יחידת המתאבדים 2
The Suicide Squad
שמו העברי של הסרט המצוין כאן אינו השם הרשמי שניתן לו על ידי המפיצים בארץ, וייתכן שהוא יופץ תחת שם אחר.

בהנהגת מנהיג פרוע עם חוש הומור קיצוני ומזג חם, קבוצת אנשים שנלכדו על ידי חברת ענק הולכים לנסות לעשות את הבלתי האפשרי: ליצור המשך טוב לקטסטרופה שהיא "יחידת המתאבדים".

סרט מס' 2 בסדרת יחידת המתאבדים
תאריך הפצה בארה"ב: 06/08/2021

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. "ריבוט רך"

  השם (זאת לא סתם "יחידת מתאבדים"! זאת היחידת מתאבדים!), והשמועות מזמזמות שככל הנראה יהיה קשר משני ביותר בין הסרט הזה לקודם בסדרה, אפילו ברמת "רוב הדמויות יהיו טריות מהניילון". שזה מאשש יותר ויותר את הסיפור שההרגשה היא שבדי.סי פשוט רצו שג'יימס גאן יעשה *משהו* אצלם, ויהי מה.

  • בהתחשב בעובדה שגם עם אקדח לרקה

   Wednesday

   אני לא אדע להגיד את השמות של לפחות חצי מהצוות מהסרט הראשון, זה נשמע כמו רעיון מצויין מבחינתי.

   כמו כן, סחטיין על התיאור של הסרט~

   1
   דרצ'י ?
   • טוב, גם הרבה מהם מתו

    אז מן הסתם לא היינו רואים שוב פעם את סליפנוט או משהו. אבל השאלה היא, כמה זה "רוב צוות השחקנים". ויולה דייויס עוד שם? ויל סמית'? מר חייל? מרגו רובי? כי חלק מהם לא היו דמויות רעות, אלא פשוט נפלו קורבן לעלילה ממש מטומטמת.

    • בהחלט היו דמויות טובות

     Wednesday

     והן בערך מי שמנית – ויולה דייויס, וויל סמית', מרגו רובי ולא ממש הרגשתי שמר חייל היה יוצא דופן אבל יש לי חסד כלפי ג'ואל קינמן מ- The killing אז אני מוכן לזרום. אבל אני חושב שהיו שם לפחות עוד 3-4 דמויות בצוות שאין לי מושג מי הם.
     יהיה גם קצת מפתיע אם יפטרו מהם, כי אלה בכל זאת שחקנים עם פרופיל מאוד גבוה, שאם כבר החתמת נראה לי שיהיה חבל מאוד לוותר עליהם, אבל מה אני מבין בענייני חוזים של שחקנים וכו'

     1
     יהונתן צוריה ?
 2. לול על התיאור

  תמרק

  (ל"ת)

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)