'מטריקס 4' קורה באופן רשמי

.Whoa

הו, 2019, מה רבו מעשיך. השנה שהביאה לנו את באטינסון וגרסה "defeminized" של "הנוקמים: סוף המשחק" לא מפסיקה להפתיע. השנה יש יום-הולדת 20 ל"מטריקס", מהסרטים המשפיעים ביותר על הקולנוע של המאה הנוכחית. לכבוד המאורע, אולפני וורנר הפילו חתיכת פצצה בהפתעה (נוט טו סלף – שם פוטנציאלי לסרט הבא של אדם סנדלר בנטפליקס): אחרי שנים של שמועות ודיווחים כוזבים, "מטריקס 4" קורה באופן רשמי.

קיאנו ריבס וקארי-אן מוס יחזרו ללבוש שחור ולהתחמק מקליעים בפעם הרביעית, שש-עשרה שנים אחרי "מטריקס: רבולושנס". את הסרט תכתוב ותביים לאנה וושבסקי, הפעם בלי אחותה. "הרבה מן הרעיונות שאני ולילי חקרנו לפני עשרים שנה אפילו יותר רלוונטים עכשיו," היא אמרה. "אני מאוד שמחה שהדמויות האלו חוזרות לחיי ואסירת תודה לעבוד שוב עם החברים הנהדרים שלי." עדיין לא ידוע אם לורנס פישבורן יחזור גם הוא כדי לשלב ידיים מאחורי הגב (אין סיכוי שזה נוח!) או מה העלילה. האם זה המשך? פריקוול? או אולי הסוג האחר הזה שטרנדי לאחרונה: סרט שממשיך את המקורי ומתעלם מההמשכים הקודמים. במקרה הזה אני חושב שיש כמה אנשים שלא יתנגדו לרעיון.

כמו כן, אולי שמתם לב, אבל זאת חתיכת שנה בשביל קיאנו ריבס. בקיץ היה אפשר למצוא אותו ב"ג'ון וויק 3" ו"צעצוצע של סיפור 4" המצליחים, הוא השתתף בסרט של נטפליקס בתפקיד עצמו (אנשים עפו על זה בטוויטר), הוא הופיע בצורה מפוקסלת בטריילר של משחק וידאו מצופה ובטח גם עזר לכמה זקנות לחצות את הכביש או להוריד את החתול שלהן מהעץ. בימים אלו הוא מצלם את הסרט השלישי בסדרת "ביל וטד" ועכשיו גם זה. עשתה לו רק טוב, הגלולה האדומה הזאת.

תגיות: