סנופי מאוד רוצה להיות שטוח, אבל לא נותנים לו

יש טיזר לסרט "פינאטס" שייצא בשנה הבאה, והאנימציה שלו תקועה במקום מוזר שבין דו ותלת מימד

בשנה הבאה ייצא סרט אנימציה חדש המבוסס על "Peanuts", הקומיקס הידוע יותר בארץ בתור "זה עם סנופי". בלו-סקיי, האולפן שעושה בעיקר סרטי "עידן הקרח", אחראי עליו. זה די מובן מאליו שזה יקרה – אנשים עושים סרטים מ"ניד פור ספיד", ברור שמותג ידוע ועדיין אהוב כמו "פינאטס" לא יישאר ללא סרט הרבה זמן. הסרט החדש נעשה באנימציה ממוחשבת ובתלת-מימד. גם זה די ברור מאליו, כי ככה עושים היום סרטי אנימציה – לפחות כאלה שעושים כסף. הרבה אנשים הולכים לזעוק מרה, לאיים להחרים את הסרט וכו', כי הרעיון של סרט "פינאטס" תלת-מימדי כעלבון למורשת הסדרה. ונראה שכמה מהאנשים האלה עובדים בבלו-סקיי. הטיזר (כמעט חסר התוכן) של הסרט נראה כמו סרט תלת-מימד שמאוד מנסה להיות אנימציה קלאסית בדו-מימד.

סגנון האנימציה דווקא מעניין: האנימציה בפנים של צ'רלי בראון היא בבירור "מצוירת" לגמרי; התנועות של הדמויות קופצניות מאוד – צריך לברר, אבל נראה כאילו הסרט נעשה ב-12 פריימים לשניה או אפילו פחות. והכל נראה מאוד שטוח, ונאמן ככל האפשר לעיצובי הדמויות המקוריים. זה מזכיר קצת את
גירסת התלת-מימד של "מלך האריות": סרט שטוח עם עומק מאולץ. אז למה היה צריך לדחוף לשם תלת-מימד בכלל?

נראה כאילו המעבר לאנימציה ממוחשבת ותלת מימד היה אילוץ שיוצרי הסרט נאלצו להתמודד איתו. מישהו בא אליהם ואמר, חבר'ה, אני יודע שאתם אוהבים את "פינאטס" כמו שהוא, אבל רק סרטי אנימציה ממוחשבת עושים כסף היום, אז זה מה שאנחנו עושים. אז הם דחפו קצת תלת-מימד בפינות, וכל השאר נשאר בדיוק כמו בסרטי פינאטס הישנים.