ללא מעצורים
Unhinged

ראסל קרואו עצבני שחתכו אותו בכביש.

אורך: 1:33
תאריך הפצה בארה"ב: 21/08/2020

10 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אחד הפרמיסים התמוהים שראיתי לסרט

  אבל הלוואי שיותר סרטים יתחילו לחנך את צופיהם לגבי נימוסין והליכות מאחורי ההגה.

  • אתה נוגע בנקודה כואבת

   זה פרמיס שאכן נשמע הזוי, אבל אין כמעט נהג שלא יודה שהתנהגות כביש של אנשים יכולה להצית בקרבו מחשבות אלימות ממש. רק מחשבות, תודה לא-ל, אבל הכביש פשוט יכול להוציא מאנשים את הרוע שבהם. אני ראיתי את הטריילר, ואשכרה יכולתי להזדהות עם העצבים שלו ראסל קרואו. מלחיץ.

   • הציטוט המקורי משלושה בסירה אחת

    בארטושק

    I don’t know why it should be, but everybody is always so exceptionally irritable on the river. Little mishaps, that you would hardly notice on dry land, drive you nearly frantic with rage, when they occur on the water. When Harris or George makes an ass of himself on dry land, I smile indulgently; when they behave in a chuckle-head way on the river, I use the most blood-curdling language to them. When another boat gets in my way, I feel I want to take an oar and kill all the people in it.

    4
    שופל, חתול, מקס צ'פלין, ג'יזברה ?
   • בעיקר חבל שזה לא פשוט עיבוד לשיר של אופספרינג

    (ל"ת)

  • זה בסך הכל דואל של ספילברג

   מנקודת המבט של הנבל.

   3
   Nadav98, יהונתן צוריה, OKDeSign (אור) ?
 2. כלומר...

 3. מטומטם מאוד

  זה סרט מאוד מטומטם על מישהי שצופרת לראסל קרואו בצומת אחרי שהוא לא זז כשיש אור ירוק. זה גורם לו להחליט להתעלל בה על-ידי פגיעה בכל מיני אנשים שהיא מכירה. אולי תשאלו "למה התגובה המוגזמת הזאת?". התשובה לכך מגיעה משני משפטים שנאמרים בשידור חדשות ברקע על כך שהדמות שלו פוטרה ממש לפני הפנסיה ושאשתו ביקשה להתגרש. אבל אחר-כך זה מתבהר כשהוא פשוט פוצח בראנט על איך החברה (Society) "ניצלה אותי וירקה אותי החוצה, אז התרומה שלי לחברה תהיה דרך אלימות והענשה, כי זה כל מה שנותר לי".

  בקיצור, זה סרט שרוצה להיות "ג'וקר" ולהגיד "We live in a society". אבל רק החלק האחרון של "ג'וקר", אין לו כוח לכל התהליך. בסצינה הראשונה של הסרט, ראסל קרואו הורג את אשתו ובן-זוגה ושורף להם את הבית, אבל לפני זה אנחנו רואים שיש לו מרשם לכמה סוגים של תרופות (אה, יש לו בעיות נפשיות, זה מסביר הכל!) ואחר-כך יש מונטאז' על איך רמת החרדה והכעס של אנשים עלתה עם השנים וכל מיני נתונים על "זעם בדרכים" (Road rage). כבר אמרתי שזה מטומטם?

  הסרט הזה כנראה יזכר בעיקר בתור הראשון שיצא בהפצה רחבה בארה"ב אחרי חודשים שבהם בתי הקולנוע היו סגורים. ואני באמת מרחם על כל מי שהסתכן בללכת לקולנוע כדי לצפות בשטות הזאת, שבה המשחק "פורטנייט" לא רק מוזכר, אלא יש לו משמעות עלילתית. כי זה העולם שאנחנו חיים בו.

  1
  רם קיץ ?
 4. נראה לי מהתמונה שהוא גם עוד לא התאושש מזה שהודיה זרקה אותו ב'סרוגים'.

  טווידלדי

  (ל"ת)

  3
  יהונתן צוריה, חתול, אדם קלין אורון ?
 5. לא יודע מה אתכם, אני בעד סרט שהעלילה שלו היא "ראסל קרואו מרביץ לדברים".

  שנאוצר

  לא הסרט עצמו הוא שמעניין כמובן אלא העובדה שבפרסומות לפני יקרינו את הטריילר לסרט החדש של טרנס ופיליפ!

  7
  pingpong, זוהר אורבך, יהונתן צוריה, Nadav98, nir, רם קיץ, lazarobbie ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)