מת עליה
Warm Bodies

בעולם הפוסט אפוקליפטי שאחרי מגפת הזומבים, זומבי מתאהב בבת אנוש.

תאריך הפצה בארה"ב: 01/02/2013
תאריך הפצה בישראל: 07/02/2013
ניסיון מביך לעשות "דמדומים" עם זומבים. משעמם, צפוי, ומצחיק לעתים רחוקות מאוד.

11 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. שם עברי: מת עליה

  צפוי אך נחמד

  • Ugh...

   נשמע כמו שיר של קובי פרץ או משהו

   2
   bloody_miryam, BloodAnd_Chocolate ?
   • היה יכול להיות הרבה יותר גרוע...

    מתן

    זה בקלות היה יכול להיות "איזה מין מת"…

    לפחות "מת על המתים" כבר תפוס (shaun of the dead ספג את המכה הזו בשבילנו… נורא אצילי מצידו).

  • אני באמת לא מצליח לראות איך זה נחמד.

   קסם

   (ל"ת)

   • כמו שאוקי אמר: צפוי אך נחמד.

    בניגוד לכל סרטי "מת ל", כאן למשחק המילים הזה יש משמעות. אז למה לא.

 2. ההשוואה עם דמדומים צורמת

  קרקר כפול

  הבעיות הגדולות בדמדומים היו הפורטיניות שלו, הדמויות השבלנויות שלו או המושלמות מדי שלו והמשלוש אהבה שנמרח.

  במת עליה אין אף אחד מהגורמים האלה. הסרט לא ממש מתעסק במין, הדמויות שלו בטח לא "מושלמות" כמו אדוארד, והן יותר מורכבות מהדמות של בלה ( זה לא קשה להיות מורכב יותר מבלה, כן?) , ובנוסף לא רק שאין משולש אהבה כפוי – הרומן של הדמויות בקושי קיים לרוב הסרט. רוב הסרט מתמקד בניסיונות ההתחלה הנבוכים של R – לא בדיוק איך שדמדומים זורם עם איזה רומן מושלם( לפי איך שאני זוכר את הסרט הראשון). ובנוסף, הסרט הוא לא סאגה בלתי נגמרת שנמשכת לעד. נקודות הממשק היחידות בין דמדומים לזה הרומן בין החיים למתים, וההפרדה למתים ומתים רעים יותר.

  אני מסכים שהסרט אכן היה צפוי. אבל דווקא אותי הוא שעשע והחזיק מעוניין.

  בנוסף אני מאוד מרוצה שכל הנושא של " האהבה שלך עשתה אותי בן אדם" היה מינורי ביותר. הסרט היה יכול להיות הרבה יותר גרוע אם R היה מתחיל לדבר על איך האהבה של ג'ולי הפכה אותו לבן אדם אמיתי, ובחכמה רבה אין שום סצנה שדומה לכך בסרט.

  לא סרט מושלם, ולא הפארודיית זומבים הטובה ביותר ( עדיין, מת על המתים לוקח בהליכה) אבל מעניין ומשעשע.

  1
  Kassandra ?
 3. סרט נחמד

  יש כמה בדיחות טובות, כולל בדיחה סאטירית אחת שלמרות שהיא מוכרת לכל, יש מצב שתכנס ל"רגעי השנה" שלי עוד 10 חודשים. אני מסכים עם קרקר שזה מאוד רחוק מ"דמדומים". נכון, זה באמת היה צפוי עם עלילה דומה לזה של כל סרט רומנטי, אבל הזומבים לא נצנצו, לא היה משולש אהבה ולא היה זומבי עם סלידה מחולצות. קשה לומר שניקולס הולט משחק פה (גם אני יכול ללכת עם איפור חיוור ולגמגם), וגם השאר לא יותר מסבירים. אבל עדיין, אני מעריך את הניסיון של לוין לשלב את ז'אנר הזומבים עם רומנטיקה. זה היה יכול להיות הרבה יותר גרוע. לא תפסידו כלום אם לא תראו את הסרט, אבל הוא בהחלט לא מזיק.

  1
  Kassandra ?
 4. נחמד, אבל ציפיתי ליותר

  יבגני

  הטריילר מאוד מוצלח, אבל הסרט עצמו מאכזב משהו.
  הרבה יותר מדי קיטש, בעיקר.

  ההרמז השייקספירי מעורר בעיקר groans. טוב, זה סרט זומבים, זה דבר צפוי, אני מניח.

  • תגובה שמכילה ספוילר למת עליה מאת יבגני
 5. ממש ממש נהניתי!

  שירה

  הסרט הזה הוא קומדיה רומנטית לכל דבר, שעוברת בכל אחת ואחת מתחנות החובה לז'אנר – רק עם זומבים. בטח שזה צפוי, אבל זה גם מתוק ומספק מאוד. לא יודעת, אולי זה בגלל שאני אשה ואני אוהבת לראות "פרוייקטים שיקומיים" !:-P!

  ניקולס הולט דווקא משחק נהדר – דווקא בגלל שכל מה שהוא צריך לעשות זה לנהום ולצלוע, כשהוא נותן לעיניים שלו לדבר הוא מצליח להביע כל כך הרבה רגש שכלוא בפנים, רצון לצאת מהכלוב, להתחבר לאדם אחר. הדמות שלו הקסימה אותי לגמרי, וכמובן שפרט ל"רצון לגונן על הבחורה" אין שום דמיון בינו לבין האישיות הסרוחה של אדוארד. לגבי הבחורה, זה בטח לא מקרה שלקחו מישהי שנראית כמו קריסטן סטיוארט רק בבלונד, אבל שוב, היא הרבה יותר חיננית ממנה, ובעיקר, היא לא נעל. כשיש לה הזדמנות לברוח ממצב שהיא לא רוצה להיות בו היא עושה את זה, ולמרות שצריך להציל אותה פה ושם, היא עדיין יורה בתפלצים, היא מתווכת בין צבאות, היא פעילה. הצלע השלישית, שוב להבדיל אלפי הבדלות מדמדומים, זה החבר הטוב של R ולא המתחרה חסר החולצה שלו. זה סרט שיש בו גם romance וגם bromance וזו מגמה מבורכת, שבה גברים מגלים רגשות לא רק כלפי נשים אלא גם כלפי גברים אחרים.

  החורים בעלילה לא מפריעים יותר מדי (חשמל בנמל תעופה 8 שנים אחרי האפוקליפסה??) כי הם לא באמת נוגעים לעלילה המרכזית, ובסך הכל כן, זה סרט חמוד ומודע לעצמו על כוחה של האהבה. Sue me !:-P!

  1
  אור ?
  • תגובה שמכילה ספוילר מאת עידן זיירמן

תגובות מקבילות

33
  תגובות נוספות בדף הביקורת של מת עליה
 

כתיבת תגובה

(חובה)