הלוואי והייתי כאן
Wish I Was Here

בגיל 35, שחקן שעדיין מחכה לפריצה מגלה שהוא לא יכול להרשות לעצמו לשלוח את ילדיו לבית ספר פרטי, ובוחר לחנך אותם בעצמו.

תאריך הפצה בארה"ב: 25/07/2014
תאריך הפצה בישראל: 13/11/2014

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. אמביוולנטי.

  נוי קוגמן

  התקציר הוא אחד היותר מעניינים שיצא לי לקרוא לאחרונה, ונשמע שהסרט ייגע בתמות שמעסיקות אותי. מבחינת הטריילר, הוא היה חמוד, אבל הרגיש כמו קלישאת אינדי (שזה אומר משהו רע לאור כמות סרטי האינדי הבאמת קטנה שיצא לי לראות עד עכשיו). זאק בראף נראה פה כמו ג'יי די, לטוב ולרע. זה לא רק שהוא אותו שחקן, גם כל המניירות זהות, ונראה שהדמות קצת דומה בתמימות הקצת מנותקת מהמציאות שלה. זה נחמד, כי אני אוהב את ג'יי די, וזו דווקא סיטואציה טובה לדמוי-ג'יידי להתמודד איתו. אבל השאלה כמה אני אוכל להיכנס לעולם של הסרט ולא להרגיש שכל שנייה הוא עומד לקפוץ על הכתפיים של טורק ולצעוק "איגל!"

  1
  jokerface24 ?
 2. סרט די בסדר

  אורן

  די הרבה קלישאות בדרך, ואין כמעט שום דבר מפתיע בעלילה. אבל הוא בהחלט נוגע בהרבה נקודות שקרובות ללבי בתור אבא צעיר.

  מה שכן, תקציר העלילה קצת מטעה – למעט סצנה אחת שבה הוא מלמד את הילדים שלו מה זה משולש, אין כמעט התייחסות לחינוך הביתי שלהם. רוב הסרט עוסק במערכת היחסים שלו ושל אחיו עם אבא שלהם, בחוסר ההצלחה שלו בתור שחקן, וקצת גם ביחסיו עם אשתו (קייט הדסון משחקת כאן ממש טוב).

 3. נחמד, ארוך, לא טוב כמו גארדן סטייט

  תמר

  גארדן סטייט פגש אותי במקום מאוד מסויים בחיים שלי וממש דיבר אליי. אולי אם הייתי רואה אותו בזמן אחר ההשפעה עליי לא הייתה כל כך משמעותית. הסרט הזה לעומת זאת לא הצליח לדבר אליי באותו אופן, בעיקר כי הגיבור התבגר ומנהל עכשיו חיי משפחה בוגרים, אבל הוא נשאר באותו דיון של התבגרות בתא המשפחתי הקודם, ובמערכת היחסים שלו ושל אביו, שזה קצת חבל. חשבתי שתא המשפחתי החדש יוסיף נקודת מבט, או לפחות עיסוק יותר משמעותי בזוגיות וגידול ילדים.
  הסרט היה הרבה יותר סטנדרטי, לא היו סצינות הזיות ולא קשורות, כמעט לא היו "קליפים", ולכן גם הפסקול היה קצת פחות משמעותי. מצד שני, הוא היה הרבה יותר מצחיק מגארדן סטייט, והרבה יותר יהודי. עדיין שווה צפייה בעייני.

 4. הרבה יותר יהודי?

  פרנק הארנב - שפן

  (ל"ת)

 5. רע מאוד.

  yair_ca24

  מלא סצנות צפויות, משעממות, לא מצחיקות ודביליות ברצף-שהופכות לקלישאה אחת ארוכה ומיותרת. (גם סצנת ה'ידיים שיוצאות מגג מכונית וברקע שיר מרגש' נמצאת כאן)
  באמת שיש סרטים כ"כ טובים עכשיו בקולנוע-אל תלכו לזה. למרות שאנחנו יהודים והסרט מאוד נגיש עבורנו- תוותרו.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)