ישמח חתני

רב כריזמטי צעיר סוחף את גבריה של קהילה ירושלמית מסורתית, בעוד הנשים יוצאות למאבק על מעמדן.

תאריך הפצה בישראל: 29/09/2016

5 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מפוספס מאוד

  מרגיש כאילו לאנסמבל המצוין הזה הגיע דמויות עם יותר בשר. אסתטי מאוד, מולחן יפה, וכיף לראות את אוולין הגואל, יגאל נאור, אביב אלוש, איציק כהן ואורנה בנאי תמיד, אבל התסריט עצמו הרגיש כמו טיוטה ראשונה למשהו הרבה יותר מדליק.

 2. קליל וטוב

  לירוני

  כל מה שבן אדם צריך לראות אחרי יום עבודה ארוך. סרט מצחיק, קליל ופמניסטי במידה. שחקנים מעולים! שהם חלק בלתי נפרד מכל הטוב הזה של הסרט. זויות צילום יפות ובימוי מושקע. העריכה טעונה שיפור בעיני. נ.ב
  חשבתי שרק אצלנו מרביצים עם הבצל ב'דיינו' בפסח:)

 3. אחד הדברים הכי ירושלמיים שיצא לי לפגוש.

  וחוץ מזה חכם וכואב ומצחיק ומדויק (ממנהגי הסדר הפרסים ועד התנהלויות קהילתיות שלקוחות היישר מהחיים האמיתיים, כולל ההתנגשויות ביניהן). מצוין, בעיני.

 4. בעיני נחמד, לא יותר ולא פחות.

  טווידלדי

  אכן מאוד ירושלמי, ושיר הלל למסורתיות, אבל תסריט מלא חורים, ילד אחד שעד עכשיו לא הבנתי מה הוא עושה שם, ואנטגוניסט שטוח כמו דיקט וקצת יותר, כשבכל רגע הסרט זורק הזדמנות להפוך את הסכסוך שמניע את הסרט למשהו יותר מ'הוא נבל, צבוע ושאפתן'.
  גם פחות מצחיק ממה שחשבתי שהוא יהיה.
  אה, כן, ואורנה בנאי עושה בכל המחצית הראשונה של הסרט תפקיד מוקצן מדי עם יותר מדי הרמות לפאנצ'ים של ארץ-נהדרת, שפשוט לא מאוד מתאימות כאן.

  2
  yair_ca24, אור ?
 5. חמוד לאללה

  הראל

  לא יצירת מופת בשום אופן אבל חמוד ומצחיק.
  אני אמנם לא ממש נמנה על עדות הבוכרים/פרסים וכאלה אבל גדלתי בשכונה עם הרכב אנושי מאד דומה לזה שבסרט והיה פשוט כיף לראות את זה.
  מה שכן צרם לי נורא זה שלבית הכנסת קוראים מוסאיוף – מוסאיוף הוא בית כנסת מאד ידוע ומוכר והשימוש דווקא בשם הזה קצת הפריע לי.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)