פיקסלים: שני דברים לצפות בהם במקום הסרט

"פיקסלים" עם אדם סנדלר יוצא היום לקולנוע. במקום לצפות בו, בואו צפו בסרטון המקורי שעליו הוא מבוסס ובביקורת של מוביבוב

היום יוצא לאקרנים "פיקסלים", הסרט החדש של אדם סנדלר. לא ראיתי אותו. אין לי כוונה מיוחדת לשנות את המצב הזה. עבר הרבה זמן מאז שראיתי לאחרונה משהו שאדם סנדלר היה מעורב בו שלא נראה כמו פרסומת ארוכה ומטומטמת, והשילוב של דמויות ממשחקי מחשב עתיקים נראה כמו ניצול שקוף, עלוב ומעליב של נוסטלגיה. הסרט הזה נראה כמו זבל, ועל פי התגובות מחו"ל, הוא אכן זבל.

זה לא אומר שאי אפשר להפיק מהסרט הזה בידור – אבל לא צריך לצאת מהבית או לקום מהמחשב בשביל זה.

"פיקסלים" מבוסס על (כלומר: שואב השראה מ) סרטון קצר שהתפרסם באינטרנט לפני כמה שנים. סביר למדי שהוא כבר עשה סיבוב אצלכם בפייסבוק פעם, אבל לא יזיק לראות אותו שוב, ובכך – כנראה – לחסוך לעצמכם כסף ושעתיים. סביר שהסרטון הזה כולל את כל מה שטוב ב"פיקסלים".

ובנוגע לסרט עצמו: לעתים קרובות אני שומע שככל שהסרט גרוע יותר, כך הביקורת מהנה יותר. אישית, כאמור, אין לי כוונה לראות את "פיקסלים" כדי לבדוק, אבל זה בהחלט נכון לגבי ביקורות של אחרים. אתמול העלה המבקר בוב צ'יפמן, המכונה MovieBob, ביקורת וידאו על הסרט. מוביבוב הוא גיימר, וגאה בזה. הוא קשור במיוחד למשחקי מחשב מהדורות הראשונים. הוא פרסם ספר שבו הוא מנתח את "סופר מריו 3". אז, עקרונית, "פיקסלים" אמור להיות סרט שפונה ישר אליו.

בוב לא מאוד אהב את הסרט.

(כולל ספוילרים, אם זה משנה).

תגיות: