בלי גלימות, פרק 15: ממעמקי הגיהנום

בלי גלימות מסיימת עונה וחוזרת אל שנות האלפיים, אל אותה תקופה מתוקה שבה הוליווד התעקשה להרוס את כל היצירות של אלן מור.

לכבוד: א. מור, נורת'המפטון, אנגליה.

מאת: הוליווד.

מר מור, אנחנו גאים להציג בפניך את החוזה הטיפוסי שלנו לכותבים זרים (תת-טיפוס ג' "גאון רקלוסיבי"): באם תחתום על החוזה הזה אנחנו נקבל גישה מלאה לכל הכתבים שלך. כולל יצירות בעלות עומק פילוסופי ורגשי בל יתואר כגון "ממעמקי הגיהינום", אותן נמהר להפוך למוצר בידורי לצרכן שלא מסוגלות להגיע למכנה המשותף הנמוך ביותר אפילו עם סולם. אנחנו מבטיחים לך שהריאליזם המדוקדק של לונדון של אדי קמפבל יוחלף בהצגה מוגזמת וקרטוניסטית (האירוניה) של לונדון הוויקטוריאנית, שהנסיון שלך להתמקד על הקורבנות במקום על הרוצח עצמו יהפוך לעוד תעלומה זולה ושניתן לג'וני דפ לשחק את הבלש הראשי למרות שרובי קולטריין נמצא ממש שם ונראה כמו איור מתוך הקומיקס. וגם יהיו לו כוחות על טבעיים. כי ככה.


לכבוד: הוליווד.

מאת: אלן מ.

אולי לא?


לכבוד: אלן מ.

מאת: הוליווד

חחחחחחחחחחחחחח…. מאוחר מידי בחורצ'יק. כבר התחלנו את ההפקה. אגב, ליגה יפה של ג'נטלמנים מובחרים יש לך. יהיה חבל אם משהו יקרה להם.


מאת: תום שפירא

לכבוד: בוס

יש סרט לא גרוע על פי כתביו של אלן מור שאנחנו יכולים לדבר עליו בפודקאסט?


זהו! זאת הייתה העונה של "בלי גלימות". תודה לכל המאזינים שנשארו איתנו גם בסרטים איזוטריים בריטיים וגם במים (אבל אפשר עכשיו לצאת מהמים. לא טוב לשמוע פודקאסט בבריכה). אנחנו נצא להפסקה של שבוע ואז נחזור בעוד שבועיים עם המיני-סדרה החדשה שלנו – "מכת בכורות", שתעסוק בסרטי ביכורים של במאים. הצעות לסדרות אחרות, סרטים אחרים, או סתם הצעות כלליות (או מחמאות. אנחנו אוהבים גם לשמוע מחמאות מדי פעם) לפודקאסט יתקבלו בברכה.