טרייילר: טום קרוז מסתבך עם מומיה, משום מה

הטריילר לריבוט של "המומיה" נראה באופן מפתיע כמו טריילר ל"משימה בלתי אפשרית"

אתמול פורסם הטריילר החדש של "שומרי הגלקסיה 2". הוא מעולה מכל בחינה אפשרית, ומבטיח – אם זה לא היה ברור כבר – ש"שומרי הגלקסיה 2" יהיה להיט מגה-ענק. הדיאלוגים ממש מצחיקים. האפקטים החלליים עדיין מרהיבים. בייבי גרוט ימכור עוד יותר צעצועים משהוא כבר מכר. סלאם-דאנק, פור-קוודראנט, מיק דרופ. הטריילר הזה כל כך טוב שאין הרבה מה לדבר עליו.

אז הנה טריילר אחר, שיש מה לדבר עליו, כי הוא קצת תמוה. זה ריבוט של "המומיה", שייצא בשנה הבאה, במסגרת הניסיון העיקש והמטופש של יוניברסל ליצור יקום קולנועי למפלצות שלהם. היום, רוב האנשים מכירים את "המומיה" (אם בכלל) בתור סרט ההרפתקאות עם ברנדן פרייז'ר מ-1999; משהו אינדיאנה-ג'ונסי ונחמד, אבל לא בדיוק קלאסיקה שאסור לגעת בה, ולכן זה לא נשמע כמו משהו שקשה מדי לעשות לו רימייק. אבל יוניברסל לקחו ככוכב ראשי את טום קרוז. וכל סרט עם טום קרוז נהיה אוטומטית סרט-של-טום-קרוז, אפילו אם הוא היה אמור להיות משהו שונה לגמרי. ולכן, איכשהו, הסצינה שמהווה את רוב הטריילר הזה נראית הרבה יותר כמו קטע מ"משימה בלתי אפשרית 6" מאשר כמו "המומיה".

ובדיוק כשהתרגלתי – אוקיי, זה לא בדיוק מה שציפיתי לו, אבל זה לא נראה רע – פתאום הטריילר הפך להיות סרט אחר, שנראה הרבה יותר סטנדרטי, ואז המכשפה מ"יחידת המתאבדים" הגיעה ועשתה לי זכרונות רעים, ואז היו פיצוצי מייקל-ביי בכחול-כתום והליקופטרים ואז חייזרים השמידו את לונדון וטום קרוז רץ (כי טום קרוז תמיד רץ), וראסל קרואו הולך לשיר או משהו וכל העסק נהיה סמטוכה מוחלטת. ולתוך כל זה מן הסתם יכניסו גם רמזים לאיש-הזאב ולדרקולה, כי יקום קולנועי וזה. אוח.

כמו כן, הזכרתי כבר בעבר ואני אזכיר שוב: טום קרוז? השרירן החתיך עם השיער המדהים הזה שאתם רואים כאן? הוא בן 54. במציאות. עיסקאות עם השטן זה כל כך משתלם.