קלי קלות, בקושי אי נוחות

הסדרה החדשה של סקרין ראנט היא, אם להשתמש בציטוט מתוך הסדרה, "Tight".

אתם כנראה נכנסתם פעם לScreen Rant, אפילו אם אתם לא זוכרים את זה. כמו הרבה אתרי תרבות גיקית, מדובר באתר עם הרבה כתבות עם כותרות מפוצצות ("30 דברים שפספסתם ב"פנתר השחור""), קצת טורי דעה ("למה הביטול של "רוזאן" היה הדבר הנכון לעשות") , הרבה דיווחי "חדשות" ("השחקן של קולוסוס היה רוצה שקולוסוס יילחם בת'אנוס") ומעט מאוד שממש יבדיל אותם מאתרים דומים ברשת. חוץ מ-"Pitch Meeting", שזה ממש נהדר וכדאי לכם לראות את זה ולכן התכנסנו כאן.

מדובר בסדרת רשת שבה כל פרק מדמיין כיצד סרטים וסדרות פופולריים אושרו: תסריטאי בעל משקפיים מגיע ומציג את עלילת הסרט והדמויות בפני המפיק, ואז הם מדברים קצת על הסדרה והסרט. את הסדרה יצר ראיין ג'ורג', והוא מגלם גם את שתי הדמויות הראשיות (בסגנון שמזכיר את המערכונים שהיו באמצע "Cracked Tv", למי שהמשפט הזה אומר לו משהו).

מדובר גם בסדרה שהיא עוד בחיתוליה – הפרק הראשון (על "ליגת הצדק") יצא בסוף נובמבר של שנה שעברה, ובסך הכל יש לסדרה (נכון להיום) 35 פרקים נחמדים ומצחיקים להפליא (להשוואה: ל"טריילרים כנים" יש כבר יותר מ-250 פרקים), ואולי ה"נחמדים" זה חלק ממה שכל כך מוצלח בסדרה. בעוד שסרטונים של "חטאי קולנוע" או "טריילרים כנים" יכולים להרגיש לא פעם קטנוניים או מרושעים, בסדרה הזאת גם אם הפרק נטפל לניטפוקים בסרט אהוב, האווירה הקלילה של הסרטון מצליחה לגרום לו לא לעצבן אף פעם או לקחת את הנושא יותר מדי ברצינות.

אז אם עוד לא יצא לכם להכיר (וסביר בהחלט שכבר כן יצא) – מומלץ.

(ותודה לעידן זיירמן שהכיר לי אותה באופן עקיף)

תגיות: