טוני ארדמן
Toni Erdmann

אב מנסה להיכנס מחדש לחייה של בתו אשת העסקים באמצעות התחזות לקואצ'ר בעל שיטות מוזרות.

תאריך הפצה בישראל: 23/02/2017

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אלוהים אדירים, איזה שעמום

  (הייתה טרום בכורה ב'לב' דיזנגוף)

  עבר הרבה זמן מאז שסרט הצליח כל-כך לא לעניין אותי ככה. זה אפילו לא שהוא רע, כמו "אמונת המתנקש" או "נוסעים", פשוט בקושי קורה בו משהו מעניין. סצינה אחרי סצינה של חוסר פואנטה. סרט של שעתיים וארבעים שיכל ממש בקלות להיות חצי מזה, אם לא פחות. האירוע שמתואר במשפט התקציר כאן למעלה קורה רק בסביבות אמצע הסרט, שעה וקצת אל תוכו. עד אז יש הרבה אקספוזיציה שרובה לא תעניין אתכם אלא אם כן אתם עובדים בייעוץ עסקי. גם הרבה ממה שבא אחר-כך לא מעניין. איך לעזאזל זה הגיע לאוסקר? לא ראיתי השנה סרטים גרמנים אחרים, אבל אני בטוח שלא חסרות אופציות טובות יותר.

  לפני הסרט היה בטריילרים גם את הטריילר שלו. בהתחלה זה נראה לי כמו סתם טעות טכנית של הקולנוע, אבל בדיעבד הבנתי שזה היה היקום שניסה להגיד לי "הנה הגרסה המתומצתת, חסכתי לך שלוש שעות. צא מכאן!". זה יוצא רק עוד שלושה שבועות, אבל אני די בטוח שיהיה עדיף לכם לראות כל סרט אחר שיוקרן אז.

  • לא מסכים

   איתן

   הייתי באותה הקרנה. התמוגגתי. אבל כן, צריך סבלנות. צריך לדעת, למשל, ששוט הפתיחה הוא סטטי, ולא קורה בו כלום למשך זמן רב יחסית. ואז הוא מצחיק. כי זה הקטע של הסרט הזה: למשוך את הזמן, ומתוך הסגנון המשונה הזה להוציא קומדיה משונה מאוד, מצחיקה מאוד (אותי), וגם סרט עם משהו לומר, ועם מערכת יחסים לא שגרתית בין אב לבת. וכך, בחלק השני של הסרט, סצינה אחרי סצינה מגיעות, ובעיניי הן אחת אחת נפלאות (למשל: וויטני שנוק; או, כמובן, מסיבת העירום. סצינה פסיכית).
   לא סרט מושלם בעיניי (כן, אפשר קצת לקצר, אבל לא בהרבה), אבל לגמרי שווה את ההייפ.

   4
   עידו הלמן, yair_ca24, omer, Iter Impius ?
 2. טוב, לפחות הרימייק יהיה מעניין

  קרקר כפול

  כלומר, אם באמת ג'ק ניקולסון כפי שכרגע פורסם – יחזור מגמלאות בשבילו.

  ניקולסון אמור לככב לצד קריסטין וויג, כאשר זהות הבמאי/ת והתסריטאי/ת עדיין לא ידועה, אבל מארן אדה תהיה מעורבת בצורה כזאת או אחרת.

  זה ממש מגניב, כי פעם אחרונה ששמעתי חדשות על ניקולסון הם היו בסגנון "יש לו אלצהיימר והוא מחביא את זה", אז כיף לדעת שהוא עוד חי ובועט. בוא נקווה שזה ייצא לפועל, יהיה עם במאי מוצלח ויהיה בכלליות סרט טוב.

  מקור מוואלה כי שום אתר אחר לא עובד לי

  • אם אני הייתי המפיק של הרימייק

   dv

   הייתי מוודא שלצד הגרסא הרגילה, מישהו עובד גם על "גרסאת כריסטופר פלאמר"… רק ליתר ביטחון.

  • אה לא משנה ג'ק ניקולסון כבר לא ברימייק

   טוב נו

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)