טריילר: ספיידרמן: אין דרך הביתה

הטריילר החדש של ספיידרמן הוא נחמד. לא הרבה מעבר.

במשך חודשים האינטרנט חיכה לזה: הטריילר לסרט שאמורים להיות בו שלושה דורות של ספיידרמן והופעות אורח מפה ועד הודעה חדשה. עכשיו הוא סוף סוף פה, אז בואו נתכונן כולנו ביחד ל-3 דקות שיעיפו לנו את המוח לאלפי רסיסים.

אה, לא חשוב.

חכו, לא לזרוק עלי את הרימון של הגובלין הירוק! ביחס לשאנג-צ'י והנצחיים, כן, זו יצירת מופת (כמה ביזארי שיש טריילרים לשלושה סרטי מארוול שטרם יצאו?) אבל אחרי חודשים ארוכים של זריקת כל שם אפשרי לפרויקט הזה, מטובי מגווייר דרך אנדרו גארפילד ועד שיבוט של כריסטופר ריב, בסוף קיבלנו את… אלפרד מולינה? נחמד, אבל נחמד כמו לפתוח קופסת גלידה ולגלות בפנים עוגיות אוראו. אני מבין שזה טיפשי להתלונן, אבל לעזאזל, רציתי גלידה.

למען ההגינות גם הצחוק של ווילם דפו (שהוא, כידוע, יישות נפרדת מווילם דפו עצמו) נשמע ברקע, וחדי עין יבחינו ברמזים ללטאה, אלקטרו והסנדמן (אני לא חד עין, זה הכל מתגובות נלהבות ברשת).

מצד שני, כל זה גם צפוי. מארוול אוהבים לשמור הפתעות לקולנוע, ואני אתפלא אם נגיע לבתי הקולנוע (בהנחה שיהיו פתוחים בדצמבר) ובאמת כל מה שיהיה שם זה רק אלפרד מולינה וצחוק של ווילם דפו. פשוט כרגע "ספיידרמן: אין דרך הביתה" נראה כמו עוד סרט MCU חביב ולא "סרט הסולו השאפתני ביותר של מארוול" כפי שטום הולנד קרא לו. ככל הנראה הוא יהיה יותר מטורף ממה שנרמז – אבל זה יותר ניחוש מאשר משהו שגילינו מהטריילר.