בואו לראות: 6 גיבורים! דוברי אנגלית!

סרט גיבורי העל הכיפי להפליא של דיסני, בגירסה שהייתם אמורים לראות כבר, בסינמטק חולון

נהיה קשה יותר ויותר לצפות בסרטי אנימציה טובים באנגלית – גם, ובעיקר, כשמדובר בסרטים של דיסני. כמו "לשבור את הקרח" לפניו, גם "6 גיבורים" – סרט שהוא כיפי למבוגרים לפחות כמו לילדים – סבל מכך: אמנם לא נכון לומר שהוא לא מוקרן בארץ באנגלית בכלל, אבל אם אתם מחפשים הקרנה בשפת המקור בשעה מאוחרת משש בערב – בהצלחה. יותר מדי אנשים החמיצו את הסרט בגלל זה. וגם הפעם אנחנו פה כדי לעזור.

יום חמישי, 15.1, שעה 21:00, סינמטק חולון: "Big Hero 6", הידוע במחוזותינו "6 גיבורים", אנגלית, דו-מימד. כולל גם את הסרט הקצר והמעולה "Feast" והרצאה קצרה של דורון פישלר (היי).

ולמה אתם רוצים לראות את "6 גיבורים"? כי הוא כיף לא נורמלי, זה למה. הוא יפהפה, הוא מצחיק, ויש בו ביימקס. ואם אתם חושבים שראיתם כבר את גרוט אז כבר אין לכם מה לראות השנה, זה משום שלא ראיתם עדיין את ביימקס.

לגולשי עין הדג, כרטיס במחיר הנחה של 28 ש"ח בלבד. ניתן לממש את ההנחה גם בהזמנה באינטרנט: נכנסים לכאן, בוחרים כיסא, ולאחר מכן לוחצים "השלמת הזמנה", מסמנים "ניצול קופוני הנחה" ומשתמשים בקוד קופון 666. לחלופין, אפשר לקבל את ההנחה בהזמנה בטלפון 03-5021552 אם רק אומרים שהגעתם מעין הדג.


אירוע נוסף השבוע: "איך עושים סרטים (גרועים)?" בסינמטק תל אביב. בואו!