קצרצרים של אתרים רציניים

המשך לסרט ההוא שהתרחשה ברקע שלו פלישת חייזרים ואתם לא שמתם לב, ועוד ידיעות מהחודש האחרון.

בוא נעמיד פנים לרגע שאנחנו אתר מאוד רציני שמדווח על דברים מאוד רציניים. אז היום בחדשות רציניות של אנשים רציניים: מיזוגים של חברות! ספציפית, ויאקום (שבבעלותה אולפני פאראמאוט, קומדי סנטרל, MTV, שואוטיים ועוד) ו-CBS  שכבר התמזגו בעבר, ואז נפרדו, אבל אז יום אחד הם נפגשו שוב בסופרמרקט ו-CBS אמרה "מצחיק לראות אותך" וויאקום אמרה "כן" והלכה לצאת אבל אז אמרה, "תגידי.. אני מארגנת ארוחת ערב של כמה חברים מאוחר יותר.. רוצה אולי להצטרף?" ו-CBS לא ידעה מה קרה לו, ובכלל אין לה מה ללבוש אבל היא בכל זאת הגיעה וכולם שתו נהנו ולאחר שכל האורחים הלכו, CBS מוצאת עצמה עושה שוב את הכלים וויאקום מסתכלת עליה בפרוזדור עם כוס יין ומחייכת בעוד ש-CBS שרה לעצמו שירים ואז היא שמה לב שויאקום שם והיא שואלת "מה", והיא אומרת "סתם, שכחתי כמה התגעגתי לדברים שכאלה" ו-CBS מיישרת פנים לכלים ואוזרת את האומץ לשאול, לאחר כמה שניות ארוכות "התגעגעת.. גם.. אליי?" וויאקום כבר נמצאת מאחוריה ודבר מוביל לדבר ובבוקר, ויאקום קמה במיטה ורואה ש-CBS לא שם והיא הולכת לסלון ורואה אותה שם על הספה נסערת והיא שואלת מה קרה, ו-CBS אומרת שהיא צריכה לדעת אם זה רציני, כי היא לא יכולה לעמוד בזה, והיא לא במקום עכשיו למשהו חד פעמי ולכן היא צריכה לדעת אם זה רצ-אבל היא לא משלימה את המשפט כי ויאקום מנשקת אותה ואומרת: "זה רציני".

בכל מקרה, כמו כל מיזוג של חברות יהיה זמן עד שזה יהיה רשמי (לוקח זמן לארגן מובילים שיעבירו את הדברים לדירה המשותפת) אבל זה בהחלט דבר שקורה.


יש המשך ל"לכל הנערים שאהבתי" הבסדר שכולכם נורא אהבתם משומה, והוא ייצא ביום האהבה הלועזי הבא (14.2.2020). כאמור, אני פחות התלהבתי, אבל ההמשך הזה מעלה שאלה והיא כמה המשכים יש לקומדיות רומנטיות, בעצם? יש בכלל? כי לכאורה, כל הקטע של קומדיות רומנטיות זה האיחוד בסוף, וכל המשך שהוא "מוריד" במידה מסוימת מהכוח של הסרט הראשון, אז למה כל זה נחוץ? האם יש פה פוטנציאל למשהו מוצלח או שמדובר בחמדנות לשמה של נטפליקס?


עוד חדשות בנוגע לסרטים שכולכם נורא אהבתם: "חורשות את הלילה". כלומר, לא בנוגע לסרט – בנוגע לבמאית שלו: אוליביה ויילד כבר עובדת במרץ על סרטה השני ש-18 חברות שונות ניסו לקנות (בסוף ניו ליין ניצחו), שמתואר כ"דרמה פסיכולוגית לתקופת ה-TimesUp" על "אישה בשנות ה-50 שהמציאות שלה מתחילה להיסדק מסביבה והיא מגלה אמת מטרידה על החיים שלה". לסרט קוראים "Don't Worry, Darling", נכון לעכשיו, שזה אחלה שם.


שני סרטי ג'י.איי.ג'ו בדרך אלינו, ואף אחד מהם הוא לא על ג'י.איי.ג'ו עצמו. אחד מהם יתמקד בסנייק אייז, שכנראה יגולם על ידי הנרי גולדינג ("עשיר [ואסייאתי] בהפתעה", "בקשה מסתורית", הסרט החדש של פול פייג שנראה לא משהו) ובוודאות יבויים על ידי הבמאי של "מפוצלים" וייכתב על ידי אחד מהתסריטאים של הרימייק של "היפה והחיה" [זה עם השם היווני המפחיד]). השני, לעומתו, יתמקד בצוות של דמויות (אחד מהם הוא צ'אקלס, אם זה אומר משהו למישהו) וייכתב על ידי החברה שכתבו את "משימה בלתי אפשרית: קוד הצללים" (אבל גם "צבי הנינג'ה" האחרונים).


קווין הארט יככב בקומדיית היי-קונספט-גיבורי-על (קונספט-על?), בה הוא מגלה שהאבא של החברה שלו הוא גיבור על ואז כנראה יצעק בקול צפצפני לגבי זה. לסרט יקראו "זאב הלילה" ובהנחה שזה לא יהפך במהרה לעוד סרט של קווין הארט, יש לזה פוטנציאל לא רע (אפילו אם זה פשוט נשמע כמו רימייק ל"פגוש את ההורים").


נראה שמישהו באולפני הסרטים הקשיב ל"Old Town Road" איזה פעם אחת יותר מדי או אלף עד שהוא אמר "היי, מה אם נרכב על הטרנד ונעשה סרט על שחורים קאובויים (שייצא עד שהטרנד הזה ימות כבר)?". וכך נולד לו "בוקרי בטון", סרט חדש בכיכובם של אידריס אלבה ואיזה ילד מ"דברים מוזרים" (רמז: הוא השחור), על ילד בן 15 שעובר לפילדלפיה ומגלה את תרבות הקאובוי האורבנים שקיימת שם (היא באמת קיימת, אגב). אם הבמאי והתסריטאי הנכון, זה דווקא יכול להיות מגניב. לכל הפחות, לליל נאס X תהיה אפשרות להוציא עוד איזה שמונים רימיקסים לשיר שלו כשהסרט ייצא.


הולכים לעשות המשך ל"חיפוש", ככל הנראה בלי ג'ון צ'ו (הגיוני) אבל כן עם הבמאי והתסריטאי המקוריים. הלכתי לפינה וחשבתי מה אני מרגיש לגבי זה.

כמו כן, בעת החיפוש לקצרצרים בכתבה הזאת גיליתי שיש עלילה שלמה שמתרחשת ברקע של "חיפוש" על פלישת חייזרים ועכשיו אני אפילו יותר מבולבל בנוגע לכל העניין הזה של המשך לסרט. האם גם לו תהיה ברקע עלילה לא קשורה לחלוטין? ואם כן, מהי?


עוד המשכים שמתחילים לקרום עור וגידים: נראה שדיסני "מדברים" על המשך לרימייק לייב אקשן של אלאדין, כנראה ברוחו של "שובו של ג'אפר" (טכנית, הציטוט מדבר על כך שההמשך "לא יהיה רימייק אחד לאחד של אף סרט" אבל טכנית טכנית הציטוט הוא "כמו אלאדין, גם ההמשך לא יהיה רימייק אחד לאחד", וכזה, חבר, האם ראית את הסרט שאתה מדבר עליו?). מהקונסוליה הרשמית של עין הדג נמסר בתגובה: בוווווווווווז.


עוד  דיסני: רימייקים ל"שכחו אותי בבית", "יומנו של חנון" ו"לילה במויזאון", כולם מיועדים ישירות לדיסני+. האם זה אומר שהאיכות שלהם, תהיה, במקביל, כמו סרטי סטרימינג אחרים או שעדיין יושקע בהם מחשבה כלשהי מעבר ל"זה באותו השם של סרט אחר שאהבתם פעם"? נחכה ונראה.


ועוד בשטויות של דיסני: למי שציפה שהם יידעו להפריד בין הסרטים הבוגרים של פוקס לסרטים לכל המשפחה, סימן רע נראה באופק עם התחושות המעורבות שיש בחברה לנוכח "ג'וג'ו ארנבון", הסרט החדש של טאיקה ואטיטי (ששייך לפוקס סרצ'לייט), כולל הערה של אחד המפיקים שהסרט "עלול לנכר מעריצי דיסני", כי כידוע, כל ההורים לוקחים את הילדים שלהם ישר מ"לשבור את הקרח 2" לסאטירה נגד נאצים. או, אולי מה שהוא התכוון זה שהוא לא רוצה לעצבן את כל המעריצים הנאצים של דיסני? בכל מקרה, אוי.


המשכים שכבר פחות פחות קורמים עור וגידים: "רובוקופ חוזר", שאיבד את הדבר היחיד שעוד היה לו – במאי. ניל בלומקמפ הודיע שהוא ורובוקופ כבר לא (והוא אפילו הסיר ממנו עוקב), ואמר שאת הסרט, שככל הנראה MGM בכל זאת יוציאו, הוא ייראה בקהל עם כל המעריצים. כנראה בזמן שהוא ממלמל לעצמו "זה היה יכול להיות אנחנו". בכל מקרה, בזמן שהוא לא עושה את רובוקופ, הוא עושה איזה מותחן/אימה אחר – כך על פי הודעתו.


דג'מון הונסו יחליף את בריאן טיירי הנרי ב"מקום שקט 2", שזה הגיוני, בהתחשב בכך שהנרי הולך עכשיו להיות כוכב על אצל מארוול. בנוגע לעוד מידע ממשי לגבי "מקום שקט 2": לא, עדיין אין.


האם אי פעם יהיה סרט (טוב) של "מבוכים ודרקונים"? כנראה שלא. למרות שקבעו לסרט תאריך יציאה אי שם ב-2021, נראה שהפרוייקט מחליף במאים וכותבים בקצב מסחרר, ואחרי שהבמאי של "באטמן לגו" היה אמור לגרום לסרט לקרות (אחרי שהוא החליף אחרים בתפקיד), נראה שגם הוא עזב, ועכשיו תורם של הצמד מ"לילה בטירוף" להיות אלה שבדיבור על הסרט הנ"ל. האם זה באמת יצליח? זרקו קוביה.


באמת בקצרצרות: הסרט החדש של אדגר רייט, "אמש בסוהו" ייצא ב-25 בספטמבר של שנה הבאה. כמו כן, טרנס סטמפ יככב גם הוא בסרט.


רגע, האם עברנו את כל הקצרצרים עד כה בלי שום עדכונים על סרטים של גיבורי על של מארוול ודי.סי? לא יכול להיות. בטח פספסתי משהו. אה, הנה – אנדי סרקיס יביים את "ונום 2" ואווה דוברניי תביים את "האלים החדשים" עבור DC. טוב, בסדר, הידיעה על דוברניי היא ממרץ של שנה שעברה ופשוט לא התייחסנו אליה ברצינות, אבל עכשיו היא ממש דיברה על הסרט וטענה בטוויטר שהסרט יכלול את דארקסייד (התאנוס שלפני תאנוס) ואת ה-Female Furies (מומחי קומיקס מוזמנים להסביר לנו אם זה טוב או לא). לפני שמתחילים להתלהב לכאן או לכאן, כדאי לזכור שעדיין אין לסרט תאריך יציאה אז אל תתפלאו אם הכל לפתע יתבטל.


מכיוון שזה לא יהיה קצרצרים בלי איזשהו סרט שאקוופינה מלוהקת אליו, הנה הסרט החדש שאליו היא מלוהקת: אישה שלוחמת מאז יום גיל 7 בכוחות הרשע של היקום בעקבות משאלה שביקשה, אבל 28 שנים לאחר מכן, כל מי שהיא באמת רוצה זה רק להיות בחורה נורמלית – והיא מוצאת דרך שבה היא תוכל להגשים את חלומה. לסרט קוראים "ההרפתקה האחרונה של קונסטנס וריטי" (על בסיס הספר שממנו הוא יעובד). כל הפרוייקט הזה, תכלס, נשמע נהדר.


אוקיי, אקוופינה, ריבוטים, המשכים, סרטי קומיקס, נראה לי שסיימנו. בוא רק נבדוק אם לטאיקה ואטיטי יש פרויקט חדש, וכן, כמובן שיש לו, אבל הפעם הוא נשמע קטן וחמוד ולא "תור 4" או "אקירה 5": הסרט יהיה מבוסס על סיפורו האמיתי של המאמן ההולנדי תומאס רונגן, שמגיע לסמואה האמריקאית ומנסה להפוך את קבוצת הכדורגל שם ממפסידנים למנצחים.


ולסיום: הסרט החדש של חצי מהצמד שעשה את "איש האולר" מקבל טריילר חדש ופחות מוזר מהסרט ההוא, אבל עדיין די מעניין.