שכר נטו
Take Home Pay
שמו העברי של הסרט המצוין כאן אינו השם הרשמי שניתן לו על ידי המפיצים בארץ, וייתכן שהוא יופץ תחת שם אחר.

שני אחים טסים לניו זינלד,  אך אחד בורח עם הכסף של השני. האח הנפגע, שלא רוצה לחזור הביתה בלי כלום, מזעיק את עזרתו של קרוב משפחה שהוא חוקר פרטי, והעניין יוצא משליטה.

אורך: 1:45
תאריך הפצה בארה"ב: 10/10/2019

תגובה אחת פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

  1. הסרט הישראלי שהייתי רוצה לראות

    בארטושק

    הסרט הזה מראה שגם בתקציב נמוך אפשר ליצור משהו שלא נופל באיכות שלו מסרטים הוליוודיים, כל עוד אתה יודע לצחוק על עצמך. אולי כמו מה שהמוסד היה רוצה להיות.
    העלילה היא על שני אחים סמואים, אלמה ופופו, שנוסעים לעבוד בחקלאות בניו זילנד בעונת הקטיף כדי להביא כסף לאבא שלהם בסמואה, אבל יום לפני שהם אמורים לחזור פופו נמלט עם הכסף של שניהם. אלמה, בחיפושיו, מקבל עזרה מבוב, בלש פרטי סמואי לא יוצלח שחי בניו זילנד.

    אבל אנחנו לא כאן בשביל העלילה – קשה להסביר כמה הסרט הזה מצחיק בתיאור מילולי. למשל, סצנת הדו קרב הזו – בקלות אחת מסצינות השנה שלי, שאני מוצא את עצמי בה מגחך אבל מתרגש באותו זמן. והסרט מלא בסצנות כאלו: מרדף מהיר באופניים, ראיונות העבודה, קרב אומנות לחימה סמואית – כולם מצליחות להיות גם פרודיות על המקבילות ההוליוודיות שלהם אבל גם לעבור כסצינות אמיתיות ומרגשות. ובין לבין יש מלא בדיחות קטנות ששומרות על קצב לאורך כל הסרט כמעט – ואז כשבאה סצינה ריאליסטית היא פתאום מאוד חזקה. רואים שהסרט מושפע מז'אנר ההומור הניו זילנדי, כמו שעשה טאיקה ואטיטי בתחילת דרכו, אבל יש לו קול ייחודי שנובע מזהות היוצרים שלו.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)