בואו לראות:ערב האייטיז הפנטסטי

אירועי עין הדג בדצמבר: הסיפור שאינו נגמר והגוניס ברצף בסינמטק הרצליה, "משחק כפול" בירושלים, וסינמה סטנדאפ תלת-מימדי

חודש מגוון מאוד מבחינת אירועים מגיע: הקרנות של סרטים עכשוויים, של סרטים מפעם, הרצאות וסטנדאפ בכל רחבי הארץ! אנחנו ממש מולטימדיה! בכל מקרה, דברים טובים. שימו לב:

15.12: "משחק כפול" בירושלים
כנס "מאורות", עוסק השנה בנושא "מלחמה לנצח", וזו הזדמנות טובה לצפות בסרט מצוין ולא מאוד ישן, שיש סיכוי טוב שפספסתם: "משחק כפול" ("Duplicity"), עם ג'וליה רוברטס וקלייב אוון, העוסק במלחמה מהסוג הנפוץ ביותר היום – מלחמת תאגידים, הכוללת פרשיות ריגול מסמרות שיער. זה סרט מתח מבדר מאוד ומתוחכם שלא עוסק במלחמה הקרה ובביון בין-מדינתי, אלא בין-תאגידי. ואני אהיה שם, כמובן, כדי לספר קצת על ריגול תעשייתי, ולמה הסרט הזה רלוונטי הרבה יותר מכל ג'יימס בונד.
אפשר לקנות כרטיסים כאן.


18.12: ערב האייטיז הפנטסטי בסינמטק הרצליה!
אם הלכתם לקולנוע עם ההורים ב-1984, או שהייתם כבר גדולים מספיק כדי ללכת בלי, תתכוננו לאירוע שיחזיר אתכם לילדות מהר יותר מדלוריאן מעופפת. זה יקרה ב-18.12 בסינמטק הרצליה, וזה סדר האירועים:

20:00: הסיפור שאינו נגמר
21:45: הפסקה קצרה, ואז:
22:00. הגוניס

שני הסרטים מוצגים בעותקים דיגיטליים חדשים, נוצצים ומתורגמים. הם ילוו בהרצאות קצרצרות שלי, ושניהם במחיר של (פחות מ-)אחד: 35 ש"ח בלבד לאירוע כולו. וזה, תסכימו איתי, מדליק, ואפילו משדיד. אפשר להזמין כרטיסים כאן.


21.12: חייזרים בחיפה!
סדרת ההרצאות על מדע ועל בידיוני בסינקופה בחיפה ממשיכה. אחרי שכבר שוחחנו על מסעות בחלל ובזמן, עכשיו אני מדבר על חייזרים: ירוקים, עם ראשים גדולים או עיניים גדולות, או בכלל כחולים וסקסיים. על יצורים מהחלל החיצון – בקולנוע, וגם במציאות: האם הם באמת שם, האם הם באמת מבקרים אצלנו, איזה סרטים – אם בכלל – מציגים אותם נכון, והאם יש מקום לתביעת דיבה נגד יוצרי "היום השלישי". זה דף האירוע בפייסבוק.
21.12, 21:00, סינקופה, כיאט 5 חיפה, 20 ש"ח בכניסה.