בלי גלימות, פרק 11: שבעה צעדים

נקמה מגישים עם תמנונים.

אני לא מאמין שיהונתן הזה לקח את חתיכת הפיצה האחרונה עם זיתים. יום יבוא ואני אנקום בו. אבל נקמה צריך לתכנן. אוקיי, ככה –

צעד ראשון: "היי יהונתן, הנה ערמה של סרטים קלאסיים במתנה. לא, אין שום סיבה, הם סתם שכבו אצלי בבית".

צעד שני: "התחלתי לכתוב עכשיו תגובות באתר קולנוע חדש, משהו ישראלי. קוראים לו 'עין הדג' אבל לא נראה לי שזה יעניין אותך. הו – אתה דווקא מאוד מתעניין בדיונים על קולנוע? אולי שווה לך לבדוק  את זה.."

צעד שלישי: רווח!

צעד רביעי: "מה אני אגיד לך, יהונתן, עצוב שדורון סוגר את האתר. אבל אין מה לעשות. זה קשה לנהל אתר על קולנוע. צריך מישהו עם אהבה אמתית לתחום, יכולות ניהול קהל וירטואלי וידע טכני מרשים. כל מה שהאדם הזה יקבל בתמורה זה תהילה נצחית  בדברי ימי הקולנוע הישראלי ואת תודותיה של קהילת מגיבים רעבים שנמצאים כרגע בגמילה. אבל אין סיכוי שנמצא בנאדם כזה… רגע, לאן אתה רץ?"

צעד חמישי: "כן יהונתן, אני מסכים, המגפה הגלובאלית הזו היא דבר איום ונורא. אף אחד לא היה יכול לצפות אותה. או ליצור אותה בעזרת קבוצה של מדענים מרושעים שחיים בבונקר תת קרקעי מתחת לסינמה סיטי. אתה יודע, אותם אלה שגילו את 'גן ההיפנוט' שקובע את מי אפשר להפנט בקלות… אני מדבר, כמובן, באופן היפותטי. עכשיו שכולנו נעולים בבית ואין אפשרות לראות סרטים חדשים אני חושב שיש לנו קהל שבוי, תרתי משמע, זה הזמן להחיות את פרויקט הפודקאסטים של עין הדג. חשבתי על כמה אופציות…".

צעד שישי: "כן, זה בחלט רעיון טוב לעשות פודקאסט על סרטים שמבוססים על קומיקס, אבל בלי גיבורי על. ואני חושב שכדאי לעשות פרק על שבעה צעדים – עיבוד דרום קוריאני לסיפור יפני זה מיקס מעניין. וגם נוכל לדבר על החשיבות שלו בפריצת סרטים מדרום קוריאה למיינסטרים המערבי, ועל מה שהוא מוזר. ומה בכלל הקטע עם השם שלו בעברית? כן, אתה יכול לתת לי לערוך ולהעלות את כל הפרקים בלי בדיקת איכות. אתה יכול לסמוך עלי."

צעד שביעי: " חה חה חה… החלפתי את כל קטעי הדיבור שלו בפרק האחרון בפלוצים. הוא נפל ישר לתוך המלכודת המשוכללת, מתקדמת ודי מיותרת שלי! מו הא הא הא! מה? אף אחד לא האזין לפודקאסט כבר ארבעה פרקים? בזבזתי את זמנתי לשווא? ארור תהיה, יהונתן! אני עוד אנננקקקקקוווםםם".

צעד אחרי הכתוביות: תום שפירא יחזור ב"שמונה צעדים ותינוק"

בפרק הבא: כולם מזיזים את הגוף לקראת "דיאבוליק", חוץ מיהונתן שממש שונא את הסרט הזה, מסתבר.