999
Triple 9

חבורת שוטרים מושחתים חוברת למאפיה הרוסית כדי לבצע שוד שאפתני. כפעולת הסחה, הם מנסים לשלוח שוטר טירון אל מותו, כדי לעורר "קוד 999" – מותו של שוטר. לרוע המזל, הצעיר מסרב למות לפי התכנית.

תאריך הפצה בארה"ב: 26/02/2016
תאריך הפצה בישראל: 10/03/2016

9 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. טריילר מעולה וקאסט משובח.

  כבר הרבה זמן לא ראיתי סרט אקשן קלאסי עם בימוי ותסריט טובים. נקווה שזה אכן טוב..
  ורדפיש, מה עם התאוריה שלך על צופים שמגיעים בגלל גל גדות..? מעניין אם זה יעבוד בסרט הזה

  • זה כנראה יעבוד

   אבל בשביל זה הצופים צריכים לדעת מזה, ובינתיים נדמה לי שהמפיצים בארץ קצת נרדמו ולא דוחפים את הסרט הזה בתור "הסרט החדש עם גל גדות" (או אולי הם כן עושים את זה ולא שמתי לב).

   • תגובה שמכילה ספוילר ל999 מאת דורון
  • אחד הטובים

   העומר

   לא יודע איך אבל הסרט הזה קפץ לי לטופ 3-5 בסרטי פעולה. בימוי, תסריט, משחק, עריכה ואפילו פס-קול.

   בנוי לתלפיות, העלילה יושבת כמו שצריך, אין סצינות 'סתם' כדי להעביר את הזמן בין פיצוץ אחד למשנהו. יש לציין שאין ממש הרבה אקשן למי שמחפש, לי זה דווקא שידרג את החוויה הכללית מהסרט, כאילו אני אשכרה צופה בסרט איכות.

 2. הסרט הזה יושב על המדף כבר חצי שנה.

  ChosenOne

  הקרנות ראשוניות לבדיקת תגובות מהקהל היו עוד במרץ שנה שעברה. כל הזמן דוחים את תאריך ההפצה שלו. התראת פלופ.

  ולגבי גל גדות. התסריט מסתובב ברשת ויש לה תפקיד קטן מאוד. אבל אם המפיצים של הסרט נותנים לה אזכור בטריילר ואפילו מעניקים לה פוסטר אישי, בגלל שהיא הופכת לשם מוכר, כנראה שבישראל גם יקפצו על ההזדמנות עוד מעט.

  • מאיפה המידע על הקרנות הניסיון?

   varagor

   לא הצלחתי למצוא על זה כלום

 3. תגובה שמכילה ספוילר ל999 מאת דורון
 4. סרט מאוד חינוכי

  מישי

  משום שהוא לימד אותי מה קורה כשאין לסרט גיבור: אין ממש טעם להמשיך לצפות.
  זה די מוזר. בסרטי אקשן, בעיקר בשנים האחרונות, זה לא מחייב מציאות שהגיבור יהיה טוב. אבל צריך גיבור כלשהו, דמות אחת שגוררת הזדהות, שמעניין אותי מה יקרה לה בהמשך הדרך ושאני יודעת עליה משהו כדי לרצות שהיא תצליח או להשאר המומה כשהיא נכשלת.
  הבעיה בסרט הזה שבשום שלב לא ממש ברור מי בכלל הדמות הראשית, הסרט מתחלק כמעט שווה בשווה בין 5 דמויות, אולי אפילו 6 (וודי הארלסון השישי). אף דמות לא מקבלת מספיק עומק, אף דמות לא באמת מעניינת ודיאלוג של 3 משפטים לא מספיק כדי למצב את הרע כרע ואת הרע שעובר תהליך "חזרה בתשובה" כרע שעובר תהליך שכזה או את הטוב כטוב. זה פשוט סיפור מסגרת מגניב (רעיונית יש שם המון פוטנציאל) אבל בלי דמויות. על הנייר נשמע מעולה, אבל בפועל נראה פחות כמו סרט ויותר כמו הכנה לסרט ועיצוב של הדמויות. למען האמת הסרט כל כך עסוק רק בסיפור המסגרת, שאפילו ברגע השיא של האקשן פשוט לא היה לי אכפת. הסרט נודד בין שתי זירות/נקודות מבט כדי להדגיש את המתח, אבל לא חשתי מתח. אפילו לא שמתי לב שהאקשן הזה נגמר עד שעברו לסצנה הבאה.

  ספוילר מינורי מאוד:
  ארון פול קיבל תפקיד זהה לזה משובר שורות, ואמנם כולם מכירים ואוהבים את ג'סי, ועדיין זה לא הספיק כדי לחבב אפילו אותו.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)