בואו למהומה רבה על לא דבר

קחו כרטיסים חינם להקרנה חד-פעמית של "מהומה רבה על לא דבר", סרטם של וויליאם שייקספיר וג'וס ווידון

מיהו הכותב החשוב, המשפיע והשנון ביותר בתולדות השפה האנגלית? התשובה המיידית והמתבקשת היא כמובן ג'וס ווידון, שהנפיק יצירות מופת כמו "באפי", "בקתת הפחד" ו"הנוקמים", אבל ישנם עדיין רבים הממשיכים לטעון בעקשנות שלמעשה מדובר בוויליאם שייקספיר, שגם הוא, מתברר, כתב כמה דברים ("רומיאו וג'ולייט", "רומיאו וג'ולייט – הגירסה עם לאונרדו דיקפריו", "המלט"). הויכוח אולי לא יוכרע לעולם, אבל כולם מסכימים ש"מהומה רבה על לא דבר", שביים ג'וס ווידון, עם הרבה שחקנים מוכרים מעולמות-הווידון השונים ועל פי הטקסט של אותו שייקספיר, הוא אחלה דבר.

"מהומה רבה על לא דבר" לא יוקרן בבתי הקולנוע בארץ בהקרנות מסחריות. אבל הוא כן יוקרן ב-yes, ועוד לפני כן, yes עורכים הקרנה מיוחדת לחובבי ווידון (ושייקספיר) על המסך הגדול של סינמטק חולון (רחוב גולדה מאיר 6, חולון, 3 דקות מנתיבי איילון, חניה בשפע, קרוב לקווי אוטובוס) ההקרנה תיערך ביום חמישי, ה-31.10, בשעה 21:00. אי אפשר לקנות כרטיסים להקרנה הזאת, אבל אפשר לקבל אותם חינם, ממש כאן.

זה הולך ככה. למטה יש טופס. תירשמו. 50 הנרשמים הראשונים יקבלו זוג כרטיסים להקרנה. הכי פשוט.

איחרתם קצת ולא הגעתם בין ה-50 הראשונים? עוד לא אבדה תקוותנו. מבין כל מי שירשמו עד ה-26.10, יוגרלו 25 כרטיסים זוגיים נוספים. כל הזוכים יקבלו הודעה במייל, והכרטיסים על שמם ימתינו להם בקופת הקולנוע.

כדי להשתתף במבצע יש להתחבר לאתר כמשתמש רשום

כניסה | הרשמה

על לא דבר!