זורעים רוח
Windfall
גבר פורץ לבית הנופש הריק של מיליארדר מתעשיית ההייטק. העניינים מסתבכים כשהמיליארדר היהיר ואשתו מגיעים לחופשה של הרגע האחרון.
אורך: 1:32
תאריך הפצה בארה"ב: 18/03/2022
תאריך הפצה בישראל: 18/03/2022

12 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. בין זה, ל"הבית"

  ל"פרויקט אדם" : ניכרת מגמת שיפור מסוימת (הלוואי) בתוצרי נטפליקס. לפחות על פי הטריילרים (או במקרה של "הבית", התוצר. אבל על זה עוד בהמשך).

 2. נראה שצרלי מקדואל ממש נתפס על סיגל. לא ברור לי מדוע

  רנדל

  (ל"ת)

 3. שנה חשובה הולכת להיות אלנדרו ווקר

  רנדל

  שגם כתב את הסרט החדש של פינצ'ר שאמור לצאת השנה, "רוצח" (ועוד איזה סרט נשכח של פינצר מהניינטיז)

 4. פלמונס, קולינס וסיגל נהדרים

  אבל בעוד שהתסריט נותן להם בסיס של דמויות נהדרות להתעמק בהם, נהיה ברור יותר ויותר שככל שהסרט מתקדם אין לו מושג כל כך לאן לקחת את כל העלילה הזאת, עד הסיום שהוא, ובכן, פשוט לא כל כך משכנע.

  • הסיום ללא ספק גרוע.

   Beetlejuice

   אבל גם הדרך לשם לא משהו – מרגיש כמו גרסא פחות מעודנת ויותר מאכילה בכפית של פרזיטים. וזה לא שפרזיטים היה סרט מאד מעודן.

   הקאסט אכן טוב: סיגל פשוט נהדר, פלמונס בטייפקאסט הכמעט רגיל שלו וקולינס אשכרה משחקת. אבל קשה לומר שהקאסט מצליח לסחוב את הסרט.

   • פלמונס בטייפקאסט שלו? הסבר

    ב"כוחו של הכלב" הוא אח מופנם שלא מצליח לבטא את עצמו, ב"לילה בטירוף" הוא שוטר קריפי מופנם שרק רוצה להיות חבר, ב"אני חושבת לגמור עם זה" הוא איש מתוסכל מהחיים ומטיל אימה וכאן הוא… הייטקיסט מוחצן מתנשא בתפקיד קומי בהרבה מכל מה שאינו "לילה בטירוף" פה. איפה הטייפקאסט, אלא אם "משחק ממש ממש מצוין" זה טייפקאסט?

    • טייפקאסט של נבל קרטוני.

     Beetlejuice

     ג׳אנגל קרוז, יהודה והמשיח השחור, שובר שורות.
     כאן הוא מאד זה – רק מניירות שתפורות על דמות מראה של צוקרברג ומקביליו.

     • "ג'אנגל קרוז" לא ראיתי

      אבל בין "יהודה איש קריות", "שובר שורות" וכאן יש ים של הבדלים שלרדד אותם ל"נבל קרטוני" לא עושה לאף אחד חסד בשום צורה. ראשית קל כי (אולי פרט ל"קרוז") פלמונס לא נגע במקל ב"קרטוני" באף אחד מהם. להיפך – הוא לקח תפקידים מאוד חד מימדים והוסיף להם נופך ואנושיות (שלרוב יש שם והוא עוזר להבליט, ומדי פעם לא). הרגשות שלך כלפיו ב"שובר שורות" הם לא כמו כלפי בן דודו הנאצי או כלפי נבלים אחרים מהסדרה. הוא דמות מורכבת ומתעתעת.

      גם ב"יהודה איש קריות", איפה שהוא יותר בתפקיד "רשע" ברור, יש לא מעט משחק (כאן זה בייחוד פלמונס, ולאו דווקא התסריט) בנוגע למי הוא ולמה הוא עושה את זה.

      וב"זורעים רוח"? בכלל. אפילו לא ברור שהוא נבל כאן. הוא הרי זה שפורצים לו לבית הוא זה שנשדד והוא בסך הכל מנסה לגרום לכך שהסיטואציה תסתיים על הצד הטוב ביותר. הוא לא סימפטי, זה ברור- אבל נבל? קרטוני. לכל היותר אנטי גיבור מורכב (וראיתי כמה ייצוגים ל"צוקרברג ומקביליו" בשנים האחרונות, כולל מארק ריילנס ממש ממש עכשיו – זה נבל קרטוני. פלמונס עושה כאן משהו יפה יותר, ומתוחכם יותר, ושונה מאוד מהתפקידים האחרים).

      • יכול להיות שזה פחות נבל קרטוני

       Beetlejuice

       ויותר העובדה שהוא פשוט משחק דמויות מקריפות וקרינג׳יות בכל פעם, והדמויות האלה נבלעות לי כבר די הרבה שנים אחת בשניה.

       היוצא דופן הוא כוחו של הכלב, איפה שהוא באמת שובר מהסגנון בצורה ממש יפה. זה כמובן אינדיבידואלי, אבל באמת שלי קשה להבחין במבט לאחור.

       • טוב, "קריפי וקרינג'י" זה כבר קצת יותר סובייקטיבי

        אני לא חושב שכאן, למשל, יש ניסיון לצייר אותו כקריפ, אלא דווקא להיפך – הוא הבחור הכי משוחרר ומקובל חברתית שפלמונס גילם.. כנראה אי פעם. אבל, נו, זה כאמור הרבה בעין המתבונן.

       • בפארגו עונה 2 הוא בערך הדמות הכי חמודה ודורשת חיבוק בכל הסדרה הזו (מתפקד כמעין עזר כנגד דאנסט הפלפלית)

        רנדל

        שחקן באמת ענק.

 5. תגובה שמכילה ספוילר מאת אבא של ג'יפ הכלב
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)