טריילר: ריה והדרקון האחרון

ייתכן וניצב לפנינו סרט האמנויות לחימה השני הכי טוב של דיסני.

זה המזל שלי; טריילרים גדולים איכשהו נוטים להשתחרר דקה אחרי פוסט נטול טריילרים מעניינים בפינת "מצאנו באינטרנט". אני מקווה לטובתו של הטריילר החדש עבור "ריה והדרקון האחרון" שהוא משעמם!

אוקי הוא לא.

ראשית, שאפו לדיסני: להתחיל טריילר עם העיבוד הנהדר של Apashe ללקרימוסה של מוצרט עשה לי את השבוע. גם הטריילר עצמו נראה טוב, ואולי כדאי שנפסיק עם בדיחות "האגדה של קורה" כי נכון שהטריילר רק מחזק את הדמיון בין השניים אבל למי אכפת? מי יכול להגיד לא לגרסה מפוצצת תקציב של קורה? אתם שונאים אושר?

האקשן פה נראה נהדר, ייתכן וניצב לפנינו סרט האמנויות לחימה השני הכי טוב של דיסני (הראשון הוא, כמובן, "אוליבר וחבורתו"). הערים והטבע שמושפעים מדרום-מזרח אסיה מרהיבים בקטע של "לא מאמין שלא אזכה לראות את זה בקולנוע" והבדיחות… טוב, אני מקווה שדיסני לא ליקטו עבור הטריילר את הבדיחות הכי טובות, אחרת הסרט יהיה מצחיק כמו נאום בר מצווה של ילד שבבירור ההורים שלו כתבו לו אותו.

רָיה עצמה אגב היא משב רוח מרענן: בדרך-כלל את הדמות שעושה בדיחות סרקסטיות-עוקצניות על השטויות שקורות מסביב שומרים בדיסני לגברים (פלין ריידר, קריסטוף, מאווי, מוּשוּ), והנה רָיה מוכיחה שדיסני מאפשרים גם לבעלות אסטרוגן להיות כאלה.

בכל אופן, 4 במרץ ב… הממ… "דיסני פלוס" (במודל "מולאן": כלומר, בתשלום נפרד נוסף על המנוי עצמו), אלא אם בדרך נס כלשהי מדינת ישראל תצליח לפתוח אולי את קופות הקולנוע שלה עד אז. כלומר, כן, ב-"VPN פלוס".