חוזה מסוכן
The Contractor

יוצא צבא מצטרף לארגון פרטי ונשלח למשימה מסוכנת מעבר לים.

תאריך הפצה בארה"ב: 01/04/2022
תאריך הפצה בישראל: 17/03/2022

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. זה חוזה כל כך מסוכן, שצריך לפתוח לו שני דפי סרט, לגיבוי.

  שלמקו GRAS

  (ל"ת)

 2. ידעתי שזה נשמע מוכר

  איתן

  טאריק סאלח, למרות השם, הוא במאי שוודי. לפני כמה שנים ראיתי סרט שלו שנקרא "רצח במלון הילטון על הנילוס" (אין קשר לקנת בראנה). הסרט היה הפקה שוודית אבל דיבר ערבית והתרחש כולו בקהיר (וצולם במרוקו). הסרט ההוא היה חקירה משטרתית שבחוכמה היתה ממוקמת בזמן המהומות בכיכר תחריר לפני בערך עשור, מה שעיבה מאוד את הדרמה והפך את הסרט לממש מצוין (כתבתי על הסרט אצלי בבלוג).

  כמה חודשים אחרי שראיתי את "רצח במלון הילטון על הנילוס", הסרט הזה היה לזוכה הגדול של פרסי חיפושית הזהב (האוסקר של השוודים).

  אז הוליווד כנראה שמעה עליו ונתנה לו לעשות סרט משלו באנגלית באמריקה. בדרך כלל דברים כאלו נגמרים בבכי ודמעות, והבמאים האלו חוזרים למדינות המוצא שלהם עם הזנב בין הרגלים. או שאולי כן היתה לסלאח איזושהי מילה בפיינל קאט. כך או כך, שם הבמאי מסקרן אותי ומונע ממני לפסול את הסרט הזה על הסף.

  2
  film castle, אדון האופל ?
 3. אכן חוזה מסוכן

  איתן

  אז מצאתי לי זמן לראות את הסרט הזה עם השם הגנרי, וכמו שאמרתי, הבמאי הזה אכן מעניין, והסרט הזה הופך לאפקטיבי ככל שהוא מתקדם. אני אנסה להעלות פוסט עליו אצלי בבלוג מחר או מחרתיים.
  בינתיים מצאתי בימד"ב שהסרט הבא של טאריק סאלח כבר מצטלם, ומשתתפים בו, בין היתר, אשרף ברהום, מכרם ח'ורי, וגם מוחמד בכרי. יש למה לחכות.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)