חופשה בהפרעה
Vacation

המשך לסרט "נסיעה נעימה, המפתחות בפנים" מ-1983. (גם אז השמות העבריים לא היו משהו). המשפחה הפרברית יוצאת לנסיעה לפארק שעשועים. בדרך קורות תקלות.

תאריך הפצה בארה"ב: 29/07/2015
תאריך הפצה בישראל: 06/08/2015
גס, פשוט ודי מצחיק. חלק מהבדיחות נחמדות, חבל רק שהדמויות שמחברות בינהן הן בלתי נסבלות.

9 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. חופשה בהפרעה?

  שמישהו יאשפז את החופשה הזאת!

 2. בטוח שקראו לזה נסיעה נעימה, המפתחות בפנים?

  assafTV

  זה לא היה תמיד חופשה מטורפת? ההמשכים תמיד היו "חופשה מטורפת ב…".

  בכל אופן, פוסט-צפייה בחדש, הגעתי עם ציפיות נמוכות והופתעתי לטובה. מדובר במחווה נאה מאד לסרט הראשון (שהזיכרון שלי ממנו הינו פחות מקלוש), הליהוק מוצלח עד מאד (למה לעזאזל כריסטינה אפלגייט לא מופיעה בקומדיות בולטות סטייל מליסה מקארתי? להחליף סוכן ומיד!) וההומור אולי לא אנין – זה לא הפרנצ'ייז לעידון – אבל גם לא לוקח למחוזות הממש מגעילים/מביכים, בגבולות הז'אנר, כן? בכל זאת מדובר על סרט שכולל סצינות הקאה והתמרחות בצואה.

  עוד משהו קטן שאהבתי – ספוילרון לרגישים כשראסטי מגלה את מספר הפרטנרים המיניים של דב, במקום לעשות כאן סלאט-שיימינג, הוא זה שמרגיש לא בסדר ואפילו קצת מקנא בה.

  מבחינתי הגריזוולדים מודל 2015 מוצלחים בהחלט והעברת השרביט עברה חלק. אם כי תמיד מצער לראות את השחקנים הוותיקים לא חסינים מפגעי הזמן (התנפחותו של צ'בי צ'ייס, ניתוחים פלסטיים לא-מוצלחים אצל בוורלי דיאנג'לו).

  • זה היה השם המקורי של הסרט, כן.

   יכול להיות ששינו את זה בהוצאות מאוחרות יותר לוידאו ולטלויזיה, כי זה שם מזעזע. לסרטי ההמשך (או לפחות חלקם) באמת קראו "חופשה מטורפת ב…".

   אגב, האם גם הסרט הזה עושה מין חצי-ריבוט כשהוא מתעלם מקיומם של כל הסרטים חוץ מהראשון?

   • הוא לא לגמרי מתעלם

    assafTV

    על פי הימדב – כשראסטי מדפדף בתמונת מילדותו אנחנו רואים בעצם את כל השחקנים שגילמו את הדמות (מסתבר שבכל סרט, בגלל התבגרותם של השחקנים, החליפו את השחקנים המגלמים את ראסטי ואודרי. כך גיליתי למשל שאודרי מס' 2 נפטרה ב-1996 מסיבוכים הקשורים לסכרת !:(! ).
    אבל ממילא אלו לא סרטים שחזקים בהמשכיות, נו, כמו שליחות קטלנית !סרקזם!

    • תגובה שמכילה ספוילר לחנות קטנה ומטריפה מאת jokerface24
 3. אני מאוד מאוכזב שהכותבים של זה יכתבו גם את הריבוט לספיידרמן

  עד שיכולנו לקבל ספיידרמן טוב לפי הקומיקס, עכשיו כבר עושה רושם ששוב זה יצא אסון.

  • קראו דברים מעולם

   עמית

   כבר קרה לא פעם אחת שתסריטאי קומדיות הוכיחו את עצמם יותר דווקא בסרטי אקשן, אפילו בעולם של מארוול – קפטן 2 בויים ע"י האחרים רוסו, שבמקור הם בכלל במאים של קומדיות כמו הסדרה "קומיוניטי", שלטעמי לא מדהימה בכלל, יש בי תקווה. בכל מקרה, מארוול לא הוציאו מוצר גרוע (ת'ור הראשון היה הכי קרוב לגרוע – אבל גם הוא עדין לא בצד השמאלי של הציר), יש יתרונות גם לזה שמארוול לא מאפשרים יותר מדי התפרעות עם הסרטים שלהם – הם יודעים איך הם רוצים את ספיידרמן, וסביר להניח שזה יהיה בסדר.

   • קרו****

    עמית

    כפתור עריכה בבקשה !!

    1
    דניאל ?
    • אם תסרטאי ספיידרמן *קראו* דברים מעולם, זה דווקא דבר טוב.

     עכרור השלולית

     בשנים האחרונות, הרבה סרטי קומיקס נראו ושמעו כאילו נכתבו על ידי מישהו שלא קרא בחיים אפילו הוראות שימוש של פופקורן מוכן למיקרוגל.

     4
     הגורבצובה, דניאל, עידו הלמן, תמר ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)