מים לפילים
Water for Elephants

סטודנט לרפואת חיות עוזב את לימודיו לאחר שהוריו נהרגים ומצטרף לקרקס נודד.

תאריך הפצה בארה"ב: 22/04/2011

6 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מה הדעות לגבי זה?

  subatoi

  נתקלתי בטריילר שלשום לראשונה – עד עכשיו רק הכרתי את השם (של הספר), ולא ידעתי על הסרט. נראה כמו משהו תקופתי מגניב וקסום, כמו ד"ר פרנסוס. עפ"י הטריילר זה נראה קצת יותר מדי רומנטי, אבל סביל.
  ולו רק בשביל האווירה והקרקס של פעם, לא?

 2. לפי הספר, אין יותר מדי דמיון לד"ר פרנסוס

  Goodnight Julia

  וזה לא ממש קסום… אבל יש את אווירת הקרקס, והתקופתיות וכו'. הרומן האסור מהווה ציר עלילה מרכזי בסיפור, אז לשיקולך אם זה יותר מדי רומנטי… לפי הטריילר יש על זה יותר דגש בסרט מאשר בספר, שם היה תיאור של מאחורי הקלעים של עולם הקרקס ודמויות נוספות שלא ראיתי בטריילר.
  ואם הדמות של פטינסון תהיה נאמנה לספר, יהיה לו בערך פי 4 יותר אופי (אל תשאלו אותי איך מודדים את זה) מאשר לאדוארד מדמדומים, וזה כבר צריך להיות מעניין.

  הסרט עומד להיות מופץ בארץ מתישהו?

  • נגנז

   (ל"ת)

  • קסם במובן האווירה הקסומה,

   subatoi

   במובן החווייתי, לא במובן של קוסם שעושה קסומים. ותודה על ההסבר.

 3. מאוד נהניתי.

  שירה

  במסגרת לימודי הספרדית שלי אני צופה בכל סרט שאני מצליחה למצוא בדיבוב לשפה, ואתמול בתפריט היה מים לפילים. כאחת שנהנתה מהספר עד מאוד (בלעתי אותו בלילה ארוך אחד, לא הצלחתי להניח אותו מהיד) הרגשתי שהסרט בהחלט נותן טעימה מהאווירה (הקרקסים של שנות ה-30 וההוויי של עשרות אנשים וחיות דחוסים דרך קבע ברכבת, העבודה היומיומית, התככים, מערכות היחסים וכו'). הספר היה בעיניי שער לעולם פנטסטי וסוחף, ואילו הסרט, למרות שכמו בדרך כלל, לא היה עד כדי כך מהפנט, עדיין היה מספק לגמרי.

  אדואר- סליחה, פטינסון, בשונה מסרטי דמדומים, אשכרה נראה פה מעורר תיאבון, והדמות שהוא משחק ה-ר-ב-ה יותר חביבה. בגלל שצפיתי בגרסה מדובבת קשה לי לגבש דעה על המשחק, אבל האמנתי לקונפליקטים והזדהיתי עם הגיבורים, וכמובן, כריסטוף וולץ ממשיך לבסס את עצמו כפסיכופט-נעים-הליכות-בעל-העיניים-המתות-והנטיות-הרצחניות-המתפרצות-בפתאומיות הטוב ביותר שבנמצא.

  למי שמתחשק לו סרט שמצליח להיות קצת תקופתי, קצת רומנטי וקצת הרפתקני, ומשאיר טעם נחמד בפה, אני ממליצה.

  מצד שני, יש מצב שבגלל הספרדית לא הבנתי חצי מהתסריט, אז מה אני יודעת !:-P!

 4. נחמד מאוד.

  ישבתי לצפות בזה רק בשביל האווירה, תחושת ההרפתקנות של הקרקס הנודד (מסתבר שהוא על רכבת!), החיות וכו'.
  מאחר ולא זכרתי כלום לגבי השחקנים, גיליתי שם את פטינסון (סרט ראשון שאני רואה אותו, ואני עדיין תוהה אם הוא שעמם אותי כי הוא משעמם או שהוא שעמם אותי בגלל שכל הזמן בחנתי אותו לאור התדמית הידועה שלו כעציץ), את וויתרספון (נחמד) ואת וואלץ (סופסוף הפתעה חיובית לגמרי! היה נחמד כהרגלו). ובכתוביות בסוף גיליתי שגם את הכלב אני בעצם מכיר. נייס.

  בקיצור, הסיפור רגיל כזה, פטינסון קצת עצבן אותי, אבל התקופתיות חזקה ויש סצנות נחמדות בקרקס/רכבת. לא מספיק כמו שהייתי רוצה, אבל היה סבבה. והגיע הזמן שהעולם יתגבר על הצורך בסיפורי מסגרת. זה מרגיש מלאכותי ומיותר, גם אם בזה הנוכחי היתה אמירה מסוימת. והחיות בקרקס… נו. אמביוולנטי.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)