תמרה דרו
Tamara Drewe

עיתונאית צעירה חוזרת אל כפר ילדותה, בו הבית שבו גדלה עומד להימכר.

תאריך הפצה בארה"ב: 08/10/2010
תאריך הפצה בישראל: 07/10/2010
קומדיה כפרית נחמדה ומלאה בדמויות נחמדות ושחקנים נחמדים. הבעיה: הדמות הראשית היא בלתי נסבלת ומגולמת על ידי שחקנית מעצבנת.

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. כמה נקודות, בעקבות הצפייה:

  * ראיתי את ג'מה ארטרטון משחקת בשלושה סרטים עד עכשיו – קוונטום של נחמה, הנסיך הפרסי ותמרה דרו, ובכל אחד מהם היא היתה יותר מעצבנת מקודמו. לא רק כי התפקיד שלה גדל עם כל סרט, אלא גם כי היא נהיתה יותר מעצבנת פר יחידת זמן.

  * למרות זאת, היא לא הדמות הראשית. תמרה דרו היא סוג של מקגאפין. היא מספקת מניע לעלילה, היא אולי גם הציר סביבו נעות שאר הדמויות, אבל היא לא נקודת העניין של הסרט.

  * רוב הסרטים שאני צופה בהם בקולנוע הם בלוקבאסטרים הוליוודיים. אלו סרטים שאני יודע, בגדול, מה אני אקבל מהם, ולכן אני מצא במעין Comfort Zone בעת הצפייה בהם. אבל פעם בכמה זמן מסתנן לו דרך ההגנות שלי סרט קטן, חסר הייפ, אבל מלא נשמה, שמצליח איכשהו לחדור ללב שלי ולהתנחל לו בגומחה בתוכו.
  'תמרה דרו' הוא בהחלט לא סרט כזה. 'תמרה דרו' הוא סרט שיכול לשמש כסיפור אזהרה לכל הצופים שחושבים להפסיק לצפות רק במה שהמפרסמים אומרים להם, ולחפש סרטים מזן אחר.
  זה סרט מעצבן, ממש כמו (כמעט) כל הדמויות שמופיעות בו. מבחינה קומית, הוא לא מצחיק רוב הזמן; מבחינה דרמית, אין לו עלילה מספיק compelling (איך אומרים compelling בעברית?), והסוף שלו הוא, טוב, סוג של תאונת דרכים תסריטאית ממנה כולם יוצאים לא רק בלי שריטה, אלא גם עשירים יותר.

  * זקנים בקולנוע גרועים יותר מילדים. צריך לזכור את זה כשהולכים לצפות בסרטים שעלולים לדבר לקהל מבוגר.

  • ב'התנגשות הטיטאנים' היא גם מעצבנת. מאוד.

   אדם קלין אורון

   (ל"ת)

 2. שווה לראות ולו בשביל שתי הפוסטמות הצעירות

  הן צריכות לקבל ספין-אוף. או פריקוול. או גריטי ריבוט.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)