בואו לקבל כרטיסים לטרום בכורה של 'מקום שקט 2'

שוב פעם, הפעם בתקווה בלי קורונה: בואו לראות את "מקום שקט 2".

"מקום שקט" היה מהסרטים האלה שמכונים בעגה המקצועית "הפתעה" – סרט שאף אחד לא שמע עליו או התכונן אליו במיוחד, והצליח בגלל דבר אחד בדיוק: אנשים ממש אהבו אותו. הקונספט שלו, מפלצות עם שמיעת על, היה מדליק, אבל הסרט התעלה עליו ויצר את אחד מסרטי האימה המצליחים של השנים האחרונות. ועכשיו יש לו המשך – ואתם מוזמנים לקבל כרטיסים לטרום בכורה שלו.

"מקום שקט 2", מוציא את המשפחה מחוץ לחווה ולחיים שהכירו, שם הם יצטרכו להיפגש עם איום גדול אף יותר מהחייזרים – האנשים האחרים ששרדו. אל הקאסט מצטרפים קיליאן מרפי ודג'ימון הונסו. אם אתם לא בטוחים שכדאי לכם, אולי הטריילר ישכנע אתכם שאתם דווקא כן צריכים.

מה צריך לעשות? זה קלי קלות – תלחצו פה על הכפתור (צריך להיות רשומים לאתר בשביל זה) ותוכלו לקבל זוג כרטיסים לטרום בכורה של הסרט שתתקיים ביום שלישי, ה-1.6 (כן, זה יום שלישי עוד יומיים) ב-21:30 באזור תל אביב.

כדי להשתתף במבצע יש להתחבר לאתר כמשתמש רשום

כניסה | הרשמה

האפשרות להירשם להקרנה תהיה פתוחה עד מחר (יום שני) ב-16:00. מיילים לזוכים יישלחו צמוד לשעה זאת.

למי שהטקסט הזה נתן תחושה קלה של דז'ה וו – זה לא סתם. ההקרנה הזאת מהווה סגירת מעגל סימבולית משהו: ההקרנה של "מקום שקט 2" הייתה ההקרנה האחרונה שארגנו לה כרטיסים לפני שהקורונה הכתה בנו וביטלה אותה, ואני שמח מאוד שבסוף כן התאפשר לנו לקיים אותה בכל זאת. איזה כיף.