סודות הפרברים
Suburbicon

חייה של משפחה בשכונת פרברים שקטה מתערערים לאחר שביתם נפרץ.

תאריך הפצה בארה"ב: 27/10/2017
תאריך הפצה בישראל: 02/11/2017

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מישהו ממליץ?

  אלון

  הטריילר מוכר את האווירה האחים-כהנית נהדר.

  • קיצ'לס נותן לזה 2 כוכבים. אורשר - 9 בסולם.

   שלמקו GRAS

   (ל"ת)

 2. קיצוני לשני הצדדים...

  אלון

  טוב, החלטתי בעד:) תודה רבה!

 3. איזה סרט מוזר

  dv

  בלי לבדוק בכלל, אני מנחש שהיה כאן הרבה צרות של מאחורי הקלעים, כי הסרט הזה פשוט נראה כמו שני סרטים שונים שמישהו דחף ביחד בכח למרות שאף אחד מהם לא ציפה שהשני יהיה שם. כמו משפחה שחורה שעברה לגור בשכונה של ניאו נאצים מטורפים.

 4. סרט נהדר ואיכותי. הרגשתי שקלוני למד הרבה מהאחים כהן, וזה ניכר כמעט בכל פריים.

  אלון

  הצילום, הבימוי, המשחק והתסריט קרובים לשלמות, למרות בעיות קטנות פה ושם. הילד הקטן עשה את מלאכתו נאמנה, ג'וליאן מור מעולה ומשכנעת, אוסקר אייזק גונב את ההצגה (מתי אוסקר יקבל סוף סוף אוסקר?), והסרט מניח לצופים לנחש מה מסתתר מאחורי החזות השלווה והתמימה למראה של הדמויות באמצעות רמזים ומשפטים אקראיים לכאורה (הצלחתי לנחש מה בעצם קרה בערך באמצע הסרט, וזה הסביר לי בחירות בימוי מסוימות שגרמו לי לתהיות חצי שעה קודם לכן).
  עם זאת, הנוכחות של המשפחה השחורה בסרט לא הייתה מובנת לי כלל – היא לא תורמת שום דבר לעלילה (אולי חוץ מהיותה הסחת דעת למתרחש מאחורי הווילונות של השכנים, או התבטאות נגד גזענות? לא ברור לי) וכמעט חסרת אופי של ממש (רק לקראת סוף הסרט הסרט נזכר להראות לנו שיש גם אבא במשפחה הזו). אשמח אם מישהו הבין ויכול להסביר לי.
  אני מרגיש, עם זאת, רלוונטיות פוליטית לימינו למסר של הסרט, עד כמה שהוא בוטה ולא מעודן – גזענות זה רע, ואנשים שמתבטאים נגד אינטגרציה (= התבוללות, מישהו?) ושחורים כמקור לרעה חולה, הם בעצמם מתנהגים באופן חייתי ומרושע שהופך אותם לעיוורים, אם לא צבועים.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)