עקבות במים
The Water Diviner

אחרי קרב גליפולי במלחמת העולם הראשונה, גבר אוסטרלי נוסע לטורקיה כדי לחפש את שלושת בניו הנעדרים.

תאריך הפצה בישראל: 23/04/2015

7 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. נראה שמקרה 'לא נשבר' הולך לחזור על עצמו

  yair_ca24

  (ל"ת)

 2. האם ידעתם?

  קיפוד רדיואקטיבי

  האם ידעתם שבמלחמת העולם הראשונה ראש המטות המשולבים (הרמטכ"ל) האוסטרלי היה יהודי? קראו לו ג'ון מונש והוא היה תעשיין ואיש צבא מוערך מאוד.

  1
  Michael ?
 3. לא

  ODDin

  ובעולם אידאלי זה גם לא אמור לעניין אף אחד (פרט לאלה שספציפית מתעניינים בביוגרפיה שלו).

 4. אני לא מצפה לסרט הזה מסיבה אחת פשוטה: אני לא אוהב את ראסל קרואו

  מאמאמיה bitch!

  סבבה כולם אוהבים את המשחק שלו והוא זכה באוסקר וידה ידה ידה. אבל עכשיו אני רציני? על מה בדיוק הוא זכה באוסקר? על הסרט המשעמם הזה גלדיאטור שבו הוא משחק באופן נטול כריזמה ונטול רגש תפקיד של איש מושלם שעבר כמה טרגדיות אבל לא אכפת לך מזה כי הדמות כל כך משעממת. על התפקיד הזה? ברצינות?
  ראיתי איזה חצי מסרט ועוד רבע מאחר (שאני אפילו לא זוכר איך קוראים להם) בטלוויזיה שלי, שבהם הוא שיחק וגם שמה הוא הצליח לשעמם ולעצבן.
  ועכשיו הוא לא רק משחק הוא גם מביים? איי.
  יש לי הרגשה שזאת הולכת להיות הזוועה הגדולה של השנה (למרות שהסיפור נשמע די מבטיח, אבל בתכלס גם גלדיאטור נשמע ככה בזמנו…).

  • אני מקווה שהנתון הזה לא יבאס אותך

   mook

   אבל "עקבות במים" זכה לא מזמן בטקס פרסי האקדמיה האוסטרלית בפרס הסרט הטוב במשותף עם "הבבדוק", כך שהוא כנראה מאוד רחוק מלהיות הזוועה הגדולה של השנה.

  • המקור

   כן, ראסל קרואו שחקן גבולי וכל כמה שנים הוא מחליט להזכיר לנו כמה לא מתאים הוא לתפקידים שמלהקים אותו אליהם (שלום עלובי החיים) אבל יש לו הופעה אחת שמבחינתי מחפה על הכל ומראה שמתחת להכל יש שם שחקן טוב מאוד: המקור. חוץ מהעובדה שהסרט בכלליות נהדר (למרות שכן ראיתי אותו לפני בערך עשור פעם אחרונה), ראסל קרואו נהדר ספציפית. ממליץ בחום על הצפייה. (וגם באיש באגרופי הברזל הוא משעשע, אבל הסרט עצמו לא כל כך)

   אגב, זה גם מסביר לי אישית את הזכייה שלו בגלדיאטור. לא פעם האקדמיה מפספסת בדיוק בשנה את הזוכה שלה, ומפצה אותו על תפקיד פחות טוב שנה לאחר מכן. (הדוגמה הכי אקטואלית: מתיו מקונוהי משלים שנה מטורפת עם "ברני","קילר ג'ו" ו"מג'יק מייק" ובסוף מקבל אוסקר על הופעה הרבה פחות טובה ב"מועדון הלקוחות של דאלאס")

   • המקור באמת סרט מעולה.

    yair_ca24

    גם אל פאצינו מעולה, ובכללי כיף להיזכר שמייקל מאן היה עושה פעם סרטים נהדרים. (גם היט כמובן)
    לגבי 'עקבות במים' ראסל מזכיר את המשחק שלו ב'המבול'. לא מדהים, דרמטי מדיי אבל לא מזיק.
    הסרט עצמו די חלש. תסריט רופף. העלילה הלא לינארית יוצרת שבלונה והתקדמותה די חלשה. סצנות רבות מלאות בקיטש ודמויות רבות מאוד, מאוד מפוספסות. עד שהתחברת הם נעלמות או מתבררות כלא חשובות בכלל.
    והכי גרוע, המהלך העיקרי שעליו מתבסס הסרט, הוא אחד המהלכים הכי טיפשיים שראיתי השנה בקולנוע.
    מה שכן, אני מאוד אוהב את אולגה קרילנקו, למרות שלא ברור מה היא ולמה היא כאן.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)