ויוו
Vivo

קוף מוזיקאי יוצא למסע מקובה לפלורידה למסור שיר אהבה.

אורך: 1:35
תאריך הפצה בארה"ב: 06/08/2021
תאריך הפצה בישראל: 06/08/2021

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. סרט חביב בהחלט

  אחד

  לא מחדש שום דבר, אבל גם לא מנסה לחדש.
  השירים של לין-מנואל מירנדה נחמדים מאוד, אבל חסר בהם איזה להיט גדול. אם לין-מנואל מירנדה יקבל השנה מועמדות לאוסקר זה כנראה לא יהיה על הסרט הזה.
  אבל למרות זאת השירים עדיין סבבה לגמרי והסרט בהחלט מעביר את הזמן בכיף.

  באופן כללי, אם לסכם את יבול 2021 של סוני אנימציה (אמנם נשאר להם עוד סרט אחד שעוד לא יצא, אבל מכיוון שזה מפלצת של מלון 4 ואפילו בלי גנדי טרטקובסקי, אני מניח שאפשר להתעלם ממנו), אפשר לומר שסוני אנימציה הם הפתעת השנה.
  אז נכון, את האוסקר על מימד העכביש הם לקחו כבר ב-2018, אבל מצד שני הסרט שבא לאחר מכן היה אנגרי בירדס 2. סרט טוב אחד, מוצלח ככל שיהיה, עדיין לא יכול להעיד על מגמת שינוי מהאולפן שאחראי לסרטי הדרדסים ולסרט אימוג׳י.
  אבל אחרי השנה הזאת אני לגמרי מסוקרן מהעתיד של האולפן הזה.
  הם הצליחו להביא שלושה סרטים, כולם מקוריים וכולם טובים (מי יותר ומי פחות).
  אז אני מניח שכולם יזכרו יותר את משפחת מיטשל, אבל גם השניים האחרים (ויוו ודרקון המשאלות) הם בהחלט לא רעים ומהנים לצפיה יותר מרוב הסרטים שהאולפן הזה הוציא וזה לא דבר קטן בשביל אולפן כזה.

  אז בזמן שדרימוורקס הולכים ונעלמים, וורנר אנימציה רק מנסים ללא הצלחה להחיות מותגי עבר ובלו סקיי רשמית נסגרו, נחמד לדעת שעכשיו סוני אנימציה הם אולפן טוב שמנפיק סרטים טובים. לפחות נשאר עוד אולפן טוב גם מחוץ לדיסני.

  • אני עוד קצת נרתע מסוני אנימציה, אבל כן

   כלומר, קודם כל: זה נחמד שיש אולפן אנימציה שעושה סרטים מקוריים.

   עם זאת, אני מודה ש"ויוו" היה קצת בין פה לשם עבורי. השירים חמודים, אבל העלילה הייתה מבולגנת ועמוסה והיה מאוד עוזר אם מישהו היה מפשט אותה מכל מיני גורמים. זה לחלוטין סרט להעביר איתו את הזמן, וחלק מהשירים אולי לשים בספוטיפיי פעם בכמה זמן – אבל הוא לא ממש משהו שאני יכול להגיד עליו שהוא בפסגת האנימציה (השנתית או בכלל).

   ובכל זאת, חמוד, וצעד כללי בכיוון נכון כלשהו.

 2. סרט רע.

  Beetlejuice

  מניח שלילדים זה יהיה סבבה, אבל בתור סרט לכל המשפחה הוא גרוע למדי, מוותר על הפרמיס שלו מהר מדי ואפילו המוזיקה נשמעת כמו שאריות של למ"ם.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)