בואו לראות: זוטרופוליס (באנגלית)

תראו שוב את "זוטרופוליס" כי מגיע לו, או שתראו אותו בפעם הראשונה כי פספסתם

אחד הסרטים המצליחים והטובים של השנה עד כה הוא סיפור בלשי הומוריסטי על שוטרת ונוכל שמשתפים פעולה כדי לחשוף קונספירציה, ועוד יותר מזה על העיר שהם חיים בה, החברות השונות שקיימות בה בערבוביה המתוארות לפרטי פרטים. הבעיה היחידה היא ש"זוטרופוליס" הוא סרט אנימציה, ולכן מוקרן בעיקר בגירסה עברית. אפשר אמנם למצוא גם את הגירסה האנגלית – אבל היה קל לפספס אותה.

אם עוד לא ראיתם אותו ואתם רוצים לראות את הסרט כמו שצריך, או שבא לכם לראות את זה עוד פעם (כי הוא אחלה סרט) – אז קדימה: אתם מוזמנים להקרנת עין הדג של "זוטרופוליס" שתיערך ביום חמישי, 19.5, בשעה 21:00 בסינמטק חולון. ההקרנה היא של הגירסה המקורית של הסרט, באנגלית ובדו-מימד.

לפני הסרט, כרגיל, הרצאה קצרה שלי (היי אני דורון) – על החיות של דיסני, כמה אנושיות יכולות להיות חיות לפני שהן בני אדם, ואם פלוטו הוא כלב, אז מה הוא גופי?!?!

עוד אירועים בזמן הקרוב:

לחובבי "משחקי הכס" – ההרצאה על הסיפורים ההיסטוריים שמאחורי הסדרה תיערך כמה פעמים בזמן הקרוב – בין השאר, מחר, 9.5, באוזןבר.
"ההיסטוריה (השגויה לחלוטין) של העולם" – על האופן השגוי לחלוטין שבו אנחנו חושבים על אנשי מערות, פיראטים, נינג'ות, דינוזאורים ואחרים – תיערך היום, 8.5, בביאליק 26 בבאר שבע, ובמוצ"ש, 14.5, בסינמטק ירושלים.

ובסוף החודש: !Feed me, Seymore

על כל האירועים וההרצאות אתם יכולים להתעדכן בדף דורון פישלר נגד העולם.