בלי גלימות 2, פרק 2: ילד ושמו צ'ארלי בראון

ובכן, הנה בא צ'ארלי בראון הטוב והמוכר!
בלי גלימות עונה 2: עוד פחות גלימות! עוד יותר אלימות!! הרבה יותר פרקים!!! (לא באמת). בואו להסכת שכולו יהונתן ותום מדברים על סרטים שמבוססים על קומיקס אבל לא סרטי גיבורי על, ומדי פעם מצטרף אליהם עוד מישהו!! כן!! יאללה!! אקשן!!

"רגע, מי זה צ'ארלי בראון? יש לסנופי בעלים? יש.. עלילה לסנופי שהיא לא סנופי?" – אני חושב שהשאלה הזאת עברה בראש ללא מעט אנשים שלמדו שסנופי הוא לא גיבור קומיקס עם שלל דמויות משנה, אלא דמות משנה בקומיקס שנקרא "בוטנים" (Peanuts), והגיבור הראשי שלו הוא הילד הכי ביש מזל בעולם: צ'ארלי בראון. ילד ממוצע במקרה הטוב, רדוף במזל רע ובילדים לא נחמדים מסביב לשכונה שלו. אם זה נשמע לכם מבאס מאוד – זה באמת המצב. ההרפתקאות של צ'ארלי בראון הן לא שעת כיף לילדים, אלא שעה שבה אפשר לראות איך זה להיות ילד.


בשבוע הבא: הולכים למסע לעולם שבפנים


פרק 1: אליטה מלאך קרב

אנחנו אפילו לא נשקר כשנגיד שאנשים שאלנו אותנו "מה עם עונה שנייה לבלי גלימות", ואנחנו התחמקנו מלענות ובמקום זה דיברנו על ג'ימי סטיוארט, או על במאים ובמאיות או כל מיני דברים כאלה, אבל נו – אי אפשר לא לדבר על גיבורי על יותר מדי זמן. אז הנה לפניכם הפרק הראשון של העונה החדשה של "בלי גלימות", והפעם – אליטה: מלאך קרב, או – מי צריך סייברפאנק בשנת 2021 כשאנחנו כבר חיים בדסטופיה תאגידית?

בשבוע הבא: מבקרים את חבורת הבוטנים, כולל הכלב המפורסם ההוא שלהם, איך שלא קוראים לו.