מה נשתנה? הסרט הטוב ביותר של 2009

טרנטינו, האחים כהן, קמרון, ריאן ג'ונסון ועוד (שוב פעם) רבים על התואר הנכסף.

למי שלא מכיר את הקונספט, נקצר: אנחנו בודקים האם הזמן עשה את שלו, ומה שנחשב פעם לסרטים הטובים של השנה הם עדיין כאלה, על ידי זה שלקחנו את הסקרים של עין הדג ל"סרט הטוב ביותר לשנת 20XX", הכנסנו (והוצאנו) בהתאם כמה סרטים, ואז נתנו לכם אפשרות להצביע ל-3 סרטים מתוך 30 הסרטים שלפניכם. אני אגיד זאת שוב, כי נראה שזה מתפספס: אפשר להצביע ל-3 סרטים.

במקביל לסקר הזה, אנחנו עורכים גם את הסקר החוזר ל-2008, שיהיה פתוח עד ליום רביעי בשביל כל הסרטים שרוצים להפסיד, שוב פעם, לאביר האפל. לא שזה מאוד מפתיע: הסרט הוא תופעה בכל יום ובכל שעה. מה שיותר מפתיע זה שגם חוץ ממנו, נראה שלא הרבה השתנה מבחינת הקוראים בשאלת "מה הסרטים הטובים ביותר" באותו העשור – ולראייה, העשירייה המובילה (כרגע, ולא נראה שזה ישתנה) היא אותה עשירייה מלפני 13 שנה, והשינויים היחידים הם די קטנים: איירון מן קפץ מהמקום ה-8 למקום ה-3, ואלס עם באשיר ירד מהמקום ה-3 ל-6, וג'ונו ירד מהמקום מה-6 ל-8. וזהו. אלה הם כל השינויים בעשירייה. תודה שבאתם.

בכל מקרה, תחושת הבטן אומרת שהמצב הזה לא יישאר בסקר הנוכחי של 2009, אבל בוא נגלה יחדיו. זה הסקר המקורי, וכאמור נדבר על מי למעלה ומי למטה אח"כ, ובמקום זה נדבר על היוצאים והנכנסים. אז להתראות לכם "לצאת לדרך", "חיבוקים שבורים", "חלון פנורמי", ו"מה שעובד", שלום לכם "3 אידיוטים", "מרי ומקס", "הנסיכה והצפרדע", ו-"אמא". מקווה שתתנהגו יפה.

י"ב שנים לאחר מכן, מה הסרט הטוב ביותר של 2009?

מס' מצביעים: 503

Loading ... Loading ...

הסקר יישאר פתוח עד ליום ראשון הבא בשעות הבוקר.