות אם מארוול לא תחשוף את זהות השחקן של ספיידרמן עד לסרט עצמו, ואנחנו נגלה אותו רק כחלק מהעלילה של civil war בסרטים הבאים?

   *כמובן שבפועל נדע עוד הרבה לפני כן מי השחקן של ספיידרמן, אבל תרשו לי לפנטז.

   5
   יהונתן צוריה, אור ענבר, דיאנה, Jess R, שפן הלוח ?
 4. יש לי חלום.

  Piper

  ובחלומי, פיל לורד וכריס מילר כותבים את הריבוט של ספיידרמן. אני מודה, אני לא יודעת אם יש להם רקע בקומיקס, אבל על קומיקס אפשר ללמוד. את מה שיש להם – כישרון לכתיבה קומית מדוייקת וכיפית – אי אפשר להשיג בשום מקום. וזה בדיוק האופי שצריך להיות לסרט של ספיידרמן, במיוחד כזה שמתכתב עם היקום הקולנועי של מארוול שהוא מאד קליל לפעמים. הלוואי שאותה רוח קודש שגרמה לסוני לחתום על החוזה הזה עם דיסני תגרום להם לשלם ללורד ומילר איזה סכום שהם לוקחים כדי לכתוב סרט בימינו, ותאפשר להם לתעל את ההומור המגניב ספיידי הקומיקסי והטלוויזיוני אל מסך הכסף. אני לא מכירה את הפוליטיקות הפנימיות של הוליווד. אני לא יודעת מה הסיכויים שדבר כזה יקרה. אבל הי, לבחורה מותר לחלום, לא?

  7
  אור ענבר, nadidi, קסם ברקוביץ, זוהר אורבך, דיאנה, Grey Thingy, Babs ?
  • אני דווקא לא חושב שהם בחירה מושלמת

   רנדל

   מכיוון שפיל ולורד הם במאים מצויינים בתחום מאד צר וספיציפי שהוא קומדיות גאגים ומימים פרודיות ובקיצור הם הגרסה הקולנועית של 9gag. אבל אני ממש לא בטוח שהם טובים כשהם לא מביימים סרט שהוא 100% צחוקים. במחשבה שנייה, כבר היה לנו סרט מארוול שהוא כמעט 100% צחוקים ובסרט לגו הצמד הוכיח שהוא יודע לביים אקשן נהדר (גם בג'אמפ סטריט למען האמת). אולי בעצם יש סיכוי שזה יעבוד אבל זה יהיה חתיכת הימור מצד מארוול.

   • אתה מאשים אותם בפלגיאט? נראה לי שהם יכולים לתבוע אותך על זה.

    Piper

    (ל"ת)

  • i follow you(r) piper !

   נורבוסט

   (ל"ת)

  • זה דבר שהוא בהחלט אפשרי,

   קסם

   משתי סיבות:
   א. הם בקשר טוב מאוד עם סוני, שנראה שרואים בהם כנכס שאסור לוותר עליו, במיוחד בזמנים אלו, ואולי אפילו יתנו להם ליד את הסרט הכי חשוב שלהם.
   ב. אין להם סרט קרוב בבימויים לזמן הקרוב.

  • מצטער

   אבל נראה שדרו גודארד יכתוב ויביים את הסרט. אני לגמרי סבבה עם זה.

   • מה שמעניין אותי בכל הסיפור הזה,

    קסם

    זה שאחרי שהוא עזב את העבודה של להיות השואו-ראנר של הסדרה "דרדוויל" בשביל לכתוב ולביים את "סיניסטר סיקס", הוא קיבל בסוף סרט ספיידרמן משלו, רק כי התוכניות של סוני השתנו.

  • לפעמים חלומות מתגשמים... סוג של.

   Piper

   https://twitter.com/colliderfrosty/status/591057722470060032

   הם לא יעשו את הסרט הזה, אבל הם יעשו סרט של ספיידרמן.

   1
   דורון פישלר ?
   • זה רעיון מעניין, ואני בהחלט אשמח לראות אותו.

    קסם

    (ל"ת)

 5. אולי אלו תקוות גדולות

  בירדי

  אבל היי, אדגר רייט לא נמצא בעמדת הבימוי של אנט-מן יותר משנה וסרט מארוול של אדגר רייט יהיה אחד הדברים הטובים ביותר שיקרו ליקום הקולנועי.

  • אומנם לסרט מארוול בבימויו של אדגר רייט ישנו הפונטנציאל

   רנדל

   להיות אחד הדברים הכי טובים שיקרו ליקום הקולנועי של מארוול, אבל אם הוא ייבחר בכל דבר אחר שהוא לא מארוול אז הוא ייעשה יותר טוב לקולנוע. עדיף שרייט ייבחר בפרוייקט שבו הוא יוכל להפגין את מיטב כישרונו מאשר פרוייקט שיעניק לו מרחב מצומצם לתמרון ויהפוך אותו לבורג במכונה משומנת ועצומת מימדים.

   1
   הגורבצובה ?
   • לדעתי מארוול הוכיחו שהם למדו לקחים,

    DBS

    והם מוכנים לתת כוח ושליטה מוחלטת למי שמוכיח את עצמו.

    אדגר רייט מוכשר פי אלף מכל בנאדם שעושה כרגע סרטים בשביל מארוול-אם הוא יחבור אליהם הוא יכול לעשות סרטים בגודל ותקציב שיתנו לו אפשרויות כמוהן הוא לא יקבל יותר אף פעם. זו הזדמנות של פעם בחיים, גם שלנו כצופים.

    עם כל הכבוד-זה לא הסרט האחרון שלו בחיים. סרטי אינדי אישיים הוא יכול לעשות אחר כך.

    1
    אדון האופל ?
    • בדיוק

     בירדי

     ושומרי הגלקסיה היה פקטור מרכזי בקטע הזה. העזיבה של אדגר רייט מאנט-מן הייתה לפני היציאה של שומרי הגלקסיה לאקרנים ולפני הפיכתו למגה-סופר-להיט של 2014 ושל היקום הקולנועי בפרט.
     והסגנון של אדגר רייט, לפי דעתי, מתאים כמו ככפה ליד לספיידרמן. כלומר, היא דמות קלילה יחסית בהשוואה לשאר הגיבורים שאמורים להופיע ביקום במהלך השנים הבאות. יותר מזה, רייט הוכיח שהוא יכול לביים גם קטעים שהם קצת יותר "דרמטיים" ו"רציניים".

     • הדיון הזה טוב ויפה אבל

      הריבוט של ספיידרמן עדיין מיוצר אצל סוני ולא אצל מארבל. יש להם אולי עמדה לתת כמה עצות או כיוונים כלליים, אבל לא נראה לי שהם יכולים לבחור בשביל סוני איזה במאים יביימו את הסרט שלהם.

      1
      אנדי דופריין ?
 6. למארוול ולסוני יש רשימה מצומצמת של שחקנים.

  קסם

  ב-TheWrap מדווחים שהרשימה כוללת את השמות נאט וולף, אסא באטרפילד ועוד כמה לא מוכרים כמו טום הולנד ("הבלתי אפשרי", "ככה אני חיה עכשיו"), טימותי צאלמט ("בין כוכבים", "הומלנד") וליאם ג'יימס ("העולם על פי דנקן").

  http://www.thewrap.com/spider-man-shortlist-includes-paper-towns-star-nat-wolff-hugos-asa-butterfield-exclusive/

  • סטיץ'

   הם כבר הכריזו שהספיידרמן שלהם יהיה בן 15/16, אז ברור שהם מוגבלים לשחקנים דיי צעירים.
   חבל, אני חושב שגרנט גאסטין היה יכול להיות מוצלח מאוד בתור ספיידרמן.

   • הוא יכול להראות בן 15-16

    OMG

    פשוט אין סיכוי שהוא שהוא יהיה ספיידרמן
    הוא כבר משחק את הפלאש של DC והוא גם יהיה ספיידרמן?
    אני אפילו לא צריך להסביר למה
    אבל חבל שזה לא יקרה חחחח הייתי מת לזה

  • זה לא באמת השורט ליסט

   Daniel

   סתם רשימה רנדומלית של חמש שמות שהכותב שמע מכל מיני אנשים והוא הרכיב אותה אחרי שמישהו אמר שסוני ומארוול צמצמו את החיפושים שלהם לחמישה אנשים (והוא אמר שכמה מהם בגילאי העשרים המוקדמים ויש רק אחד כזה ברשימה בכתבה שהבאת), אבל לא מדובר באנשים האלה.

   הכתבה הזו היא מה שנקרא Click bait, לא יותר.

 7. אסא באטרפילד

  http://www.latino-review.com/news/1pxytqq4q12n5fa3i4sfg2nli03mrc

  יאק, עד שהחזרתם את ההתלהבות והציפייה מספיידרמן? עכשיו גרמתם לי לאבד אותה. תודה רבה מארוול, אני חושב שאחרי זה ו"עידן אולטרון" אני כבר הרבה פחות נלהב ממכם.

  2
  סטיץ', מתן בכר ?
  • הוא לא כזה גרוע

   יש הרבה דברים לא יפים לומר על "המשחק של אנדר", אבל אסא באטרפילד היה בסדר גמור. והוא באמת צעיר, כך שלא נצטרך כבר בסרט ההמשך הראשון לתהות למה הגבר בן ה-35 הזה עדיין נמצא בתיכון. הבעיה: התפקידים שלו עד עכשיו היו דרמטיים. ספיידרמן צריך גם חוש הומור, ואם יש לבאטרפילד כשרון קומי, עוד לא ראינו אותו בשום מקום.

   בכל מקרה, מוקדם להתלהב או להתאכזב, זה עדיין רחוק מלהיות רשמי.

   2
   jokerface24, אור ענבר ?
   • "בסדר גמור" זו לא מחמאה כזו גדולה

    באטרפילד מעולם לא הרשים בשום דבר (אותי, לפחות).

  • סטיץ'

   ב"הוגו" הוא עוד היה סביר. אבל ממש לא סבלתי אותו בסרט "המשחק של אנדר".
   זה ממש יוריד לי ציפיות אם אני אדע שהוא עומד להיות הספיידרמן החדש.

   אני מקווה שבסוף יבחרו במשהו אחר שקצת יותר מתאים לתפקיד

   2
   דניאל, דיאנה ?
   • #רק_דונלד_גלובר

    Grey Thingy

    ואם לא, ניסיתי לחשוב מי בהוליווד רזה וצעיר וחצוף ועלה לי לראש דייב פרנקו. השאלה היא אם הוא מסוגל לשחק דמות שהיא לא דורשת-כאפה בכל רגע בו היא על המסך.

    ואם באסא באטרפילד עסקינו, הבעיה היחידה לטעמי בהופעה שלו באנדר, היא שהוא נכשל בלעשות את הקטע שבו הוא מתבגר מגיל 6 עד 14 במהלך הסרט.

  • זאת הפתעה ...

   עמית

   האמת היא שלא התרשמתי מאפחד מ5 השחקנים שהם הציעו (או שהציעו בשמם, או השמועה הזאת שרצה או מה שזה לא היה), אבל הוא דווקא הבסדר מבין הרשימה הזו! מארוול עוד לא איכזבו אותי (עם דגש על ה"עוד לא" …יש להם עוד 156 סרטים בדרך) – אם אני מזניח את ת'ור כמובן – אז אני נותן להם יד חופשית מבלי לבקר אותם עד שאני אראה את המוצר ! רק יש לי בקשה אחת – אל תהרסו לי את קפטן 3 !! בבקשה !

  • אז הילד הזה מתכוון להיות כל הדמויות האהובות עליי?

   Piper

   צפו להכרזה שאסא באטרפילד לוהק לכל התפקידים הראשיים בעיבוד הקולנועי לשלושה בסירה אחת. כן, גם הכלב.

   12
   דורון פישלר, קיו, Morin, דניאל, קסם ברקוביץ, subatoi, עידו הלמן, זוהר אורבך, Octarine, הגורבצובה, matank1994, idOri ?
   • וזה דבר טוב או רע בשבילך? :P

    (ל"ת)

    • כן.

     טווידלדי

     (ל"ת)

     3
     סופר סתם, mip, אנדי דופריין ?
  • יואוו איזה זקן אני!!

   קסם

   שחקנים צעירים ממני כבר משחקים גיבורי על!

   3
   subatoi, אדון האופל, LittleAriel ?
   • זה לא אומר כלום,

    הפונז

    קלואי גרייס מורץ שיחקה את היט-גירל לראשונה בגיל 13.
    אז מה, תתעודד :-)

  • שיט, זה באמת אסא

   כלומר לפי הסקופרים כמו דווין פארצ'י מארוול נכנסו למשא ומתן אחרון עם אסא וזה פחות או יותר רשמי שהתפקיד שלו.

   Worst news ever!

   כל כך התרגשתי מהצירוף של ספיידי ליקום של מארוול ועכשיו אני לגמרי מדוכא. כל ההתלהבות שחזרה מהדמות ירדה לטמיון.

   אסא הוא אחד השחקנים השנואים עליי, אני חושב שהוא שחקן מעצבן לגמרי והוא היה נורא כאנדר ב"המשחק של אנדר" ובשאר הדברים שראיתי אותו בהם, אני גם חושב שיש לו מראה קריפי מדי, ממש לא מה שבא לי מפיטר פרקר.

   בקיצור, חדשות איומות.

   2
   סטיץ', ההוא ?
   • מעניין איך הוא בתור דמות קומית

    עמית

    זאת אומרת, בתור ספיידרמן או פיטר פארקר דווקא יכול להיות שהוא יהיה לא רע בכלל, הוא שחקן בסדר סה"כ ויכול להיות שעם סביבה קצת יותר ברמה מאשר "המשחק של אנדר" עוד יצא ממנו משהו רציני. אבל הוא תמיד שיחק דמות כבדה ומעצבנת – מעניין איך הוא יהיה בתור ספיידרמן "חבר השכונה"

    • החיסרון המרכזי שלו באנדר זה שהוא נכשל בלהכפיל את הגיל שלו במהלך הסרט

     Grey Thingy

     (ל"ת)

     • לא ממש, החיסרון המרכזי שלו באנדר היה שהוא היה חסר הבעה רוב הסרט

      ומאוד מעצבן באופן כללי.

      2
      סטיץ', דיאנה ?
  • אפשר להירגע. אסא פטרפילד כנראה לא יגלם את ספיידרמן.

   סטיץ'

   לפי אתר דדליין ישנם 4 שחקנים שמתמודדים לתפקיד- טום הולנד, צ'ארלי רו, מאט לינץ, וצ'ארלי פלומר.
   אף אחד מהם לא זכור באופן משמעותי, אבל לפחות גם לא באופן כ"כ שלילי (ראה לדוגמה – אסא בטרפילד).
   כנראה שהשבוע יוכרז השחקן שיזכה להיות איש העכביש השלישית בתולדות הקולנוע.

   מקור: http://deadline.com/2015/06/spider-man-casting-short-list-chipping-from-the-green-1201442425/

 8. ספיידרמן: קומדיה?

  בהנחה שהדיווח הזה נכון ולא שמועות ללא כיסוי, כנראה שבמחשבה שהספיידרמן החדש צריך להיות שונה, ועם ההחלטה להישאר עם פיטר פרקר ועוד להישאר בתיכון הכיוון היחידי שהם יכולים לקחת כדי להבדיל אותו מהאחרים הוא לקחת אותו לכיוון קומי. ולכן הבמאים החדשים שנשקלים לתפקיד הם כולם במאי קומדיה מהבמאי של נפוליאון דינמיט, עד לבמאי של 50/50 ומת עליה דרך הבמאי של סט. וינסנט, ועד לבמאי של פיץ' פרפקט.

  זה בהחלט כיוון מעניין, אבל אני לא בטוח לחלוטין איך זה יעבוד. ואיכשהו העובדה שאני לא בטוח יודע איך הולך להיראות הסרט ספיידרמן הבא מעודדת.

  • לא יודע על מה אתה מדבר,

   קסם

   כל הספיידרמנים שראיתי היו קומיים.

   חוץ מזה, עד ספיידרמן הזה נקבל את אנט-מן ואת דדפול, ששניהם מצופים להיות די קומיים.

   • יש הבדל בין "קומיים" ל"קומדיה".

    אבל הספיידרמנים הישנים הם טיעון טוב ל"לא משנה מה הבמאי מביא איתו, בסופו של דבר זה פשוט הולך להיות סרט ספידירמן"

  • מארק ווב?

   dante

   הוא לא היה במאי שהתמקצע בסרטי פילם נואר מדכדכים בשחור לבן. והתוצאה הייתה לא מזהירה.
   סה"כ זה באמת לא משנה איזה במאי הם יקחו, כל במאי שיעבוד על הסרט יהיה בובת צללים של וורנר.
   לא יסמכו על במאי שעשה סרט שניים לביים פרויקט כזה אלא אם כן זה a list כמו נולאן.

   • לא הבנתי את התגובה שלך

    למה שמת "מארק ווב?" ואיך הוא קשור לתגובה שלי למה טענת שהוא "לא היה במאי שהתמקצע בסרטי פילם נואר מדכדכים בשחור לבן" כאשר הוא ביים את 500 ימים של סמאר ואז קפץ לספיידמן. ובנוסף לא הבנתי איך במאי שיעובד אצל סוני בשיתוף פעולה עם מארבל יהיה בובת צללים של וורנר.

    אפשר עוד פעם?

    • כי קוראים לו ווב אז יהיה מגניב אם יעשה סרט על איש העכביש

     Grey Thingy

     (ל"ת)

 9. יש חדשות! יש נצורות! יש פלאי פלאות!

  שי

  את ספיידר-מענטש יגלם הבחור טום הולנד, ואת הסרט יביים ג'ון ווטס (וזה משעשע כי טום הולנד גילם את הבן של נעמי ווטס ב"הבלתי אפשרי").
  מקור
  #אנשים_שאני_לא_יודע_מי_אלה,_גם_אחרי_חיפוש_בגוגל

  2
  סטיץ', עמית ?
  • כן, גם אני רציתי להגיד.

   רציתי את דילן אובריאן, לדעתי הוא היה מושלם לתפקיד (וטום הולנד למרות שהוא בחירה לא רעה עדיין לא משתווה אליו) אבל נו טוב.

   אה, ועוד ספיידרמן בריטי!

   • טום הולנד הוא בריטי?

    חשבתי שהוא הולנדי !:-P!

    (סליחה, הייתי חייב)

    1
    Jess R ?
    • הוא צרפתי.

     הפונז

     (ל"ת)

     2
     Octarine, סופר סתם ?
 10. Cop car

  עמית

  של הבמאי שעתיד לביים את ספיידרמן הוא סרט שהמבקרים דווקא מאוד אהבו (78% אחוז העגבניות – שלשם השוואה, זה הציון של אנטמן) אבל הקהל, לא כל כך – 6.4 בIMDB ו54 העגבניות מטעם הקהל… מוזר, מעניין אותי לראות את הסרט הזה.

  • אני אהבתי.

   בהחלט סרט מוזר, אבל גם כיף נורא, מותח, מאוד אמיתי ועם הופעה נהדרת של קווין בייקון.

   2
   שופל, סופר סתם ?
   • אני בטוח שאצפה בו גם

    עמית

    כי בדר"כ הציון של הקהל גבוהה מזה של המבקרים, ואם הוא פחות, אז לא בכזה הבדל. גם הבנתי ש2 מהשחקנים הראשים הם ממש ילדים, יש סיכוי שזה קשור לסיבה שמארוול בחרו בו דווקא לביים את בספיידרמן הצעיר שלהם?

    • אני וDaniel דיברנו על זה בעמוד על הליהוק

     אמרתי שיכול להיות, אבל אז הם כנראה לא ראו את הסרט: כי "מכונית משטרה" מתעסק בילדים, ולא בנערים (הגיל שבו ספיידרמן אמור להיות בריבוט המתממש הזה).

  • לא ראיתי את "Cop car" אבל לצערי הרב צפיתי בסרט

   רנדל

   האחר של הבמאי שנקרא "Clown" (חברים וזה) והוא אחד הסרטים הגרועים שראיתי בשנה-שנתיים האחרונות. קודם כל זה סרט אימה לא מפחיד אבל כן מצחיק לא בכוונה. מה שעצוב זה שהוא ממש מתאמץ להיות מפחיד אבל הוא עושה זאת באופן כל כך נדוש ועלוב שהרגעים האלה באמת מפוצצים מצחוק. ולמען האמת הוא כ"כ גרוע שכמעט ואין מה להגיד עליו. הוא משתמש בכל קלישאות האימה האפשריות ובנוסחת דיבוק השדים שנהפכה לטרנד, הוא מכיל קטעי gore זולים ולא מספקים (אם סרט אימה זול ומגעיל אז עד הסוף), להתנהגות של הדמויות ולבחירות שלהן אין שום קשר למציאות, באמת נראה לי שאין עוד מה להוסיף. אני לא יודע עד כמה הסרט הזה הוא אינדיקציה לריבוט של ספידרמן (שממילא אין לי הרבה עניין לצפות בו) אבל הוא בהחלט לא מעורר תקוות.

   • איזה מזל ש"ספיידרמן" לא יהיה סרט אימה.

    קסם

    (ל"ת)

    1
    עמית ?
    • אבל אם במאי עשה סרט אימה גנרי ומשעמם

     רנדל

     זה די לגיטמי לחשוב שהוא יעשה גם סרט גיבורי על סטנדרטי ומשעמם. אם ראיתי סרט גרוע של במאי מסוים שאני לא הכרתי אז לא משנה לי באיזה ז'אנר פעל ובאיזה ז'אנר הסרט העתידי שלו, הוא ביים סרט מחורבן וזה ישר גורם לחשדות.

     • אולי, אבל סרט ביכורים לא אומר הרבה יותר מדי,

      קסם

      במיוחד לא כשהדיבור הוא על זה שבסרט השני שלו הוא לגמרי מצא כיוון טוב.

      1
      סופר סתם ?
  • ראיתי אותו. הוא לחלוטין אחלה.

   האיש והאגדה

   קווין בייקון מעולה, ובולטת גם הכתיבה והבימוי של הילדים.
   אני עדיין נורא ספקני לגבי ספיידרמן אבל אני קצת יותר אופטימי.

   • גם מארוול

    עמית

    וגם צוות מוצלח, ונכון שמארוול לא נותנים המון מרחב תימרון, אבל בכזאת זאת קשה לי להאמין שהנוקמים למשל היה ניראה כמו שהוא ניראה בלי במאי כמו ווידון, או קפטן בלי האחים רוסו. ככה שבס"כ יכול לצאת תוצר טוב.

 11. דף ה- IMDb של הסרט מעדכן ליהוקים חדשים

  בירדי

  מריסה טומיי תגלם את דודה מיי וג'ון פרנסיס דיילי וג'ונתן גולדסטיין, שכתבו ביחד את "איך להיפטר מהבוס" וביימו לאחרונה את ההמשך של Vacation הולכים לכתוב את הסרט. אז… יאי…?

  • מעניין לראות איך דודה מיי עושה בנג'מין באטן מעיבוד לעיבוד.

   פנטלימון

   בגרסא הראשונה של סם ריימי אי שם ב-2002 רוזמרי האריס הייתה בת 75. עשור לאחר מכן אצל מארק ווב קיבלנו דודה מיי צעירה בעשור בתור סאלי פילד בת ה-66 (שבאופן כללי שיחקה דמות צעירה אפילו יותר, שיערה של האריס היה לבן לחלוטין והיא הייתה לגמרי על תקן סבתא יותר מדודה). והנה ב-2017 אנחנו עתידים לקבל את מריסה טומיי שתהיה אז בת 53 בלבד, עדיין נראית נהדר, וכנראה תהיה הרבה יותר מאשר יותר על תקן אמא מאשר דודה מקשישה אפילו יותר מאי פעם, או שסתם הוכחה חיה כיצד כל כמה שנים לנשים מבוגרות זה נעשה בלתי אפשרי יותר ויותר למצוא עבודה בסרטים הוליוודים.

   לריבוט הבא מן הראוי לשריין לתפקיד את ג'ניפר לורנס.

   18
   עידו הלמן, דניאל, אור ענבר, עמית, לפרקונית, תמר, Morin, הגורבצובה, subatoi, Jiji, Octarine, jokerface24, אנדי דופריין, omer, THOR, yair_ca24, אפרשזיף, רם קיץ ?
 12. כשחושבים על זה, זה רק הגיוני, מהבחינה המילולית.

  שלמקו GRAS

  הרי פיטר פארקר אמור להיות בן נוער. זה אומר שההורים שלו, לו היו חיים, היו בשנות החמישים שלהם. כלומר דוד בן, שהוא אחיו של אבא של פיטר (citation needed), אמור להיות גם הוא בשנות החמישים שלו. זה הרבה יותר הגיוני שדודה מיי תהיה בת 53 מאשר בשנות השבעים שלה.

  במחשבה הזאת, דודה מיי יכולה להיות גם בת 30, אם התחתנה מאד צעירה עם דוד בן. ככה שג'ניפר לורנס זה בהחלט רלוונטי. אבל אם אתה רוצה מחשבה מפחידה – לריבוט הבא אתה יכול לשים את קירסטן דאנסט בתור דודה מיי.

  3
  אור ענבר, דורון פישלר, יחמור פרסי ?
  • מה שהכי הזוי בכל הסיפור

   עמית

   הוא לא דווקא הגיל של דודה מיי, אלא של ספיידרמן ! הוא הולך להיות תלמיד תיכון (כידוע) ותלמיד תיכון זה עד גיל 18, ולפי השמועות האחרונות הוא הולך להיות בCivil war פעיל בתור ספיידרמן כבר שנה ובסרט הסולו שלו כבר שנתיים – משמע, הוא נהפך להיות ספיידרמן לכל היותר כשהוא היה בן 16 ! קצת תמוהה לא? אני לא יודע באיזה גיל זה קרה בקומיקס, אבל ספיידרמן בן 16? שנלחמם באנשים על גלשנים מעופיים איש עם זרועות ובנאדם מחשמל? נשמע לי קצת הזוי, אבל נו טוב… בכל זאת קומיקס.

   • אז בוא נראה.

    שלמקו GRAS

    יש לך בנאדם שיכול לטפס על קירות, להרגיש בסכנה לפני שהיא מתרחשת, הוא חזק וגמיש במיוחד, ומה שמפריע לך זה שהוא התחיל בזה בגיל 16?

    1
    פרבי ?
    • האמת היא שספיידרמן, אאל"ט, הוא גיבור העל הצעיר ביותר, לא?

     כש

     ממה שאני זוכר כילד, כשקראתי את הקומיקסים השונים, הכי התחברתי לספיידרמן כי הוא הרגיש לי הכי קרוב לגילי.
     איפה תומר שיתקן אותי?

   • אתה יודע מה אנדר עשה

    הפונז

    בגיל 10?

    2
    broken, פרבי ?
    • בנה רפסודה במו ידיו?

     כש

     (ל"ת)

     13
     הגורבצובה, סופר סתם, תמר, יחמור פרסי, Octarine, שפן הלוח, שני אוירבך, matank1994, הפונז, לפרקונית, פרבי, Babs, אפרשזיף ?
   • האמת היא שהוא התחיל בגיל 15 בקומיקס

    ולפי מה שאומרים הוא התחיל בגיל 14 ביקום של מארוול והוא בן 15 ב-סיביל וור.

 13. נבל חדש! ומקורי!

  אלון

  יש לי רעיון לסרט הבא של ספיידרמן.
  והפעם בתפקיד הנבל: משטרת ניו יורק.
  נראה לי שהגיוני ששוטרי העיר הנאווה יסמנו סוף סוף את העכבישון בלוח המטרות שלהם. הוא עושה את העבודה שלהם כל הזמן, לוכד פושעים ומשבית ארכי-נבלים, בעוד הם צריכים למחוא לו כפיים בחירוק שיניים. תאוות נקם היא מניע שגורם ללידת רשעים קומיקסאיים, לא כן?
  אז אם כן, לא ירחק היום שבו איזה שוטר עם ילד (חולה. רצוי אסטמה!) ואישה שהתגרשה ממנו כי הוא אף פעם לא בבית (אמנדה פיט?) ימעד לתוך… דוכן דונאטס וייצא ממנו עם כוחות על: הכוח להמתיק הכל עד זרא והתנפחות מוגזמת של חוש הקיטש. ויהי שמו – מממ…דונאטמן?
  (וג'ונה ג'יימסון יהיה נבל משני. ברצינות, זה תפור עליו. הוא גם שונא את ספיידי וגם קשור לפיטר פארקר. שזו בערך ההגדרה של כל נבל בעולם של ספיידי)
  הסיקוול הבא: "איש הבצק: נקמה מתוקה. באבו-אבוהא מתוקה."

  • צחוק צחוק

   קיטיארה אות' מאטאר

   אבל התפקיד שלו כנבל משני יתאים מאוד אם הנבל הראשי יהיה סקורפיון או פרופסור סמיית'. זה פוטנציאל סיפורי שלא נגעו בו בסרטים עד היום ולא ברור למה.

   • מי אלו סקורפיון ופרופסור סמיית'? פעם ראשונה שאני שומע עליהם.

    אלון

    זה גם יתאים לו. יש לו אפילו אליטרציה בשם, כמו לחצי מהנבלים וגיבורי העל.
    אגב, הכינוי שלך עורר בי נוסטלגיה נעימה לנעוריי…
    ד"ש ללורד סות !(-;!

    • הכי בקצרה

     קיטיארה אות' מאטאר

     שניהם נבלים ששוכר ג'יימסון כדי להוכיח שספיידרמן הוא איום ו להשמיד אותו בהמשך. שניהם מתחרפנים במהלך המשימה ומנסים לפגוע גם בגיימסון עצמו.
     העקרב לכוד בחליפה מיוחדת ירוקה עם כוחות של עקרב והוא פושע סטנדרטי.
     פרופסור בניית בונה רובוטים עכבישים שונים שמתמחים בציד של פיטר.

     לורד סות' מפחיד אותי :P

 14. והתגובה החרושה הבאה של האינטרנט

  תגיע כנראה בנוגע לסרט הזה. "אתה מת כגיבור, או חי מספיק זמן כדי לראות את עצמך הופך לנבל" : מייקל קיטון בשיחות לגלם את הנבל vulture –

  http://variety.com/2016/film/news/michael-keaton-spider-man-villain-homecoming-2-1201752759/

  2
  omer, המשקפיים של וודי ?
  • אז הוא מתחיל כעטלף

   ממשיך כציפור וגומר כנשר בסרט עם עכביש.

   8
   barnash, יחמור פרסי, המשקפיים של וודי, Ezio Auditure, idOri, אפרשזיף, omer, עכרור השלולית ?
 15. האם מישל גונזלס תהיה אהובתו של פיטר פרקר?

  קיטיארה אות' מאטאר

  יתכן שהיא תהיה אהובתו בסרט השיבה הביתה

  http://moviepilot.com/posts/3872474

  • ושאלה נוספת, מי זאת מישל גונזלס?

   (ל"ת)

   • אחותו של ספידי?

    (ל"ת)

   • אהובתו של פיטר לתקופה קצרה

    קיטיארה אות' מאטאר

    יותר קשוחה ועצמאית מגוון או ממרי. אחותו של שוטר שמעורב בעסקים מושחתים.

 16. בשורות טובות ורעות לקאסט של הסרט

  רוברט דאוני JR מצטרף כשחקן חיזוק, כשמנגד מייקל קיטון החליט לוותר על התפקיד שהוצע לו :

  http://deadline.com/2016/04/spider-man-michael-keaton-out-iron-man-robert-downey-jr-1201741663/

  • העומר

   טובות ורעות – RDJ וקיטון. בסדר שהצגת? לא משתמע כך. לי מ"מ זה אחלה, RDJ מבחינתי הוא אחד מעמודי התווך (לא פחות) של יקומארוול.

   כל דבר שהוא מעורב בו הופך למגניב (בדמות וכשחקן) כמו ב"אני רק משלם על הכל ודואג שכולם ייראו מגניב, הוא הבוס"

  • החזיקו את סוסיכם

   קיטון, מסתבר, עדיין בתמונה לגלם את אדריאן טומס AKA "הנשר".

   http://screenrant.com/spider-man-homecoming-michael-keaton-villain-vulture/

   כנראה שמשאיות ענק מלאות בכסף החנו אצלו במפתיע בחניה….

   • באטמן נגד ספיידרמן!

    (ל"ת)

    2
    subatoi, תמר ?
 17. יששששש

  אורי

  דונלד גרובר הצטרף לסרט
  מקור: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/donald-glover-joins-spider-man-902514

  1
  inbalg ?
 18. הוכרז משחק הוידאו של סוני לספיידרמן

  קיטיארה אות מאטאר

  http://screenrant.com/spider-man-video-game-2017-trailer-insomniac-games/

  כנראה לא קשור במישרין לסרט אבל סביר להניח שיצאו באותה תקופה. החברה המפיקה את המשחק מעולה ויש סיכוי טוב למשחק ברמה גבוהה של מארבל.

 19. טריילר חדש

  עמית

  https://youtu.be/BGHGZjDguqw

  נראה ממש ממש אחלה ! אני מת על הקטע הזה של "טוני המנטור".

  • ואני יודע שאומרים את זה על כל טריילר

   עמית

   אבל הטריילר הזה לחלוטין מראה יותר מדי.

  • עוד טריילר שמגלה את כל עלילת הסרט

   חכם בלילה

   מומלץ להימנע לכל שונאי הספוילרים למיניהם.

  • אפשר לדלג על הטריילר הספציפי הזה

   לי בד"כ לא מפריע טריילרים שמגלים יותר מדי, אבל ראיתי מוקדם יותר לפני הפרסום כאן והצטערתי. קצת נסחפו עם כמות המידע ששחררו כאן. אנחנו לא שבוע לפני הסרט. זה עדיין לא הטריילר הקטסטרופאלי של שליחות קטלנית האחרון. הטריילר מגניב והכל, אבל חוץ מהפאנצ'ליין של המערכה השלישית, יש כאן בערך הכל.

   עדיף להתרחק.

   • כמוני כמוך

    עמית

    אין לי בעיה עם טריילרים ששכחו את המהות שלהם ומראים חלקים שהיה נחמד לראות רק בסרט עצמו, אבל פה יש לי כבר סרט שלהם – כולל דילמות וטווסטים ואפילו קצת יותר מדי טוני סטארק בשביל 3 דקות. מי יודע, אולי הסרט כן איכשהו מחזיק עוד קלף בשרוול, אבל אני בספק.

 20. בשורות רעות לספיידרמן..

  איתן

  אחרי שהודיעו שסרט Venom לא יהיה ביקום מארוול וידורג R, בכירים בסוני רמזו בצורה עבה במיוחד שלאחר סיום ההסכם שלהם עם מארוול (מלחמת האזרחים, הנוקמים ושני סרטי ספיידי), הם מוציאים אותו מיקום מארוול ומחזירים אותו לפרנצ׳ייז נפרד ועצוב תחת אולפני סוני. Reboot רביעי בפחות מעשור או טקטיקת משא ומתן אגרסיבית על מכירת הזכויות? עדיין לא ידוע..

  • איפה רמזו את זה?

   (ל"ת)

  • נשמע כמו קפיצה נמהרת למסקנות

   דין

   ה"בכירים בסוני" הם איימי פסקל – שכבר לא עובדת בסוני. מה שהיא אמרה זה ששיתוף הפעולה בין האולפנים הוא משהו נדיר, שיתכן ולא יקרה שוב לעולם לאחר סרט ההמשך לספיידרמן.
   אפשר להבין מזה שההסכם בין סוני למארוול מסתיים לאחר ההמשך, אבל זה לא בהכרח אומר שסוני מתכוונים לקחת שוב בעלות בלעדית על הדמות ולעשות ריבוט נוסף. הגיוני יותר שאם הסרטים יצליחו, הם יהיו מעוניינים לחתום על הסכם חדש להפקת סרטים נוספים.
   כמובן שהכל יכול לקרות, אז לדעתי אם בסופו של דבר שיתוף הפעולה בין האולפנים לא יימשך, האפשרות היחידה של סוני לעשות ספיידרמן נוסף בלי לחרפן את הקהל לגמרי זה אם הוא לא יהיה פיטר פארקר. עדיף מיילס מורלס, או אפילו ספיידר-גוון.

   1
   Morin ?
  • זאת פשוט החלטה מטומטמת.

   עמית

   הרי גם ככה הם מרוויחים את מלוא ההכנסות מהסרטים של ספיידרמן ומארוול רק זוכים להשתמש בו בסרטים שגם ככה היו אמורים לצאת איתו או בלעדיו – אז מה הם מרוויחים מזה? למעשה, סביר להניח שספיידרמן מחוץ לMCU יכניס פחות. זאת החלטה מטומטמת של סוני, זה – וגם כל היקום הקולנועי שהם *שוב* מנסים להקים.

  • עם איך שסוני נראים כרגע

   Galoofy

   זה לא יהיה הכי מפתיע בעולם אם הם ימכרו את מחלקת הסרטים שלהם בשנים הקרובות, אז מי בכלל יודע מה התוחלת של כל הספקולציות האלה.

  • אז לפי מה שאומרים כרגע

   מוטי

   "ונום" כן יהיה חלק מהיקום של מארוול, ולא רק הוא , אלא גם "קארנג' ".

 21. המשך

  איתן

  בהמשך לשמועות (הכנראה נמהרות ולא מבוססות), יש דף YouTube מומלץ בשם Midnight's edge שמנתח את הצד הכלכלי והתאגידי של אולפני קולנוע ולאחרונה עוסק באופן כמעט בלעדי בסוני.
  לא יודע כמה אמין הדף אבל הוא נשמע מיודע ונראה שיש לו הבנה של התהליכים מאחורי החלטות תמוהות של אולפנים

 22. עוד מוקדם מכדי לשפוט

  עמית

  אבל הביקורות בינתיים מפרגנות מאוד. אומנם אין הרבה מהם עדין, אבל התוכן של הביקורות שכבר יש אומר לא מעט. נשמע שמארוול וסוני עשו עבודה טובה בלהצליח להציג ספיידרמן שהוא לא העתק מדויק של 2 הגירסאות הקודמות שלו, ועשו שימוש טוב בעובדה שהוא סה"כ ילד.
  https://www.rottentomatoes.com/m/spider_man_homecoming/

 23. סרט נחמד. לא פחות ולא יותר.

  טום הולנד נחמד. דאוני ג'וניור נחמד (ולא נדחף יותר מדי כמו שהטריילר רומז), הסיפור והבימוי נחמד. מצד אחד רוצה להגיד שעם הצטרפותו ל MCU גם ספיידרמן מקבל עכשיו נבלים לא מעניינים \ מאיימים במיוחד, אבל זה לא שג'יימי פוקס או טופר גרייס היו משהו לשאוף אליו. כמו כן, זה סרט קומיקס אבל גם לחלוטין סרט תיכון. כנראה השילוב הכי טוב של הז'אנרים מאז "קיק-אס". אז…כן, נחמד.

  נ.ב. הולי שיט, הדמות של זנדאיה הייתה הכי אקראית בעולם. צחקתי ממש.

  • אז בעצם כל סרט של מארוול אי פעם (כמעט)

   Beetlejuice

   (ל"ת)

   1
   דניאל ?
  • בהשוואה למליון סרטים קודמים בסדרה?

   עמית

   לא מצפה שהוא יתעלה על ספיידרמן 2, אבל אני אשמח עם הוא יתפוס מקום אחריו.

  • סרט "עובר"

   לאחרונה צפיתי שוב במאמר הוידאו הזה על "Passable Movies" – סרטים שהם טובים מספיק כדי לא להיות גרועים. לפעמים הם קצת יותר מזה, הם נחמדים וכיפים אבל עדיין "עוברים". אני פחות מתייחס לשאר הדברים שהוא אומר בסרטון ויותר למושג עצמו, כי לדעתי זו הגדרה מושלמת לסרט הזה.

   בביקורת האישית שלי כתבתי שאפשר לחשוב על ההתלהבות שלי מסרטים בתור גרף של קו שעולה ויורד בהתאם. לדוגמה, ב"לוגאן" היו קטעים שמאוד הלהיבו אותי ובהם הקו קפץ למעלה. במערכה השלישית של "וונדר וומן" הקו בהחלט היה למטה בזמן שחשבתי למה צריכים את מה שקורה שם בסרט שעד אז נהניתי ממנו. ב"ספיידרמן" הקו הזה נשאר די ישר לאורך כל הסרט. היו כמה בדיחות ורגעים משעשעים פה ושם, אבל חוץ מזה לא היה בו אלמטים טובים במיוחד או רעים במיוחד.

   עוד מדד שאני אוהב להשתמש בו הוא סיכום השנה. עוד כמה חודשים אני אביט לאחור ואחשוב על הסרטים שנשארו אצלי בזיכרון מהשנה הזאת, לטובה או לרעה. אני בהחלט אזכר ב"תברח" או "בייבי דרייבר", שלמרות הפגמים שלהם מאוד מהנים בסה"כ ויש בהם לא מעט רגעים נהדרים. אני גם אזכר בקלאסטרפאק שהיה "המומיה" או כמה ש"שודדי הקאריביים" עצבן אותי עם הטמטום שלו. האם אני אזכר ב"ספיידרמן"? לא יודע. כבר עכשיו קשה לי לחשוב על יותר מ 2-3 סצינות שנשארו איתי אחרי הצפייה. כנראה שאחשוב משהו כמו "כן, זה היה סרט נחמד, טום הולנד היה טוב" וזהו.

   כל מיני אנשים אומרים שזה בין הטובים ב MCU. מן הסתם זה עניין של טעם, אבל קשה לי להסכים. הטופ שלי ביקום הזה הם סרטים שהיו מיוחדים בדרכם או עשו דברים מעניינים בז'אנר, כמו "איירון מן", "הנוקמים" והאהוב עלי – "שומרי הגלקסיה". הסרט הזה כנראה איפה שהוא באמצע. לא רע אבל לא כזה טוב. עובר.

   3
   Jacket, כש, lazarobbie ?
   • כנ"ל.

    Beetlejuice

    צפיתי בו עם בת הזוג בשישי בבוקר. דיברנו עליו קצת אחר לאורך היום אבל ביום שבת הוא פרח מהזיכרון. סרט חביב כמו כל סרט מארוול אבל לא טוב במיוחד. זה סרט שמנסה כמעט לכל אורכו לא להיות מיוחד, וכמעט מצליח להוציא כמה דברים קטנים שהפתיעו אותי.

   • לא הרגשתי שהוא עושה מהפכות

    עמית

    אבל כן הרגשתי שהוא תופס כיוון שונה מהמארוול הרגיל. הנבל הוא עם סיפור הרבה יותר אישי וקטןב בלי בומבסטיות ענקית שלעיתים קורעות מאשר מועילה. הסיפור מתעסק לא מעט בפיטר פארק והתמודדות שלי עם חיי היומיום באותה מידה בה היא מתעסקת בספיידרמן עצמו. כמו כן, זה נורא כיף לראות גיבור צעיר שאתה יכול להזדהות איתו ועם ההתמודדות האישית שלו, ולדעתי הסרט מעביר את זה בצורה טובה.

    כן, הוא לא מציג נקודה חדשה ולא הוא לא מנסה להמציא את הגלגל – אבל את מה שהוא מתיימר להיות הוא עושה מצוין, וזה לבד משהו שאני לא יכול להגיד על המון סרטים שראיתי השנה.

    8
    omer, סופר סתם, Galoofy, יחמור פרסי, אפרשזיף, קיו, מיראז', idoma98 ?
 24. לא אהבתי

  סביר להניח שאני הולך להיות הפעם בדעת המיעוט אז אני אגיד את זה לפני שאבלע בהמון.

  הסרטים של מארוול נהיו כמו מכונה משומנת לטוב ולרע. הפעם זה לרע. הסרט ברובו הוא גם קומדיית תיכון לא מלהיבה עם דמויות שפשוט נמצאות שם כדי שיהיה לפיטר פארקר הצעיר במי להתאהב ובמי לשמור אצלו סודות (ברצינות, יש לו סיידקייק לטיני שפשוט לא עושה כלום חוץ מלהתלהב מדברים שונים) וגם סרט אקשן שמכיל אפקטים מודבקים, כוריאוגרפיה עלובה ופשוט אקשן לא מלהיב, לא סוחף ולא כזה שגורם לך למחוא כפיים. ראיתי את הסרט בתנאים הכי טובים שיש (איימקס 3D) ועדיין סצנות האקשן גרמו לי בעיקר לפהק.

  רק לפני כמה חודשים יצא 'לוגאן' שהוכיח שסרטי קומיקס יכולים להיות מלהיבים, סוחפים ובוגרים. אפילו 'שומרי הגלקסיה 2' ו'וונדר וומן' הכילו דברים חדשים שהם מעבר לשטאנץ הקומיקסי הרגיל. 'ספיידרמן: השיבה הביתה' הוא כמו חזרה ל-2007 מהבחינה הזאת. פשוט סתם סרט.

  לפחות מזל שיש עוד החודש 'כוכב הקופים' חדש וסרט של נולאן.

  1
  יבגני טרבנוב ?
  • הנבל פה הרבה יותר אנושי.

   עמית

   להגיד ש"הנבל לא מאיים" זה חיסרון כשהוא מתיימר להיות אחד כזה. פה הנבל הוא על סיפור הרבה יותר קטן ואישי ואין לו שום תוכנית זדונית להתשלט על העולם בצורה כושלת. אני מצאתי את זה מרענן.

   1
   Jacket ?
 25. לטעמי, אחת ההצלחות של מארוול

  עמית

  לא רק שהם מצליחים לבדל את ספיידרמן מ2 גרסאות הקודמות שלו, הם מצליחים להתעלות על כולם (למעט, אולי, ספיידרמן 2). בזירה של פאן טהור "ספיידרמן: השיבה הביתה" כמעט מושלם. הולנד מצוין ועושה את ספיידרמן בצורה יוצאת מין הכלל, שאר הדמויות משעשעות בדרכם אם כי לא לכולם יש אופי וחלקם שם רק בשביל לעשות את" דמות קלישאתית X". הנבל מוצלח והסיפור טוב והסרט הזה הוא קומדיית נעורים בתיכון בדיוק באותה מידה שהוא סרט אקשן. נורא נורא נהנתי.

  1
  Iter Impius ?
 26. תגובה שמכילה ספוילר מאת יצחק בארי
  • תגובה שמכילה ספוילר מאת mip
   • תגובה שמכילה ספוילר מאת Galoofy
    • תגובה שמכילה ספוילר לספיידרמן: השיבה הביתה מאת בן
     • תגובה שמכילה ספוילר מאת שלמקו GRAS
     • תגובה שמכילה ספוילר לספיידרמן (ספויילר אמיתי) מאת Galoofy
   • אזהרה - הדמויות מדברות, וספיידרמן אפילו קופץ!

    דואל

    לא הגזמנו קצת עם החשש מספוילרים??

    1
    יבגני טרבנוב ?
 27. איזה סרט כיפי!

  Galoofy

  וואו, באתי עם ציפיות גבוהות בהתבסס על הממוצע הגבוה ברוטן, והסרט לגמרי התעלה על הציפיות שלי.
  כיף, מצחיק ממש, עם ספיידרמן מושלם שגרם לי לשכוח לגמרי את קודמיו בתפקיד.
  שאפו לכל המעורבים בדבר. יחד עם בייבי דרייבר אלו היו השבועיים כי כיפיים שלי בקולנוע מזה המווון זמן.

  • יחד עם 'בייבי דרייבר' - כמה מדוייק

   נים

   שני הסרטים הכיפיים של השנה שבוע אחרי שבוע (:
   (מתכוננת לתקופה של בצורת)

   1
   Iter Impius ?
 28. פשוט לכו לראות!

  אבי

  סרט פשוט כיפי וכל מילה מיותרת..נהניתי נורא..

  ובלי לספיילר רק אציין שהסצנת פוסט קרדיטים השנייה ( והאחרונה) פשוט אחת הטובות של מארוול..אם לא הטובה שבהם..

  2
  Iter Impius, קיו ?
  • לגמרי הטובה שבהם (בעיני)

   Galoofy

   (ל"ת)

  • תגובה שמכילה ספוילר ללסצנת אחרי הקרידטים מאת עמית
  • תגובה שמכילה ספוילר מאת Mad_Hatter
   • תגובה שמכילה ספוילר מאת Galoofy
    • תגובה שמכילה ספוילר לסצנת פוסט קרדיטים מאת רידיקולוס
 29. IMAX?

  Me and myself

  למישהו יש רשמים מהIMAX?

  זה פשוט בעסה שכמעט כל הסרטים באיימקס מגיעים רק בתלת מימד.

  • פחות מלהיב משציפיתי

   (ל"ת)

   1
   Me and myself ?
  • לא ראיתי באיימקס

   עמית

   אבל בניגוד לסרטי הספיידרמן הקודמים – פה הספיידרמן מאוד קרוב לקרקע וכמעט ואין לו סצנות מעופף באוויר או משהו, אז ניראלי שאפשר לוותר

   1
   Me and myself ?
 30. שאלה לגבי כסף

  דיס3

  זה סרט של מארוול או של סוני?כי בבוקס אופיס רשום סוני אבל הכל נראה כמארוול מבחינת הסרט, אז של מי הסרט מוגדר?

  • ההסכם בין החברות הוא כזה

   עמית

   1. מארוול רשאית להשתמש בספיידרמן בכל סרט שלה
   2. סוני רשאית להשתמש בדמויות מהMCU בסרטים שלהם
   3. סוני לא מקבלת אחוזים מהרווחים של הסרטים של מארוול, ומארוול לא מקבל אחוזים מהרווחים של הסרטים של סוני (שזה הסרטי סולו של ספיידרמן).

   בנוסף לזה חלק מהעסקה אומר שלמארוול יהיה השפעה בכל מה שקשור בהפקת הסרט (מה שבפועל נראה ומרגיש כמו סרט של מארוול לכל דבר ) על מנת שלא שיצא אסון כמו ספיידרמן המופלא.

   • דיס3

    תודה רבה!!!
    לדעתי לדיסני יצאו כרגע קצת בהפסד מהסכם זה, כי יש להם מספיק דמויות חזקות לעומת סוני שזה רק ספיידרמן וברור שהכסף והרמה של הסרט לא היה קורה ללא דיסני

    • אל תדאג לדיסני

     עומרי

     כי יש לציין שהם גם קיבלו את זכויות המרצ'נדייזינג על הסרט.
     ואם תשאל את ג'ורג' לוקאס (ומל ברוקס) משם הכסף הגדול.

    • מה זאת אומרת יצאו בהפסד?

     mip

     קודם הם לא יכלו להשתמש בספיידרמן לנוקמים, ועכשיו הם יכולים להשתמש בספיידרמן לנוקמים.
     זה שסוני הרוויחו יותר לא אומר שדיסני הפסידו. הם לא הפסידו כסף כתוצאה מההחלטה, אלא הרוויחו מהוספה של שם גדול (אני לא חושבת שזה יהיה מוגזם להגיד שזה השם הכי גדול שיש למארוול קומיקס, גם היום) שמחזק את המותג של הנוקמים. וסרט לא רע (ככל הנראה, לא ראיתי עדיין) שמחזק את העולם הקולנועי שלהם.
     צורת מחשבה כזו זה בדיוק למה לא רואים שיתופי פעולה כאלה יותר, וזה חבל.

     1
     Morin ?
    • משהו שמאוד חשוב להזכיר בהקשר

     Galoofy

     דיסני הם המרוויחים הבלעדיים של ההכנסות ממרצ׳נדייז של ספיידרמן.
     זה קריטי, זה אומר שדיסני מרוויחים מזה שיש סרטים מוצלחים שמחזקים את המותג ״ספיידרמן״ בקרב הקהל. אם ספיידרמן משגשג כמותג בזכות סרטים אהובים, יותר ילדים (ומבוגרים) קונים מרצ׳נדייז ממותג עם הדמות והשם שלו. זה המון המון כסף, הרבה יותר ממה שהסרטים עצמם מכניסים.

     אז לדיסני יש אינטרס מובנה שספיידרמן יצליח ושלא יקרה לו מה שקרה לפנטסטיק פור אצל פוקס, למשל. כשמוסיפים את הנתון הזה לכל היתר, אין שום ספק שדיסני ומארוול לא מפסידים כאן כלום.

     2
     Morin, ?
     • דיס3

      לא הוזכר הנתון הזה למעלה וזה משנה את כל התמונה,
      אבל להגיד שדיסני מקבלים את הדמות?
      זה בקטנה בשבילם, הם בנו עולם שלם בלעדיה, הם יכולים להמשיך לחיות בלי ספיידרמן.

      • בקטנה?

       Galoofy

       ספיידרמן מוכר יותר מרצ'נדייז מכל האוונג'רס יחד.

       נכון לכתבה שמצאתי מ-2014, ספיידרמן הוא הדמות שמוכרת הכי הרבה מרצ'נדייז מכל הסופרהירוז כולם, ובהפרש עצום. הנתונים, סתם לסבר את האוזן – ספיידרמן עם 1.3 מיליארד דולר, אוונג'רס עם 325 מיליון דולר.

       אם מישהו מוצא נתונים עדכניים יותר, בכיף, אבל נראה לי די ברור שספיידרמן הוא לא איזה דמות קטנה שאפשר איתה ואפשר גם בלעדיה. אולי מבחינת חשיבותו ל-MCU, כן, אבל מבחינת ההכנסות ממרצ'נדייז הוא שווה פי כמה מהנוקמים כולם. הוא חשוב מאוד למארוול ודיסני, ויש להם אינטרס ברור ולא מזערי לשמור על רווחיות המותג (והרבה מזה מסתמך על סרטים מוצלחים ואהובים).

       1
       אור ענבר ?
       • דיס3

        אז חבל שאתה מבין מה שאתה רוצה…..!
        ציטוט
        ״להגיד שדיסני מקבלים את הדמות?זה בקטנה בשבילם, הם בנו עולם שלם בלעדיה״
        כמו כן, אמרתי שאת נתון מרצנדייז לא הוזכר וזה משנה את כל התמונה…
        אתה כמובן החלטת באופן קלאסי לכותבים פה פשוט להגיד ולקרוא מה שבאלך ולתפוס איזה מילה ולקשר אותה לכל מיני דברים רק כדי להגיד את כוונתך…
        ואני אגיד לך עוד משהו, אף פעם לא אמרתי שאין להם אינטרס שהסרט ירוויח, מה הקשר?גם אם הם יקבלו רק הדמות לסרט הנוקמים הבא ברור שהם מעדיפים שהסרט הזה יצליח כי זה עוזר לסרט הנוקמים הבא,
        אני אמרתי בהתחלה ללא ידיעת נתון המוצרים הנלווים שאם הם לא מקבלים הכנסות מהסרט ורק את הדמות לסרט הנוקמים הבא הם יוצאים מופסדים, זה לא אומר כמו שאתה אמרת ואמרו עלי לפני שאני אמרתי שהם לא ירצו שהסרט יצליח בעקבות זאת…

        • דיס3

         אני אגיד עוד משהו אחד, כדאי שתלמדו להסתכל מאיפה התחיל השרשור הזה ולמה אני הגבתי,
         עמית אמר/ה דיסני מקבלים את הדמות וסוני את הכסף על סרטי ספיידרמן לבד,
         לא הוזכרה המילה מרצנדייז, אז אמרתי שזה לא שווה להם לדעתי כי הם לא כל כך צריכים את הדמות בעולם שלהם, הם חזקים מספיק בלעדיו…
         ואז שהזכרתם את המרצנדייז אמרתי שזה משנה את כל התמונה.

        • את*

         omer

         (ל"ת)

        • וואו, כמה אגרסיות שפכת כאן...

         Galoofy

         הנה הבהרה: אתה כתבת את המשפט ״אבל להגיד שדיסני מקבלים את הדמות?
         זה בקטנה בשבילם, הם בנו עולם שלם בלעדיה, הם יכולים להמשיך לחיות בלי ספיידרמן״. המשפט הזה נכתב בתגובה להודעה שלי שעסקה ברווחים ממרצ׳נדייז.

         אם המשפט הזה לא מתייחס להודעה שבתגובה אליה הוא נכתב, אלא מתייחס להודעה אחרת מוקדמת יותר, זה ממש לא היה ברור.
         באופן כללי כשכותבים תגובה להודעה היא מתייחסת לתוכן של אותה הודעה. אתה לא יכול לצפות שאני אבין שההודעה שלך נכתבה בכלל בהתייחס למשהו אחר לגמרי מראש השרשור.

         וגם אם הבנתי לא נכון את ההודעה שלך זו בטח לא סיבה להטיח בי את כל התסכולים שלך מכותבי עין הדג בעבר ובהווה. עם כל הכבוד, גם ההודעות שלך הן לא שיא הקוהרנטיות עלי אדמות ואני לא רואה אף אחד שמגיב לך בכאלה עצבים.

         שיהיה לך יום רגוע.

         5
         עידו הלמן, דואל, סופר סתם, קיו, דיאנה ?
      • אבל הם לא מפסידים כלום

       mip

       אתה אומר שהם יכלו להרוויח יותר, ניחא.
       אבל הם לא מפסידים כלום.
       כם אם נתעלם לרגע מהמרצ'נדייז (שלמיטב הבנתי לא הולכים לדיסני אלא למארוול קומיקס, אבל אני לא בטוחה).
       יש שני מצבים –
       מצב א' – דיסני לא יכולים להשתמש בספיידרמן בכלל,
       סוני לא מצליחים לנצל את המותג של ספיידרמן כמו שצריך.

       מצב ב' – סוני מרשים לדיסני להשתמש במותג של ספיידרמן לסרטי האוונג'רס, ודיסני (מארוול סטודיוס) עוזרים לסוני בבנייה של דמות, כך שהיא תמשוך יותר קהל.

       במצב א' שני הצדדים מפסידים. במצב ב' סוני מרוויחים ודיסני לכל הפחות לא מפסידים כלום (ואולי גם מרוויחים קצת כי כל סרט של ספיידרמן זה המשך קידום של המותג שלהם).

       איך זה יכול להיות שבין מצב א' למצב ב' – מצב א' נראה לך יותר הגיוני?

 31. קצת אוף טופיק - מה נסגר עם טריילרים לסרטים PG-13?

  עמית

  כאילו עשיתם הגבלת גיל לסרט, יש הורים שמביאים ילדים יחסית קטנים לסרטים האלה – ובטריילרים מראים להם את ברוס וויליס מטייל ערום. למה אין הצלבה בין הגבלת הגיל של הסרט להגבלת הגיל של הטריילר המוקרן, ואם יש הצלבה אז סינון התוכן צריך להיות יותר רציני.

  3
  omer, תמר, כש ?
  • אין לי מושג, זה כבר ככה לא מעט זמן

   גיזמו

   אני עוד זוכר שלספיידרמן 3, היה פירסומת ל"חדר 1408" של סטיבן קינג!

   • "1408" מדורג PG-13

    ואני הולך להניח שגם הסרט עם ברוס ויליס מדורג בהתאם.
    הבעיה כאן היא קצת יותר חכמם מהתאמות של דירוג ויותר של תוכן הסרט המוצג.
    מצד שני, חוץ מלכלוא אותם בגטו אחד של השני – איפה כן סבבה לשים טריילרים של סרטי אימה? גם בסרטי דרמה למבוגרים יש אנשים שמאוד לא אוהבים סרטי אימה אז זה לא שאם הסרט היה "R" זה היה בסדר.

 32. סרט חמוד

  yair_ca24

  ממש לא סרט גרוע,
  אבל גם אין בו משהו מעבר למארוול סטנדרטי. (אחד הכי טובים מסרטי ספיידרמן? מה זה אומר בכלל בעצם?)
  יותר סרט תיכון מאשר סרט גיבורי על.
  תמיד כיף שטוני מסתובב בסביבה וגם זה היה עשוי טוב ובמידה נכונה.
  מה שלא עבד, זה 'האיש על הכיסא' של פיטר. הוא היה מביך, מציק ולא מצחיק בכלל. ורוב הבדיחות של הסרט באו ממנו וזה פשוט לא עבד.
  חוץ מזה, מייקל קיטון חוזר להיות בירדמן והוא דווקא נבל לא רע בכלל, טום הולנד ממש אחלה וסה"כ סרט קליל וברובו מהנה. וזהו.
  סרט חמוד.

  אה וכן, הפוסט קרדיטים השני היה נורא מצחיק. בקלות הרגע הכי טוב בסרט.

 33. זה בערך עונה שלמה של סדרה מוצלחת

  Pizza Planet6

  קודם כל הסרט הוא הצלחה . אין פה מקום להתקטננות . הם קלטו את הדמות של ספיידרמן והצליחו לגרום לדמות מהקומיקס למצוא את המקום שלה .
  יש המון ויכוחים באתרי סרטים אם הוא מתעלה על הספיידרמן של ריימי ולדעתי זה לא רלוונטי בכלל – סוג של באטמן של טים ברטון אל מול כריסטופר נולן.
  שניהם מוצלחים וכל אחד מהם יצא בתקופה שונה וזה הבאטמן שהיה צריך להתקיים באותה תקופה . ככה גם פה .
  זה ספיידרמן בעידן של טראמפ. ספיידרמן שמייצג את הילד שבא עם ערכים ונלחם בגדולים שמנסים להרוג את החלום האמריקאי.
  הסרט מצחיק . מלא באקשן פסיכי . הוא לא דומה לשום ספיידרמן שקדם אליו. הם לקחו גישה חדשה לגמרי והם עפו עם זה . זה אולי אחד מסרטי הגיבורים המוצלחים של הזמן האחרון.

  הבעיה היחידה שהסרט עמוס.
  הוא הרגיש ארוך כאילו אתה צופה בסאגה שלמה בסרט אחד . כאילו עונה שלמה של סדרה נדחסה לסרט אחד בכדי לספק את הקהל .
  מצד שני זאת ״ אחלה סדרה״ .

  שורה תחתונה הם קלעו בול לספיידרמן. זה הדמות. זה ספיידרמן.
  הוא מגניב וחנון וביישן ושוויצר והוא ילד
  וזה לגמרי היה תענוג

 34. סרט מצויין. בחיי

  נים

  בניגוד לשומרי הגלקסיה, שהציפיה אליו הרטיטה את כל חושיי ושלא עשה לי כלום חוץ מאכזבה, לסרט הזה לא ממש ציפיתי (כאילו, יאללה, עוד אוריג'ן קטן על טינאייג'ר שמטפס על קירות) ואולי בגלל זה יצאתי כ"כ מוקסמת.
  סרט זורם על דמות שממש קל להתחבר אליה ועם התוספת המצויינת של דאוני ג'וניור, בדיחות מצחיקות והמון מודעות עצמית ו…כן, אני ממש נהניתי מהפוסט קרדיטס. הסבלנות משתלמת.

  מה שהיה בעיניי הכי יפה בסרט הוא ההתלהבות הילדותית של פיטר מכל פעלול שהוא גילה שהוא יודע לבצע. הוא לא התייחס לכישורי העל שלו באדישות שמאפיינת גיבורי על אחרים, אלא התלהב מהם כמונו וביחד איתנו.

  החלק החלש בסרט היה היעדר תחושת שליחות אמיתית ; היה נדמה שאת כל המשימות והאויבים פיטר המציא לעצמו כדי לייצר איזו תחושת שליחות (ע"ע ממנטו) או לתרגל את כישורי טוויית החוטים שלו.

  כך או כך – סרט מצויין (: צריך לעשות יותר כאלו

  4
  Iter Impius, קיו, יוני, שפן הלוח ?
 35. כדי לראות את הסרט גם אם לא ראיתי את סרט קפטן אמריקה האחרון?

  אני קלאודיוס

  (ל"ת)

  • יש כמה רפרנסים שיהוו ספוילר למלחמת האזרחים

   קיו

   אבל הם לא קריטיים לעלילה של ספיידרמן, אז אם לא אכפת לך זה לא משנה.

 36. סרט טוב מאוד

  קיו

  שילוב של סרט תיכון עם סרט גיבור על מתחיל אבל בלי האוריג'ין. טום הולנד מצוין כספיידרמן בן עשרה שעדיין לא ממש טוב במה שהוא עושה. ענייני התיכון משתלבים היטב עם עלילת ההתפתחות של פיטר כספיידרמן וקיטון הוא נבל טוב שמצליח להיות גם מאיים וגם בעל אנושיות. ההומור הסטנדרטי של מארוול מרגיש הולם בסרט הזה יותר מאשר ברוב הסרטים האחרים שלהם.
  הסרט ממקם את עצמו איפשהו בטופ 5 של סרטי היקום של מארוול מבחינתי.

 37. שאלה

  בן

  פרט לסרטי ספיידרמן הראשונים (שאז לדיסני לא הייתה אף חסות על שום סרט של מארוול) למה דיסני לא לוקחת את החסות על סרטי ספיידרמן? לא על זה וגם לא על ספיידרמן המופלא…

  בסרטי ה- X מן אני הבנתי את ההיגיון לבד, כי בכל זאת לא מדובר בסרטים שהם חלק מהיקום הקולנועי של מארוול (כאמור סרטי ה- X מן התחילו עוד בתחילת העשור הקודם) אז מה ההיגיון כאן?

  • למיטב הבנתי

   mip

   זה בגלל שהזכויות על ספיידרמן שייכות לסוני, שלא ששות לוותר עליו…

 38. סבבה והכל אבל..

  נכון ללפני 10 שנים ספיידרמן הוא סרט מצויין. הוא כיפי קליל ומהנה ביותר.
  אבל מאז הגיעו 15 סרטי מארוול שהתייצבו בשנים האחרונות על רמת הקליל-נחמד-ולא-מחדש.
  לכן, למרות שנהנתי מאוד מהסרט עדיין ציפיתי ממנו ליותר כי הזמנים השתנו וכך גם הדרישות.
  בקיצור – למרות שהוא שווה צפייה, לא חייבים למהר לקולנוע.

  ביקורת קצת יותר ארוכה:
  https://gal015.wordpress.com/2017/07/08/spider-man-homecoming

 39. לך לעזאזל

  omer

  קפטן אמריקה!

 40. תגובה שמכילה ספוילר מאת three
  • תגובה שמכילה ספוילר מאת three
   • וזו דווקא הייתה סצינה מצוינת עד השימוש הזה

    (ל"ת)

 41. אני בעד ריבוט שבו באטמן הוא המנטור של ספיידרמן.

  טווידלדי

  אם כבר, שיהיו קטעים עם ההבדל בין העשיר הדכאוני לילדון הנמרץ מדי.

  • כבר עשו. קוראים לזה באטמן ורובין.

   כש

   (ל"ת)

   1
   יחמור פרסי ?
 42. וקצת מספרים -מדברים על פתיחה של 100-120 מליון דולר

  עמית

  סוני יכולים לגמרי להיות רגועים – מדובר הפתיחה השנייה בגדולה לסרט של סוני, רק אחרי ספיידרמן 3 שפתח עם 150. גם מארוול יכולים לזקוף עוד הישג אליהם שזה הסרט עם הפתיחה הכי גדולה לסרט סולו ראשון בתוך הMCU (הייתי אומר אוריג'ין, אבל זה לא המצב – וגם לספיידרמן יש יתרון מבחינת הדמות).

  • 117 מיליון

   דין

   בהחלט הישג מכובד. האמת, בהתחשב בעובדה שזו גרסה שלישית של הדמות תוך זמן קצר ושהסרט הקודם לא היה משהו, היה אפשר לצפות שהקהל יאבד עניין – אבל הסרט הצליח להתגבר על זה. מן הסתם גם לביקורות החיוביות והצירוף של איירון מן הייתה השפעה.

   • אולי זה יוריד את סוני מהרעיון הטיפשי שלהם

    עמית

    לעשות יקום לספיידרמן שמתקיים באותה "מציאות" של הMCU אבל לא לוקח בו חלק. אני מקווה שעכשיו שהם מבינים את הכוח שיש לMCU אולי הם יסכימו לתת לספיידרמן את המקום הראוי לו וזהו – בלי לנסות לגלוש על הגב שלו ולהוציא עוד סט של סרטים גרועים.

    1
    omer ?
 43. שאלה: האם זה סרט בוגר שמתאים גם ללא-גיקים?

  כש

  כלומר, האם גם לא-גיקים יכולים ליהנות ממנו כסרט, כמו לדוגמא מסרטי באטמן של נולאן, או שיש בו (ואני כותב את זה באהבה, כגיק) איזו דביליות מסוימת שמרחפת משום מה על כל סרטי גיבורי העל של מארוול?
  לטעמי האישי אפילו ספיידרמן הראשון של ריימי שהיה קומיקסי ביותר, היה מהנה גם למבוגרים שאינם בהכרח מחובבי הז'אנר.
  בקיצור מה שאני מנסה לשאול זה האם כדאי לקחת לזה את אשתי שממש לא אהבה אף סרט של מארוול עד כה, או שיש משהו אחר בקולנוע ששווה לראות?

  (מקוה שזה לא נקרא אוף טופיק)

  • אם היא לא אהבה אף סרט מארוול עד עכשיו

   אני קלאודיוס

   אז כנראה שהיא לא תאהב את הסרט הזה, לא יודעת אם בגלל שהיא לא גיקית אלא בגלל שגם לסרט הזה נראה כמו סרט טיפוסי של מארוול בלי הרבה הפתעות רק טיפה יותר טוב מרובם.

  • זה יותר סרט תיכון מסרט קומיקס

   אפרשזיף

   הוא פחות גדול, בומבסטי ומלודרמטי מיתר הסרטים של מראוול, וגם מצחיק בהרבה מרובם
   הוא קליל וחמוד ביותר, וגם החלקים הכן רגשיים בו היו מוצלחים ועדינים יותר מיתר סרטי מארוול

   מה שכן יש לו את האסטטיקה והתחושה של מארוול, והוא כנראה הסרט שהכי "מורגש" בו יתר היקום. אולי בגלל שהסרט לא מתמקד בגיבורים גדולים וחשובים, אלים, מפלצות וגאונים שגורל העולם על הכתפיים שלהם.
   זה סרט על ילד בן 15 בעולם של ענקים.
   לא חייבים לראות את יתר הסרטים כדי להבין את העלילה, אבל זה עוזר. אם אישתך לא עפה עליהם (אז כנראה לא ראתה ולא זוכרת במיוחד) הרבה פרטי עלילה ובדיחות יעברו לה מעל הראש

   זה סרט מצחיק, מאוד. וזה סרט נעורים\תיכון מוצלח
   השאלה היא מה הפריע לה בסרטים של מארוול
   בכל מקרה יש סיכוי לא רע שהיא תהנה, גם אם זה לא יהיה הסרט #1 של השנה בשבילה

   • תודה קלאודיוס וגם שזיף.

    כש

    כנראה שנלך (ע)ל זה, ואשתדל לדווח מה היו התוצאות בהקדם!
    :)

    • אם זה רלוונטי עדין

     עמית

     אז גם לדעתי התחושה היא שלא מדובר במארוול טיפוסי, אם כי הוא הוא היקום הקולנועי ומאורעות קודמים שהתרחשו בו מוזכרים לא מעט, ולפעמים העלילה אפילו מתבססת עליהם.

  • בוגר? לא כזה. מתאים? כן

   שוקו

   אני הלכתי עם החברה שלי, שהיא ממש לא חובבת סרטי מארוול ואפילו מתנגדת ללכת אליהם כי משעמם לה והיא לא מבינה מה רוצים ממנה עם כל הדמויות האלה (בזמנו גררתי אותה לאולטרון והיא עדיין לא שכחה לי את זה). היא נהנתה מאוד, בעיקר מההומור ומהקלילות של הסרט. מחזק את האמירה שזה יותר סרט תיכון מאשר סרט קומיקס.

   2
   אור ענבר, idoma98 ?
 44. סרט נפלא! מומלץ גם למי שלא מתחבר לסרטי מארוול.

  כש

  הסרט מצחיק מאוד, חמוד ביותר, מפתיע ומעניין.
  אהבתי גם שהנבל סוף סוף אינו גנרי ומשעמם, אלא אנושי וrelatable מצד אחד ומסוכן ביותר מצד שני.
  אנחנו ראינו ביס פלאנט איילון באולם 6 שהוא גדול כמעט כמו אולם האיימקס, ללא תלת מימד – ונהנינו מאוד.
  לכו לראות, קומדיית תיכון עם אקשן ואפקטים מגניבים, ששווה את מחיר הכרטיס לגמרי.

  5
  קיו, יחמור פרסי, אור ענבר, , סופר סתם ?
 45. הסרט הזה שוב הוכיח לי

  יוני

  את מה שידעתי אחרי שראיתי בפעם הראשונה את ביטלג'וס – מייקל קיטון הוא השחקן הכי טוב בהיסטוריה. כל שנייה שלו על המסך היא תענוג צרוף. היחיד שמתקרב אליו זה ניקולס קייג'.

  וחוץ מזה, אחלה של סרט. אחרי האכזבות הקשות שלי מדוקטור סטריינג' ושומרי הגלקסיה 2 מארוול הוכיחו שהם לא איבדו את זה והחזירו לי את התקווה שת'ור 3 והפנתר השחור גם יעמדו בציפיות. מעבר לזה אין לי הרבה מה להוסיף מעבר לדברים שכבר נאמרו בתגובות הקודמות – החיבור המצויין ליקום הנוקמים, השילוב של איירונמן, הדמויות הטובות, ההומור המוצלח (בניגוד להומור הטפל של שה"ג2), סוף סוף נבל ראוי וכו'.

  1
  כש ?
 46. מעולה

  dimdim

  הלכתי עם אישתי שעולם הקומיקס ממש לא מדבר אליה, וכמה ששנינו נהננו.
  הכל היה מעולה, הדמות עצמה, ההתפתחות של העלילה, הנבל שהוא סוף סוף משהו שאפשר להזדהות איתו ולא גנרי להחריד, העובדה שמדובר בסיפור קטן יחסית לסרטים קודמים של מארוול, בקיצור ממש כיף.
  עשו הרבה שינויים מסרטי ספיידרמן הקודמים, חלק מהם מוסיפים ואחרים לא ממש הפריעו לי.
  בקיצור מאוד ממולץ.

  1
  כש ?

תגובות מקבילות

116
  תגובות נוספות בדף הביקורת של ספיידרמן: השיבה הביתה
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)